بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بازیگران زن , عکس و متن ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ بدون دیدگاه

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بهاره رهنما (زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک همسر اول او پیمان قاسم‌خانی نویسنده سینما بود. این زوج دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره‌ها و فیلم سینمایی دایره زنگی را دارد. رهنما در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. وی در وب‌نوشت شخصی خود و مدتی در نشریهٔ چلچراغ می‌نوشت. او در دوران انتخابات ریاست جمهوری ایران (۱۳۸۸) از جمله هنرمندان حامی میرحسین موسوی بود و در انتخابات ریاست جمهوری ایران (۱۳۹۲) به حامیان حسن روحانی پیوست.

فیلم های بهاره رهنما

آینه بغل

هشتگ
خوب، بد، جلف

آس و پاس

۳۶۰ درجه

طبقه هساث

آشنایی با لیلا

بچگیتو فراموش نکن

خنده در باران

جرم

زنان ونوسی، مردان مریخی

زن‌ها شگفت انگیزند

هرچی خدا بخواد

ورود آقایان ممنوع

عروسک

بعد از ظهر سگی سگی

پوپک و مش ماشاالله

سن پطرزبورگ

ورود زنده‌ها ممنوع

چارچنگولی

ده رقمی

توفیق اجباری

دایره زنگی

شبانه

ماجراهای اینترنتی (چای نت)
گاوخونی

نان و عشق و موتور ۱۰۰۰

بچه‌های بد

بادام‌های تلخ

عاشقانه

غزال

افعی

سریال‌های تلویزیونی بهاره رهنما

همسایه‌ها (۱۳۹۵)
کشیک قلب (۱۳۹۵)
غیرعلنی (۱۳۹۴)
خوب بد زشت (۱۳۹۳)
پژمان (۱۳۹۲)
خداحافظ بچه (منوچهر هادی) (۱۳۹۱)
چک برگشتی (۱۳۹۰)
گاوصندوق (۱۳۸۸)
مأمور بدرقه (۱۳۸۷)
مرد هزار چهره (۱۳۸۶)
کتاب‌فروشی هدهد (۱۳۸۵ بازیگر میهمان)
زیر زمین (۱۳۸۵)
من یک مستأجرم (۱۳۸۲)
روشنتر از خاموشی (۱۳۸۲)
پرونده‌های مجهول (۱۳۸۰)
داستان یک شهر۲ (۱۳۷۹)
بازگشت به خانه (۱۳۷۵)

تله‌فیلم های بهاره رهنما

بازی به کارگردانی سروش صحت

شبکه نمایش خانگی بهاره رهنما

شام ایرانی (۱۳۹۰) به کارگردانی بیژن بیرنگ
ساخت ایران (۱۳۹۰)
شرف خانواده فاضل (۱۳۹۲)

فیلم‌نامه های بهاره رهنما

شبهای برره (یکی از نویسندگان)
باغ مظفر (یکی از نویسندگان)
شمس العماره (یکی از نویسندگان)

تئاترهای بهاره رهنما

۱۳۹۶ – خورشیدهای همیشه (بازیگر، کارگردان و یکی از نویسندگان به همراه امیرعلی رادی، زهرا اسماعیل‌زاده)
۱۳۹۶ – آرامش زن زیبایی است که شوهر دارد (نویسنده و بازیگر) – کارگردان: امیرحسین اسانی
۱۳۹۶ – دیگری (کارگردان و بازیگر)
۱۳۹۶ – سونات پاییزی – کارگردان: جلال تهرانی
۱۳۹۵ – حرفه‌ای – کارگردان: رضا کیانیان
۱۳۹۵ – زنانی که به بزها خیره شده‌اند – کارگردان: ایوب آقاخانی
۱۳۹۵ – دوباره اون آهنگ رو بزن سم – کارگردان: داوود بنی اردلان
۱۳۹۴ – عامدانه، عاشقانه، قاتلانه – نویسنده و کارگردان: ساناز بیان
۱۳۹۴ – انگار در چشم‌های تو اسب می‌دود – نویسنده: سهراب حسینی- کارگردان :طاها ذاکر
۱۳۹۳ – تو دهنتُ می‌بندی یا من؟ (نویسنده و بازیگر) – کارگردان: داوود بنی اردلان
۱۳۹۳ – نمایش اسپانیایی – کارگردان: شیوا اردویی
۱۳۹۳ – آرسنیک و تور کهنه – کارگردان: حسین پارسایی
۱۳۹۳ – دورهمی زنان شکسپیر (بازیگر، نویسنده و کارگردان)
۱۳۹۳ – با من بستنی می‌خوری؟ (بازیگر و کارگردان)
۱۳۹۲ – بادی که تو را برد‚ مرا خشک کرد – کارگردان:علی نرگس نژاد
۱۳۹۲ – پسران آفتاب – کارگردان:سیامک صفری
۱۳۹۱ – غبار – کارگردان:بهاره رهنما
۱۳۹۱ – چشم‌هایی که مال توست – کارگردان:نسیم ادبی
۱۳۹۱ – این تابستان فراموشت کردم – کارگردان: بهاره رهنما
۱۳۹۱ – خیال‌های جاده جاجرود – تهران – کارگردان:غزاله معتمد
۱۳۹۱ – گروتسکی بر تبارشناسی دروغ و تنهایی – کارگردان:سجاد افشاریان
۱۳۹۰ – تراس – کارگردان:محمدرضا خاکی
۱۳۹۰ – فیل – کارگردان:بهناز نازی
۱۳۹۰ – می‌خواهم با میوسوو ملاقات کنم – کارگردان:محمود عزیزی
۱۳۸۸ – هاملت با سالاد فصل – کارگردان:هادی مرزبان
۱۳۸۷ – خدای کشتار – کارگردان:علیرضا کوشک جلالی
۱۳۸۴ – پنجره‌ها – کارگردان: فرهاد آییش
۱۳۷۹ – تله تئاتر پیش از آشنایی
۱۳۷۵ – تله تئاتر «ای نسیم باران»

کتاب های بهاره رهنما

زن باران، نشر نگاه، ۱۳۹۴
مالیخولیای محبوب من، نشر نگاه،[۱۹]۱۳۹۲
ماه هفت شب، نشر نگاه، ۱۳۸۹
چهار چهارشنبه و یک کلاه‌گیس، نشر چشمه، ۱۳۸۸

بهاره رهنما در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۲

رهنما و همسرش از جمله ۱۴۰ هنرمند ایرانی بودند که با امضاء طوماری در مورخ ۲۲ خرداد ۱۳۹۲، همراه با سایر اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان، ضمن قدردانی انصراف عارف به نفع روحانی، از نامزدی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۲ حمایت علنی کرد.

شکایت بهاره رهنما از نادر فتوره‌چی

در دی ۱۳۹۳ پیمان قاسم خانی و بهاره رهنما از نادر فتوره‌چی به علت یادداشت‌هایش در فیسبوک که بهاره رهنما (همسر قاسم‌خانی) را به فرصت طلبی برای مطرح شدن متهم کرده بود، شکایت کردند. و همچنین قاسم خانی یک یادداشت در رابطه با این شکایت در فضای مجازی قرار داد. فتوره‌چی پس از این شکایت دادگاهی شد اما با قرار کفالت آزاد شد و در نهایت رهنما شکایتش را پس گرفت.

در مورد بهاره رهنما

پیمان قاسم‌خانی (همسر بهاره رهنما): «در این چند وقتی که بازی‌های او را در تئاتر دیده‌ام، تازه به استعدادش پی برده‌ام. قبل از آن، می‌دانستم او بازیگر خوبی است اما معتقد بودم که در جاهایی دارد تکراری می‌شود ولی در چند کار اخیری که از او دیدم فهمیدم توانایی‌هایی داشته که دیده نشده و حتی خود من هم که نزدیکش هستم ندیده بودم.»

پیمان قاسم خانی (همسر بهاره رهنما): «وقتی وارد کار فیلمنامه‌نویسی شدم روی این حرفه خیلی متعصب شدم و همیشه در مقابل پیشنهاد برخی افراد که می‌گفتند بازی کن، می‌گفتم من بازیگر نیستم فیلمنامه‌نویس هستم. آقای داودنژاد بهاره را در فیلم دیگری دیده بود و قرار بود در فیلم عاشقانه بازی کند. من و بهاره رهنما آن زمان نامزد بودیم. آقای داودنژاد خیلی اصرار کرد که نقش مقابل بهاره را خودم بازی کنم اما من قبول نمی‌کردم تا اینکه پس از حدود دو هفته به من گفت این فیلم یک فیلم بسیار عاشقانه است و هر پسری جایت بازی کند کلی دیالوگ عاشقانه به نامزدت می‌گوید و همین حرفش باعث شد که بازی در فیلم «عاشقانه» را پذیرفتم و با پول آن هم عروسی گرفتیم.»

همچنین بخوانید:  افتتاحیه رستوران جواد رضویان با حضور بازیگران و خوانندگان و ورزشکاران + عکس

بیشتر بخوانید:

جدیدترین عکس های بهاره رهنما بعد از جدایی

جدایی بهاره رهنما از همسرش پیمان قاسمخانی تایید شد

اولین واکنش بهاره رهنما به جدایی اش از پیمان قاسمخانی


حرف‌های بهاره رهنما درباره طلاق از پیمان قاسم خانی و ازدواج با امیرخسرو

این روزها همه‌جا حرف یک عروسی است. یک عروسی پر سر و صدا. بهاره رهنما که نیاز به معرفی ندارد، بعد از جدایی از پیمان قاسم خانی برای دومین بار با امیر خسرو عباسی، کارآفرین شناخته شده ازدواج کرده است. ازدواجی که انتشار عکس‌های مراسم عروسی آن با بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های مجازی، سایت‌ها و خبرگزاری ها روبرو شده است. هر آنچه که می‌خواهید درباره زندگی جدید بهاره رهنما و همسرش بدانید، می‌توانید برای اولین بار در گفتگو با ایده‌آل بخوانید:

ربع قرن با پیمان قاسم خانی زندگی کردم

ما تقریبا دو سال بود که جدا شده بودیم. اما به خاطر اینکه پریا در ایران بود و آن شرایط عجیب و غریبی که در فضای مجازی وجود داشت، سعی کردیم خیلی در خبرها قرار نگیریم. الان تقریبا دو سال است که خبر طلاقمان را رسما اعلام کرده ایم و کاملا جداشده ایم؛ بنابراین در واقع چهار سال از جدایی من و پیمان قاسم خانی می گذرد. من هیچ وقت تنها زندگی نکرده بودم. قبل از ازدواج در خانواده ای تقریبا پرجمعیت، پدر، مادر، خواهر و برادرم زندگی می کردم.بعد هم که بلافاصله در سن پایین ازدواج کردم. هیچ وقت زندگی مجردی و دانشجویی را تجربه نکردم. 23 سال با پیمان قاسم خانی بودم که 20سال آن را در عقد و ازدواج بودمو سه سال هم قبل از ان دوران نامزدی بود. تقریبا رابطه مان ربع قرنی طول کشید و من با خانواده ایشان بزرگ شدم، بنابراین جدایی برایم خیلی سخت بود، به خصوص که همزمان با رفتن پریا از ایران شد. با وجود اینکه من همیشه سعی کردم زن قوی باشم و این را زا مادرم یاد گرفتم که باید یک زن قوی باشد، بسازد. امید داشته باشد و … ولی با این وجود رفتن پریا خیلی بهم احساس تنهایی عمیقی داد. من اصولا ادمی هستم که از تنهایی می ترسم و احساس عدم امنیت دارم. با توجه به همه این ها یک سال بعد از جدایی ام به این نتیجه رسیدم من آدم زندگی مشترک هستم و نمی توانم تنها زندگی کنم. تصمیم گرفتم دوباره ازدواج کنم و دوستان نزدیکم را در جریان گذاشتم.

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

این برند باعث آشنایی مان شد

تقریبا همان زمان که جدا شده بودم، دو سال پیش آقای عباسی یک بار با من تماس گرفتند و برای تبلیغات مارک های آرایشی و بهداشتی یشان با من صحبت کردند. من هم گفتم باید با مدیر برنامه هایم صحبت کنید. ظاهرا کمی تند صحبت کرده بودم. آقای عباسی هم بهشان برخورده بود و دیگر تماس نگرفتند و اصلا هم دیگر با سلبریتی ها کار تبلیغاتی نکردند. بعدها به من گفتند من وقتی که با تو که انقدر به نظر خوش اخلاق می آیی صحبت کردم و دیدم اینقدر جدی صحبت کردی با خودم گفتم اگر خوش اخلاقشان این بود بهتر است کلا بیخیال کار با سلبریتی‌ها شوم. دوباره بعداز تقریبا یک سال و نیم از طرف شرکتشان با من برای همان همکاری تبلیغاتی تماس گرفتند و یادآوری هم نکردند که قبلا با من تماس گرفته بودند. دیگر آقای عباسی خودشان جلو نیامدند و ایشان هم مدیرشان را فرستادند. آقای لاچینی با من قرارداد بستند و چند تیزر هم ساختیم.

اینها همه گذشت تا اینکه همین شبهای قدر امسال من در مشهد بودم؛ من خیلی به امام رضا(ع) ارادت دارم. برای همین من همیشه ماه رمضان یا شب های قدر یا دیگر مناسبت‌های مذهبی این چنینی مشهد هستم. همان زمان بدون اینکه من اطلاع داشته باشم، آقای عباسی به همراه همان همکارشان آقای لاچینی در مشهد بودند. من خیلی دلم گرفته بود. یک عکس هم از خودم گرفته بودم. آقای عباسی هم آن عکس را می‌بیند و متوجه می شود که من هم مشهد هستم. حالا ببینید قسمت چطور پیش رفت. پرواز من جا به جا شد و باقی قصه. در فرودگاه آقای لاچینی و آقای عباسی من را دیدند و آمدند و سلام علیک کردند. من هم ایشان را به چهره نمی شناختم و آن تماس هم اصلا یادم نبود و بعدها ایشان برای من تعریف کردند. وقتی به تهران رسیدیم ماشین من در یک پارکینگ دیگر مانده بود و ایشان لطف کردند و من را تا ماشینم رساندند. این شروع آشنایی ما شد که خیلی زود هم به ازدواج انجامید.

همچنین بخوانید:  تولد دومین دختر رضا صادقی + عکس و نام دختر دوم رضا صادقی خرداد 96

پدر و مادرم از ازدواج مجددم می ترسیدند

شبی که همدیگر را در فرودگاه دیدیم فردایش با هم صحبت کردیم، و آقای عباسی موضوع ازدواج را مطرح کردند. ایشان در همان شب در ماشین گفتند من دو سال پیش با شما تماس گرفتم و نشد که با هم همکاری کنیم. خیلی هم این چند وقت که بچه ها باهاتون همکاری می کنند، خوشحال و راضی هستم. ولی الان که دیدمتان می خواهم اگر اجازه دهید برای یک مورد دیگری باهاتون تماس بگیرم. چون الان زیارت امام رضا (ع) هم بودم به دلم افتاده و فکر می کنم باید باهاتون صحبت کنم. من باز فکر کردم یک پروژه کاری است و اصلا فکر نمی کردم بخواهند پیشنهاد ازدواج بدهند. فردایش زنگ زدند و گفتند من در زندگیم خیلی اهل برنامه ریزی هستم و همه کارهایم تا امروز با برنامه ریزی بوده و امسال قصد ازدواج دارم. زیارت امام رضا (ع) که رفتم از ایشان خواستم خودشان آدم درست و مناسب سر راهم بگذارند؛ چون شما هم شب های قدر آنجا بودید و همدیگر را دیدیم توکل می کنم و این طور شد که از من خواستگاری کردند و خواستند در یک هفته جوابشان را بدهم که قصد ازدواج دارم یا نه. چون ایشان فقط دنبال رابطه برای ازدواج بودند.

من هم فکرهایم را کرده و قبول کردم بیشتر و جدی تر آشنا شویم. هفته بعد من با مادرم صحبت کردمو گفتم مامان یک اقا هستند با این شرایط و من دو سالی است دورادور بابیزینس ایشان آشنا هستم و می‌خواهند شما را ببینند. مادر و پدرم این قدراز ازدواج دوباره من می ترسیدند که مادرم گفت من اصلا نمیتوانم ایشان را ببینم و قبول نکردند. به من گفتند اصلا این که دوباره قصد ازدواج داشته باشی، اشتباه است و ما خیلی نگران هستیم. یکی، دو بار با پریا صحبت و مشورت کردم و در این فاصله هم ایشان یکی، دوبار امدند و با مادرشان رستوران رفتیم و معاشرت بیشتر شد. جالب است که این پروسه من را به این نتیجه رساند که این مدل ازدواج سنتی شاید درست تر است.


بیشتر بخوانید:

عکس بازیگران در مراسم عروسی بهاره رهنما 96

ازدواج مجدد بهاره رهنما شهریور 96 + عکس همسرش

اولین عکس از ماه عسل بهاره رهنما و همسر جدیدش

صحبت های طراح لباس عروس بهاره رهنما در مورد نحوه دوخت این لباس

عکس و متن بهاره رهنما بعد از انتشار عکس های مراسم ازدواج دومش

عکس های عاشقانه و باور نکردنی بهاره رهنما و همسر دومش سال 96


بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

اتفاقا چند روز پیش با امیرخسرو حرف می زدیم، موضوع مان همین بود که ما دقیقا مثل پدر و مادرهایمان به سبک سنتی ازدواج کرده ایم؛ یعنی کاملا به قصد ازدواج آشنا شدیم و بالافاصله خانواده ها را در جریان گذاشتیم و خواستگاری اتفاق افتاد. بعداز آن طی یکی، دو هفته من مادرم را راضی کردم و امیر خسرو به دیدن مادر و پدرم آمد. خدا را شکر او یک ویژگی بسیار مثبت دارد و آن هم این است که خیلی تاثیر خوبی روی دیگران می گذارد و از این ویژگی در کارش هم استفاده می کند. برای همین روی پدر و مادر من هم در همان اولین دیدار تاثیر بسیار خوبی گذاشت و در همان برخورد مادر و پدرم عاشقش شدند. آشنایی ما مثل قصه ها اتفاق افتاد و برای هر کس تعریف می کنم، می گوید مگر یک همچین چیزی ممکن است. حتی مادرم باورش نمی شد و می گفت تو حتما از یکی دو سال پیش با ایشان آشنا بودی و باید زودتر به ما می گفتی و من قسم خوردم که زودتری در کار نیست.

داستان گردنبند الله

این گردنبند الله هم که همه جا گردنم است، داستان خودش را دارد. روزی که در مشهد داشتیم می رفتیم که عقد کنیم، امیر گفت من وارد نیستم و سال پیش ازدواج کردم و الان نمی دانم رسوم چه جوری است. من باید سر عقد چیزی به تو بدهم. من گفتم اگر خواستی یک هدیه بده؛ چون خانم ها که همه بالاخره از طلا و جواهر بدشان نمی آید. ولی گفتم خودت را اذیت نکن. من یک گردنبند الله داشتم که گم شده بود. سر راه گفتم طلا فروشی بایستد . همه گفتند دیر شده، عاقد منتظر است. گفتم من یک چیزی گم کردم و این جا دیدم. باید بخرم. پریدم سریع این را خریدم به جای آن که گم شده بود. امیرم گفت چقدر خریدی و چرا به ما نگفتی. گفتم همین جوری و او هم گرفت و گذاشت بین وسایلی که دستش بود. چند دقیقه بعد دیدم یک پیامک واریز پول برایم آمد. گفتم خدایا قرار نبود کسی برای من پولی واریز کند. سر عقد این گردنبند را درآورد و گردنم انداخت. من هم زیر لب گفتم این را که من خودم خریدم. گفت نخیر، پولش واریز شد.گردنبند جدای همه هدایایی که گرفتم بیشتر از هر چیزی برای من ارزش دارد. حرم هم خیلی حال و هوای خاصی داشت . شبستانی آنجاست که همه عروس و دامادها آنجا می روند. اتفاقا عاقدی هم که ما را عقد کرد خیلی حرف قشنگ زد. خیلی از احترام در زندگی مشترک گفت و تاکید کرد زن و شوهر ها در دعوا نباید به مادر و پدر هم توهین کنند می گفت حجاب واقعی حجاب قلب است.

همچنین بخوانید:  جدیدترین عکس دختر مهناز افشار لیانا

مهریه ام راسر عقد بخشیدم

ما در مهریه و برگزاری مراسم و همه چیزهای دیگر دوستانه با هم تفاهم کردیم؛ چون امام رضا(ع) ما را به هم رساند. اگر من یک روز زودتر برگشته بودم، اگر در فرودگاه تنها نبودم. اگر ایشان آن زمان مشهد نبودند و هزار اگر دیگر، قطعا این ازدواج به این سرعت سر نمی گرفت. ما هم همه چیز را ساده و دوستانه برگزار کردیم. من با مهریه موافقی نیستم و خودم مهریه‌ای نداشتم و فقط یک چیزی برای شگون نوشتیم. از طرفی همسرم این قدر برای زنان و حقوقی شان احترام قائل هستند که خودش تمام حقی و حقوق قانونی من مثل حق طلاقی، حق کار و… را به من داد. به من گفت چرا من چیزی را که برای دخترم و خواهرم میخواهم، نباید برای زنی که همراهم است، بخواهم.

جالب است که ما فکر می کنیم مردهای مذهبی باید نگاهشان به زن خیلی سنتی باشد. اما من الان می بینم شوهرم و مردهای مذهبی دیگر انگار به زن نگاهی امروزی تر و پر سخاوت تری دارند. ما به نیت حضرت علی (ع) یک عددی به عنوان مهریه نوشتیم، اما چون من خودم عقیده ندارم به امیر خسرو گفتم از الان تا همیشه این مهریه به تو بخشیده است. ما زندگی مشترک را ساده و راحت شروع کار کردیم. البته امیر از نظر زندگی کاری موفق است و من خودم موقعیت کاری خوبی دارم و شاید سختی شروع زندگی خیلی ها را نداشتیم. اما سختم نگرفتیم. البته من اصلا دوست نداشتم با مرد بی پول ازدواج کنم ؛ چون می گفتم من در یک سنی هستم که میخواهم زندگی در سطح نرمالی داشته باشم, اما اهل تجمل و چیزهای غیر عادی هم نیستم. امیر خسرو هم ادم موفقی است و موفقیتش هم برای من ارزش دارد.


بیشتر بخوانید:

عکس بهاره رهنما در شب قدر 96

ماجرای توهین بهاره رهنما به زنان چادری چه بود؟!


رابطه عاطفی شدید بهاره رهنما با پدر و مادر همسر سابقش

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

واكنش بهاره رهنما به فحاشى عليه او در اينستاگرام

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید


بیشتر بخوانید:

جزییات خبر هک شدن اینستاگرام بهاره رهنما + عکس


بهاره رهنما را بعد از کاهش وزن 40 کیلویی ببینید

بهاره رهنما بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان مدتی است که جراحی اسلیو معده را انجام داده است و کاهش وزن چشمگیری داشته است. این هنرمند کشورمان با انتشار تصویری از کاهش وزن 40 کیلویی اش خبر داد.

بهاره رهنما با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:«بعد چهل کیلو کاهش وزن … خودمم الان خصوصا تو عکسا برا خودم غریبه ام.»

 

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بهاره رهنما بعد از کاهش وزن شدیدش

بهاره رهنما در یک گفتگو درباره لاغری اش گفت :من در دوران نوجوانی و دبیرستان چاق نبودم. حتی آنقدر لاغر بودم که گاهی باعث نگرانی خانواده می شدم. تا اینکه در 25 سالگی معلوم شد کم کاری تیروئید دارم. البته اضافه وزن بیمار در کم کاری تیروئید جزیی است و باعث 30-20 کیلوگرم اضافه وزن نمی شود، ولی افرادی که اضافه وزن دارند، زمانی که معلوم می شود به کم کاری تیرویید هم مبتلا هستند، سعی می کنند برای آرام کردن ذهن، این 2 را به هم ربط بدهند. سابقه چاقی در خانواده ما وجود دارد. وزن من مدام در حال افزایش بود و من هم در حال مبارزه با آن بودم. سعی می کردم با رژیم های مختلف وزنم را کم کنم. بعد از تولد پریا طی یک سال 30 کیلوگرم وزنم را کم کردم. ورزش و پیاده روی را هم فراموش نمی کردم، ولی این کارها موثر نبود تا اینکه به فکر گذاشتن بالون معده افتادم. بالون گذاشتم ولی این کار باعث شد مسیر کاهش وزن دشوارتر شود. 10 کیلوگرم با گذاشتن بالون وزن کم کردم، ولی با خروج بالون دچار 18 کیلوگرم اضافه وزن شدم. این روش نه تنها موثر نبود، بلکه در طول مدتی که بالون داخل معده من بود، درد زیادی داشتم و بعد از آن مجبور شدم عمل اسلیو معده را برای لاغری و کاهش وزن انجام بدهم.

بهاره رهنما قبل از کاهش وزن

چهارم شهریورماه 96 بود که اولین بار عکسی از بهاره رهنما در کنار مردی که مالک یک برند آرایشی بهداشتی بود دیده شد. با دیدن اولین تصاویر خیلی ها گمان کردند که این حقیقت ندارد و خیلی ها گریم فیلم دانست و خیلی ها نظرات دیگری داشتند اما کم کم و با انتشار تصاویری دیگر از مراسم ازدواج مجدد بهاره رهنما با امیرخسرو عباسی ماجرا برای همه رنگ حقیقت گرفت و همه جا صحبت از ازدواج دوم بهاره رهنما بود. امیرخسرو عباسی یک تاجر لوازم آرایشی و بهداشتی است و اصولا هیچ ارتباطی هم با حوزه کاری همسرش ندارد. وی صاحب یک شرکت بزرگ تولیدی است و محصولات آرایشی تولیدی آن در سراسر کشور توزیع می شود.


بیشتر بخوانید:

عمل جراحی بهاره رهنما برای لاغر شدن + جزئیات

عکس: کاهش وزن شدید و محسوس بهاره رهنما


مادر شدن دوباره بهاره رهنما

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

عکس های ازدواج بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

عکس پدر و مادر بهاره رهنما

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

عکس همسر سابق بهاره رهنما و دخترشان پریا

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

عکس کودکی بهاره رهنما

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

عکس کارت عروسی بهاره رهنما

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

عکس جدید بهاره رهنما در سال 97

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما و تمام حواشی زندگی او + عکس های جدید

بیوگرافی بهاره رهنما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *