ترفندهای طلایی برای فروش خانه به قیمت بالا

سبک زندگی ۰۲ مهر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

ترفندهای طلایی برای فروش خانه به قیمت بالا

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید منزل مسکونی خود را بفروشید. برای فروش خانه دلایل زیادی وجود دارد و آنچه برای فروشنده ملک مهم است فروش ملک خود با قیمت مناسب و حتی المقدرو بالا است که برای رسیدن به این هدف می بایست یکسری ترفندها را دانست؛ ما در این مقاله از پورتال وهاران برای شما در این مورد نکاتی طلایی از زبان یک اقتصاددان را گردآوری و منتشر کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده تان قرار گیرند.

چگونه خانه خود را به قیمت مناسب بفروشیم؟

بنا به شرایط فعلی اقتصاد جوامع در هر جای جهان از جمله در کشور ما، بازار مسکن به نفع خریداران است و یک فروشنده ملک باید از قابلیت های دیگر برای فروش بنای خود استفاده کند تا معامله به نفع او تمام شود. از جمله استفاده از اهرم در هنگام مذاکره قیمت است.

فروش خانه,نکات مهم فروش خانه,خرد و فروش خانه,خرید و فروش ملک,خرید خانه,خرید ملک,خرید و فروش ملک,شرایط فروش خانه,شرایط خرید ملک

چه زمان یک خریدار فروشنده ملک را ترک می کند؟

اگر شما هم ترفندهای زیر را که پورتال وهاران گردآوری کرده را ندانید، خریدار شما را ترک می کند و منزل و یا ساختمان شما را خریداری نمی کند.

پس همراه ما باشید تا کلیدهای بی نظیر برای فروش خانه با بهترین شرایط از زبان Lee-Ann Dobrescu رئیس گروه توسعه کسب و کار در HOLLARD است را مطلع شوید. این ترفندهای گفته شده باعث می شوند تا ملک شما بهترین موقعیت برای خریدار محسوب شود.

با این نکات شما ضرر نمی کنید و یک معامله عقلانی هم صورت می گیرد که هر دو طرف بخصوص شما به عنوان فروشنده از آن رضایت کامل دارید.

همچنین بخوانید:  طرز تهیه بامیه خانگی ویژه ماه رمضان 96 (آموزش تصویری تهیه شیرینی بامیه)

شرایط فروش ملک با بهترین قیمت:

1. قیمت گذاری را بر اساس نظر کارشناسی و دقیق تعیین کنید.
2. تعمیرات لازم را انجام دهید.
3. درهم و برهمی منزل و ساختمان را برای زمان دیدن مشتری از آن برطرف کنید.
4. بهترین شات را از ساختمان مورد نظر و از گوشه گوشه آن بگیرید.

در زمان کنونی که بسیاری از کارها از طریق اینترنت انجام می شود، خرید و فروش ملک هم از این پیشرفت عقب نمانده و شما با به اشتراک گذاشتن ویژگیهای ملک مورد نظرتان در شبکه های مختلف می توانید خیلی سریع تر به نسبت گذشته بنای خود را به فروش برسانید.

شما برای این منظور باید عکس های متفاوت با زوایای خوب بگیرید. شاید در واقع کیفیت عکس اینجا بسیار مطرح نباشد اما فضایی که در عکس دیده می شد برای خردیار ملک بسیار مهم است.  در ادامه ترفندهای عکاسی از ملک برای فروش را در پورتال وهاران می خوانید:

  • در صورت امکان از نور طبیعی استفاده کنید.
  • پرده ها و درها را باز کنید تا نور بیشتری وارزد شود و گوشه ها و سایه های تاریک را از بین ببرد.
  • هنگام عکاسی از فضاهای خالی، یک آیتم مانند صندلی اضافه کنید تا مقیاس را به خوبی نشان دهید.
  • یک گلدان گل در اتاق ناهار خوری، یک پرتغال روی پشت مبل، یک قاچ از میوه بریده
    در آشپزخانه، یا یک حمام دعوت پر از حباب می تواند عکس شما را زیباتر کند.

گردآوری: پورتال وهاران wwwvaharan.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *