پخش سریال پاهای بی قرار منوچهر هادی + داستان

اخبار , فرهنگ و هنر ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

پخش سریال پاهای بی قرار منوچهر هادی + داستان

این روزها منوچهر هادی با سریال عاشقانه میهمان خانه های مردم ایران است و این سریال هم مخاطبان خاص خودش را جذب کرده است. به تازگی فیلم جدید منوچهر هادی هم در حال ساخت است که این سریال قرار است از شبکه 5 پخش شود نام آن سریال پاهای بی قرار است. ما در این مقاله از پورتال وهاران برای شما در مورد داستان سریال پاهای بی قرار و لوکیشن این سریال مطالبی را منتشر کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال جدید منوچهر هادی از شبکه پنج : پاهای بی قرار

منوچهر هادی پس از «عاشقانه» سریال «پاهای بی قرار» را برای شبکه پنج می سازد.

«پاهای بیقرار» عنوان جدیدترین سریال شبکه پنج است که در مرحله پیش تولید قرار دارد.

پخش سریال پاهای بی قرار منوچهر هادی + داستان

ایرج محمدی تهیه کننده این مجموعه در این خصوص گفت: «پاهای بیقرار» سریال ۶۰ قسممتی است که برای شبکه پنج ساخته خواهد شد. البته پس از اینکه سریال «آرماندو» به پایان برسد و ۸۰ درصد از فیلمنامه هم به نگارش دربیاید، بعد وارد تولید خواهیم شد.

وی افزود: در حال حاضر این مجموعه در مرحله نگارش قرار دارد و پس از آماده شدن ۸۰ درصد از فیلمنامه وارد فاز تولید می شویم.

بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان کار نگارش این مجموعه را برعهده دارند و منوچهر هادی کارگردانی سریال را برعهده خواهد داشت

این مجموعه احتمالا خردادماه وارد تولید خواهد شد. یعنی چیزی حدود ۳۵ تا ۴۰ قسمت فیلمنامه کامل خواهد شد و بعد وارد تولید می شویم. البته هنوز کارگردان آن انتخاب نشده است و تا هفته آینده مشخص خواهد شد.

همچنین بخوانید:  پیش بینی هوای شناسی از 1 مرداد تا 7 مرداد 96 : گرمای شدید در راه است

داستان سریال پاهای بی قرار

نگارش این مجموعه از اسفند سال گذشته آغاز شده است. «پاهای بیقرار»در ۶۰ قسمت ساخته می شود و داستانی خانوادگی اجتماعی دارد.

پیش از این بابک کایدان پیرامون قصه این مجموعه تلویزیونی وضیح داده بود: این سریال ملودرامی خانوادگی و با قصه‌ای عاشقانه بین دو خانواده و وصلت فرزندانشان است که اتفاقاتی را رقم می زند. می توان گفت که فضای داستانی آن کمی در حال و هوای مجموعه تلویزیونی «هشت و نیم دقیقه» است.

در واقع «پاهای بیقرار» که نام موقت این سریال است ملودرامی خانوادگی است که داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد و قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدمهای این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.

گفتنی است که این سریال پروداکشن سنگینی دارد، آنهم به خاطر این است که بخشی از قصه این سریال در دهه 60 می‌گذرد و نیازی به بازسازی فضا دارد.

بنا به اعلام نظر عوامل این فیلم و بر اساس گزارش پورتال وهاران، «پاهای بیقرار» اوایل تابستان کلید می‌خورد و پخش آن از زمستان یا بهار سال آینده در شبکه پنج آغاز خواهد شد.

بازیگران سریال پاهای بی قرار

به اطلاع همه شما همراهن عزیز می رساند که فعلا بازیگران سریال پاهای بی قرار مشخص نشده اند، به محض انتشار اسامی بازیگران این سریال در همین مطلب اطلاع رسانی خواهیم کرد.

عوامل سریال پاهای بی قرار

به اطلاع همه شما همراهن عزیز می رساند که فعلا عوامل سریال پاهای بی قرار مشخص نشده اند، به محض انتشار اسامی بازیگران این سریال در همین مطلب اطلاع رسانی خواهیم کرد.

همچنین بخوانید:  لغو افتتاحیه سلام بمبئی + متن اطلاعیه و عذرخواهی عوامل فیلم از مردم

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *