مادر شدن آزاده نامداری + عکس و اسم دخترش

عکس و متن , فرهنگ و هنر ۰۸ مهر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

مادر شدن آزاده نامداری + عکس و اسم دخترش

آزاده نامداری در اینستاگرامش خبر از مادر شدنش داده است. او در پست اینستاگرامی اش عکسی از دستان خودش و همسر و دخترش منتشر کرده است. نام دختر آزاده نامداری ، گندم است، گندم عبادی .

آزاده نامداری در این پست اعلام کرده که فرزندنش در تاریخ 5 مهر 95 به دنیا آمده است.

سایت وهاران تولد دختر آزاده نامداری را به او و همسرش سجاد عبادی تبریک می گوید.

اولین عکس دختر آزاده نامداری بالاخره منتشر شد

مادر شدن آزاده نامداری + عکس و اسم دخترش

دختر آزاده نامداری

مادر شدن آزاده نامداری + عکس و اسم دخترش

عکس دختر آزاده نامداری

مادر شدن آزاده نامداری + عکس و اسم دخترش

نام دختر آزاده نامداری

مادر شدن آزاده نامداری + عکس و اسم دخترش

اسم دختر آزاده نامداری

مادر شدن آزاده نامداری + عکس و اسم دخترش

آزاده نامداری و همسرش

مادر شدن آزاده نامداری + عکس و اسم دخترش

گندم عبادی

مادر شدن آزاده نامداری + عکس و اسم دخترش

اینستاگرام آزاده نامداری

مادر شدن آزاده نامداری + عکس و اسم دخترش

سجاد عبادی و آزاده نامداری

 

***

اصول مادری

• فریاد را به کودکان خود را اطاعت مانند استفاده از شاخ به هدایت کردن ماشین خود را، و شما را در مورد همان نتایج را دریافت کنید.

• انتقام خود ~~ زنده به اندازه کافی بلند به یک مشکل به فرزندان خود.

• سه راه برای به دست آوردن چیزی انجام می شود وجود دارد: آیا آن را به خودتان، استخدام کسی برای این کار، و یا منع فرزندان خود را به انجام آن.

• لذت مادر: چه تجارب زن زمانی که همه کودکان در رختخواب هستند در نهایت.

• پول همه چیز نیست، اما مطمئن نگه می دارد بچه ها در تماس باشید.

• شما تنها مردم در این جهان که همیشه مطمئن شوید که در مورد راه مناسب برای بالا بردن کودکان می دانید؟ کسانی که هرگز هر حال.

• اوه به تنها نیمی به عنوان فوق العاده به عنوان فرزند من فکر من بود که او کوچک بود، و نیم به عنوان احمق نوجوان من در حال حاضر فکر می کند من هستم.

• مادران ~ اگر آن را برای رفتن به آسان، هرگز با کار چیزی به نام آغاز شده است!

9 اصول موفقیت من از من به مادر تک آموخته

من در یک مهمانی شام شب بود که وقتی کسی این سوال را مطرح کرد: چه کسی در زندگی خود را تحت تاثیر قرار داده است؟ من برای یک دقیقه فکر کرد و گفت چه هیچ کس دیگری گفت: “مادر من.”

همچنین بخوانید:  ماجرای سانسور پاهای لیلا بلوکات در برنامه رضا رشیدپور + فیلم

ببینید، وقتی من 4 بود، پدر من فوت کرد. در آن زمان، به نظر می رسید مانند ما در بالای جهان بود. پدر من بود پول خوب است و ما در بزرگترین خانه در یکی از باشگاه های کشور های معتبر در سیاتل زندگی می کردند. سپس پدرم مبتلا به سرطان تشخیص داده شد و در شش ماه رفته بود. این زمانی است که متوجه شدیم که پدرم انجام داد این بیمه عمر بزرگ را ندارد. مادر من و من رفتم از براکت بالا به وسط پایین تر تقریبا یک شبه.

همانطور که من منعکس کننده پشت در زندگی من، بیشتر از آنچه امروز هستم من از یک زن سخت به عنوان ناخن که به کار می رفت و گران دم خود را به من برای زندگی آماده به دست. من می دانم در حال حاضر چگونه بسیاری از اصول موفقیت او نمایش داده در حالی که زندگی کردن زندگی خود را.

اصول موفقیت زیر، هر چند می توان و باید توسط همه ما اعمال می شود، اختصاص داده شده به تمام کسانی که مادران تنها خارج وجود دارد. شما در حال انجام یک کار دشوار است. نگه دارید متصل کردن دور، سر سخت و عشق بچه های خود را. آنها زندگی خود را ببینید و به نوبه خود همه حق است.

1. آیا در طول دوران سخت ناله نیست. شما می دانید، مادر من یک معامله بد، اما من نگاه کردن به آن، من نمی توانم تا به حال او را به یاد داشته باشید شکایت در مورد بسیاری را در زندگی. که حجم به من صحبت کرد و یک درس از زمان. دو نفر کار می کند، یکی whines ها، از سوی دیگر باعث می شود بیشتر از وضعیت و کار سخت تر که شما را ریشه برای؟

همچنین بخوانید:  سریال های رمضان 96 همه شبکه ها + بازیگران و داستان آنها

2. خلاق باشید. مادر من بلافاصله به فروش املاک و مستغلات رفت. او همه را درست انجام داد، اما او نیز خریداری خانه های قدیمی و آنها را ثابت کرده و از آنها به فروش می رسد. ما در حرکت خواهد کرد و او را کارگران از دفتر املاک و مستغلات استخدام به تعمیر کردن خانه در تعطیلات آخر هفته. چند سال بعد، ما خانه فروش و جیب برخی از پول اضافی مورد نیاز. من نقل مکان کرد زیادی است، اما شما به آنچه که شما را به زمانی که پشت خود را در مقابل دیوار است.

3. فداکاری برای دیگران است. من می دانم که ما نداشتیم خیلی حال رشد است، اما مادر من همیشه راه هایی برای من اضافی را در بر داشت. ما می خواهیم کاهش اینجا و آنجا به طوری که ما می تواند یک سفر به دیزنی لند را و یا کفش های ورزشی جدید است. پیدا کردن هدف با قربانی برای دیگران یکی از بالاترین تماس در موفقیت است.

4. مستقل باشد. مادرم گوشه قطع نمی کند و یا یک پا در هر چیزی. او سخت برای آنچه او کردم کار کرده است. و او به من آموخت که انجام همان. من می توانم به یاد داشته باشید که آموزش داده می به انجام کارهای در خود من که پدر و مادر برای بچه های خود را انجام می دهند. بسیاری از کسانی که بچه ها هنوز هم نیاز به پدر و مادر خود را به کار انجام می شود.

5. باور به خود. وقتی که من می گویند من می خواستم برای انجام کاری اما فکر نمی کنم من می توانم، مادر من از من می پرسیدند: «آیا کس دیگری تا به حال آن را انجام داده؟” من می گویند: “البته، بسیاری از مردم است.” پاسخ او؟ “سپس شما می توانید، TOO. شما دقیق تر از آنها را! “خب، من احتمالا دقیق تر از آنها نیست، اما نقطه خوبی گرفته شده است. اگر شخص دیگری ثابت کرده است می توان آن را انجام می شود، پس از آن شما یک شانس.

همچنین بخوانید:  اولین واکنش بهاره رهنما به جدایی اش از پیمان قاسمخانی

6. یک خواب و دنبال آن، حتی اگر آن را سال طول می کشد. مادر من نگه داشته یک رویا زنده و آن را در سمت دنبال به عنوان بزرگ شدم. سال من از دبیرستان فارغ التحصیل شد، مادر من از دانشگاه فارغ التحصیل شد. او 54 ساله بود. او مدام به رویای او زنده است و مشغول به کار در آن کمی کمی کمی و در نهایت این اتفاق افتاد.

7. خود را کشش. من می توانم مادر من به یاد داشته باشید مصرف من به کسب و کار و املاک و مستغلات سمینارها وقتی که من بچه 12 ساله بود. نه به این دلیل او می تواند نگهداری از کودکان پیدا کنید، اما چرا که او از من خواست تا چیزی را یاد بگیرید. اکثر پدر و مادر حتی فکر می کنم که خود را 12 ساله می تواند چیزی وجود دارد یاد بگیرند. مال من.

8. تجربه بزرگترین معلم است. مادر من به من جلو خارج از مدرسه در همه زمان ها و من را در این سفر وحشی و سفر. من می گفت، “آه، مادر، نباید من در مدرسه باشد؟” او همیشه به همان شیوه پاسخ، “کریس، ما نمی توانیم اجازه مدرسه در راه آموزش و پرورش خود را!”

9. بعضی چیزها ارزش تر از پول است. یکی از بزرگترین فداکاری مادر من ساخته شده برای من بود که من دبیرستان را آغاز کرد. من در ورزش به خوبی انجام داد و در شب بازی، بنابراین مادر من ترک فروش املاک و مستغلات، که طول می کشد تا مقدار زیادی از شب، و یک کار دستمزدی پایین تر به عنوان منشی در دانشگاه صورت گرفت. او به ندرت از طریق دبیرستان از دست رفته یک بازی است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *