روایت تازه از سریال پایتخت 5 از زبان هومن حاجی عبداللهی

اخبار , فرهنگ و هنر ۰۶ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

روایت تازه از سریال پایتخت 5 از زبان هومن حاجی عبداللهی

سریال پایتخت یکی از پرمخاطب ترین سریال هایی است که در بین مردم به خوبی جای خود را باز کرده است نقی در سریال پایتخت، ارسطو در سریال پایتخت، رحمت در سریال پایتخت و …. از جمله شخصیت های سریال پایتخت هستند که در سریال پایتخت 5 هم حضور دارند. در این مقاله از پورتال وهاران برای شما در مورد ساخت سریال پایتخت 5 صحبت کرده ایم و داستان سریال پایتخت 5 و تست گریم پایتخت 5 از زبان هومن حاجی عبداللهی را مطلع می شویم.

زمان تست گریم و تصویربرداری پایتخت 5

پایتخت ، نام مجموعه تلویزیونی به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری است که برای شبکه یک سیما تولید و نخستین قسمت آن در نوروز 1390 از همین شبکه پخش شد. در ادامه با توجه به استقبال مردمی از این سریال، سری دوم آن در ایام نوروز 1392 ، سری سوم در سال 1393 و نهایتاً پایتخت 4 در ماه رمضان 1394 پخش گردید.

گزارش حضور هومن حاجی عبداللهی در دورهمی + مبلغ دستمزدش در پایتخت

هومن حاجی عبداللهی درباره سریال «پایتخت» و ویژگی های آن بیان کرد که قول می دهد این فصل از سریال بهترین کار خواهد شد.

هومن حاجی عبداللهی درباره «پایتخت 5» و نحوه حضورش در این سریال گفت:ما هنوز تست گریم نرفتیم و من اطلاعی از جزییات این سریال ندارم.

وی ادامه داد:قرار است از نیمه بهمن تست گریم داشته باشیم و از اوایل اسفند تصویربرداری سریال آغاز شود. جز این دیگر اطلاعی از فیلمنامه و حتی نقشم ندارم.

بازیگر پایتخت درباره جذابیت های فصل پنجم پایتخت برای مخاطبان بیان کرد:«پایتخت» همیشه می تواند جذاب باشد. مردم چهار سری قبلی را دیدند و دوست داشتند و تنها چیزی که همشه مطالبه می کنند ادامه سریال «پایتخت» است.

همچنین بخوانید:  برنامه دورهمی 26 و 27 خرداد 96 پخش نمی شود + علت و متن اطلاعیه

وی درباره ویژگی های این سریال اظهار کرد:«پایتخت» داستانی ساده و روان دارد و قصه ای عامیانه است، به همین دلیل است که مردم می بینند و دنبالش می کنند. علاوه بر این ها بازیگران و کارگردان این سریال هم به خوبی کار خود را انجام می دهند.

تست گریم

حاجی عبداللهی درباره ساخت سریال هایی که به سری های دوم و سوم می رسد، گفت:ساخت سریال هایی که چند فصل داشته باشد بسیار سخت و وحشتناک است. بسیاری از سریال ها به این ترتیب ساخته شدند که نه مردم آنها را دنبال کردند و نه خود عوامل راضی بودند اما خدا را شکر این اتفاق برای «پایتخت» رخ نداد.

این گوینده، مجری و بازیگر درباره ایده هایی که برای «پایتخت 5» دارد، یادآور شد:ما ایده های خود را با محسن تنبانده مطرح می کنیم و او هم فردی است که اگر ایده ای باشد استقبال می کند و بیشتر کار ما به صحنه برمی گردد.

وی در پایان درباره سری پنجم «پایتخت» اظهار کرد:من قول می دهم عوامل این سریال کاری بکنند که «پایتخت 5» بهترین فصل از «پایتخت» باشد. هرچند که در هر فصل بچه ها بهترین کارشان را رقم می زنند.

فصل پنجم سریال «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم و به نویسندگی محسن تنابنده برای ماه رمضان 96 ساخته می شود.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *