فال pmc هفتگی / فال روزانه pmc

فال و طالع بینی ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ ۶ دیدگاه

فال هفتگی pmc : فال PMC از ۱۱ تا ۱۷ بهمن

فال pmc متولدین فروردین:

در زندگی باید بهترین و مطمئن ترین راه ها را برای رسیدن به هدف و مقصود انتخاب کرد و تا رسیدن به مقصد دست از تلاش برنداشت. موانع و مشکلات پیش آمده را سعی کنید با کمک و مشورت با بزرگان از میان بردارید. تمام تقصیر را به گردن دیگران نیندازید، خودتان بیش از همه در بوجود آمدنشان نقش داشته اید.

فال PMC متولدین اردیبهشت:

با سرزنش کردن خودتان نه تنها نمی تونید مشکلات ایجاد شده را مرتفع کنید بلک باعث پیچیده تر شدن آن ها نیز خواهید شد. نیات و خواسته های شما معقول و انسانی است، پس خودتان را درگیر گذشته نکنید و مدام خودتان را سرزنش نکنید. آینده روشنی در انتظارتان است، پس به آینده امیدوار باشید.

فال pmc متولدین خرداد:

حسادت و بددلی را کنار بگذارید و سعی کنید در زندگی حسن نیت، خلوص نیت و صداقت داشته باشید تا کار و زندگیتان دستخوش تغییرات ناخوشایند نشود و دوستان واقعی و موقعیت های ناب زندگی را از دست ندهید. تصمیم گرفتن به جای دیگران و دخالت در زندگی آن ها کار پسندیده ای نیست.

فال PMC متولدین تیر:

این روزها بسیار بی حوصله و کلافه شده اید و برنامه کار و زندگیتان را از دست داده اید. اگر همینطور ادامه دهید نه تنها کارهایتان را پیچیده تر خواهید کرد بلکه ممکن است سلامتیتان نیز به خطر بیفتد. سعی کنید به خودتان مسلط باشید و با آرامش و همراهی و همفکری دوستانتان زندگیتان را سرو سامان دهید.

همچنین بخوانید:  تقویم سال 96 + مناسبت ها و تعطیلات

فال پی ام سی متولدین مرداد:

کسانی را که موجب پریشانی و بی سر و سامانی کار و زندگیتان شده اند از دایره زندگیتان خارج کنید و در عوض، سعی کنید بیش از پیش به خانواده و دوستان واقعی و دلسوز خود نزدیک و نزدیک تر شوید و در امورات زندگی و مشکلات ایجاد شده از آن ها کمک بگیرید. قدر وقت و جوانیتان را بدانید و کار امروز را به فردا نیندازید.

فال PMC متولدین شهریور:

هر کاری اصول و مقررات و قوعد خاص خودش را دارد. سعی کنید کار و زندگیتان با حساب و کتاب و همراه با برنامه ریزی منطقی باشد و بی گدار به آب نزنید. سادگی بیش از حد و اعتماد بیش از حد به دیگران اصلا به نفعتان نیست و ممکن است شما را به دردسر بیندازد. دوست و دشمنتان را بشناسید. مشکلتان بزودی رفع می شود.

فال pmc / فال پی ام سی / فال روزانه pmc / فال هفتگی pmc / فال pmc روزانه

فال pmc / فال پی ام سی / فال روزانه pmc / فال هفتگی pmc / فال pmc روزانه

فال PMC متولدین مهر:

تا دیر نشده دل دوستی را که شکسته اید به دست آورید و حسن نیت و دوستی خود را ثابت کنید. شک و تردید بی مورد و بیش از اندازه باعث از دست دادن دوستان واقعی و دلسوز و ضعیف شدن انسان می شود. هزار دوست کم است و یک دشمن بسیار. قدر دوستان واقعی خودتان را بدانید.

فال PMC متولدین آبان:

جلوی ضرر را از هرکجا که بتوانید بگیرید خالی از لطف و منفعت نیست، به شرطی که با خودتان عهد ببندید که دیگر مرتکب اشتباهات گذشته نشوید و سعی کنید از آن ها درس عبرت بگیرید. در زندگی مهم این نیست که اشتباه نکنیم بلکه مهم این است که از از آن ها پله ای برای موفقیت بسازیم. به مسافرتی رویایی خواهید رفت.

همچنین بخوانید:  دو خصوصیت خوب و بد از متولدین ماههای مختلف سال

فال PMC متولدین آذر:

شما خودتان را یک سرو گردن از دیگران بالاتر می دانید و حتی به نزدیکان و دوستان واقعی خود از بالا به پایین نگاه می کنید و انتظارات غیر منطقی و نامعقول از آنها دارید. سعی کنید خط مشی و طرز نگاه خودتان را تعدیل کنید و عاقلانه تر رفتار کنید تا مشکلاتتان از این که هست بیشتر و بغرنج تر نشود.

فال PMC متولدین دى:

غرور و خودپسندی را کنار بگذارید و سعی کنید آنچه را که برای خودتان می پسندید برای دیگران نیز بپسندید و به عقایدشان احترام بگذارید. هر کس در زندگی آزاد است که اندیشه و نظر خاص خودش را داشته باشد. احترام به نظر دیگران دایره دوستی ها و روابط را گسترش می دهد و در نتیجه انسان را قوی تر می کند.

فال PMC متولدین بهمن:

به مسافرتی که رفته اید برایتان بسیار خوب و کارگشا است و باعث می شود تجدید نیرو کرده و با نیرویی مضاعف در راه کار و تحصیل و زندگی گام بردارید. این که فکر می کنید در کنار دوستان و آشنایان مفید هستید کمی از غم و نارحتیتان می کاهد. سعی کنید به خودتان مسلط باشید و با آرامش به کار و تلاشتان ادامه دهید.

فال PMC متولدین اسفند:

مژده باد بر شما که ناراحتی جسمی و روحی اخیرتان در حال بهبود است و روزهای خوبی در انتظارتان است. بی جهت خودتان را درگیر مشکلات نکنید و سعی کنید به فکر سلامتی خودتان نیز باشید. منفی بافی و ناامیدی را کنار بگذارید و با آرامش به کار و زندگیتان بپردازید. موفقیتی بزرگ در انتظارتان است.

منبع: فال pmc وبسایت تاروت رنگی

همچنین بخوانید:  فال انبیا الهی
برچسب ها

6 نظر برای “فال pmc هفتگی / فال روزانه pmc” وجود دارد

 1. Zahra. V گفت:

  عالیع من همیشه واسم اتفاق میفته

 2. نازي گفت:

  چرا اخيرا فالهاي هفتگي و نيمه ماه و … به روز نميشه؟

  1. admin گفت:

   سلام دوست عزیزم. به زودی همه فال ها به روز خواهند شد

 3. bahar گفت:

  وای خیلی عالی بود واقعی بود مرسی مرسی

 4. کوثر گفت:

  سلام چرا فالها به روز رسانی نمیشه

 5. سولماز گفت:

  خیلی ممنون به خاطر قرار دادن این فال. گرچه درست بودنش بارها برام ثابت شده اما این بار که دیر دیدمش متوجه شدم چقدر میتونست تاثیرگذار باشه اگه زودتر خونده بودمش و هشدار رو جدی می گرفتم. واقعا میتونست بعضی چیزها یه جور دیگه ای باشه اگه زودتر خونده بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *