خبرهای جدید از آخرین وضعیت محمدرضا شجریان سال 96

اخبار , فرهنگ و هنر ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

خبرهای جدید از آخرین وضعیت محمدرضا شجریان سال 96

همه ما صدای گوش نواز استاد محمدرضا شجریان را شنیده ایم و صدای او را دوست داریم، بخصوص آوای ربنای شجریان برای همه ما خاطره انگیز بوده و هست. چند وقتی است که استاد در بستر بیماری است و ما در این مقاله از پورتال وهاران جزییات سلامت شجریان در این روزها را برای شما منتشر کرده ایم. پورتال وهاران برای ایشان آرزوی بهبودی کامل دارد.

تکذیب خبر وخامت حال استاد شجریان خرداد 96

اخبار منتشر شده درباره وخامت حال استاد محمدرضا شجریان تکذیب شد.

پس از انتشار خبر نامساعد شدن حال استاد محمد رضا شجریان در سایت ها و کانال های تلگرامی که در ایران نیز باز نشر داده شد منابع آگاه اطلاع دادند که این شایعه صحت ندارد و نوشته استاد ابتهاج نیست آرشیوی است.

گفتنی است استاد شجریان برای درمان خود مدتی را در کشور فرانسه گذراند و برای ادامه روند درمان بیماری خود به تهران آمد و در حال حاضر در منزل دوران بهبودی را می‌گذراند.

حال استاد شجریان از زبان پسرش

همایون شجریان خوانندهٔ موسیقی سنتی ایران معتقد است زیر سایه محمدرضا شجریان بودن برای او همیشه سرشار از لطف و نعمت بوده و حال پدرش نیز از سه چهار ماه پیش بهتر است.

همایون شجریان’ که در استرالیا به سر می برد در گفت وگو با تارنمای رادیو ‘اس.بی.اس’ تصریح کرد: زیرسایه استاد شجریان بودن جذاب است و این زیرسایه استاد بودن دو اتفاق را رقم زده است.

وی گفت: این شرایط، کار را بیشتر مورد توجه قرار داده که بخشی کمک کننده بوده و بخشی نیز کار من را سخت تر کرده است، چون توقع مردم را بالاتر برده و اجازه اشتباه را کمتر می دهد.

همچنین بخوانید:  ماجرای کامل افشاگری مسعود شجاعی + بیوگرافی و عکس های جدید

همایون شحریان گفت: اما جذابیت زیر سایه استاد شجریان بودن برای شخص بنده همیشه سرشار از لطف و نعمت است.

خبرهای جدید از آخرین وضعیت محمدرضا شجریان از زبان پسرش

وی که آلبوم هایی با سبک های متفاوتی چون ‘نسیم وصل’، ‘شوق دوست’، ‘ناشکیبا’، ‘نقش خیال’، ‘با ستاره ها’، ‘شب جدایی’، شوق نامه’ و ‘آرایش غلیظ’ را در کارنامه کاری خود دارد، در مورد وضعیت سلامتی ‘محمدرضا شجریان’ استاد پیشکسوت آواز ایران که از ماه ها پیش به دلیل ابتلا به یک بیماری سخت، تحت درمان و معالجه بسر می برد، گفت: حال پدرم از سه چهار ماه قبل بهتر است.

وی گفت: حال استاد شجریان به نسبت چند ماه قبل که خطرناک بود بهتر است و امیدوارم روند بهبودی ادامه داشته باشد و این روند متوقف نشود.

موسیقی سنتی ایران هفته جاری بار دیگر به مذاق آن سوی مرزها خوش آمد و ‘هوای گریه’ همایون شجریان در شهرهای مختلف استرالیا با تجلیل و استقبال کم نظیر علاقمندان به موسیقی ایرانی همراه شد.

کنسرت ‘هوای گریه’ همایون شجریان به ترتیب در شهر‌های پرت، بریزبن، سیدنی و ملبورن استرالیا برپا و اجرا شد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *