زمان و مکان نمایشگاه کتاب 96 + نحوه خرید بن کارت و مبلغ

اخبار ۲۲ دی ۱۳۹۵ ۶ دیدگاه

زمان و مکان نمایشگاه کتاب 96 + نحوه خرید بن کارت و مبلغ

نمایشگاه کتاب تهران هر ساله در ماه اردیبهشت برگزار می شود و با استقبال بسیاری از مردم مواجه می شود. نمایشگاه کتاب سال 96 امسال هم برای دانشجویان شرایطی در نظر گرفته است که بتوانند با استفاده از بن کارت، کتاب های بیشتری را خریداری کنند. پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر برگزاری نمایشگاه کتاب تهران 96 و نحوه خرید بن کارت نمایشگاه کتاب 96 و مبلغ بن کارت نمایشگاه کتاب 96 را به طور کامل برای شما عزیزان تشریح می کند

آغاز تحویل بن کارت های نمایشگاه کتاب اردیبهشت 96

دانشجویان و طلاب محترمی که در سامانه bon.tibf.ir فرآیند ثبت نام خود را کامل انجام داده اند، از امروز(7 اردیبهشت) می توانند به شعب و یا شهرنت های بانک شهر مراجعه و بن کارت ثبت نامی خود را دریافت کنند.

بر اساس این گزارش، دانش آموزان و اعضای هیات علمی دانشگاه ها که در سامانه bon.tibf.ir فرآیند ثبت نام خود را کامل انجام داده اند، از روز شنبه (9 اردیبهشت) می توانند به شعب و یا شهرنت های بانک شهر مراجعه و بن کارت ثبت نامی خود را دریافت نمایند.

سی امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 13 تا 23 اردیبهشت ماه در شهرآفتاب برگزار می‌شود.

چگونه به نمایشگاه بیاییم؟

آدرس: اتوبان شهید کاظمی، نرسیده به عوارضی تهران- قم، سمت راست، شهر آفتاب

خودروی شخصی

برای رسیدن به نمایشگاه کتاب / شهر آفتاب باید وارد آزادراه خلیج‌فارس بشوید. اتوبان‌های امام علی، چمران و آیت‌الله سعیدی درنهایت به آزادراه خلیج‌فارس می‌رسند. شهر آفتاب درست در ضلع روبه‌روی حرم مطهر قرارگرفته است.

مترو

برای رسیدن به شهر آفتاب باید وارد خط یک (خط قرمزرنگ) بشوید. اینجا همان خط مترویی است که ایستگاه کهریزک را به ایستگاه تجریش وصل می‌کند. ایستگاه شهر آفتاب هم یکی از ایستگاه‌های جدید متروی تهران است که هم‌زمان با راه افتادن نمایشگاه کتاب مسافرگیری می‌کند.
قطارهای مترو از اولین روز نمایشگاه کتاب یعنی ۱۵ اردیبهشت‌ماه،‌از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح کارش را آغاز می‌کند. فاصله‌ی زمانی حرکت هر قطار هم فعلاً ۱۵ دقیقه است. آخرین قطار شهر آفتاب را ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه‌ی شب ترک می‌کند.

اتوبوس

اگر می‌خواهید با اتوبوس به نمایشگاه کتاب و شهر آفتاب بروید،‌ باید از میدان تجریش، میدان صنعت،‌ میدان نوبنیاد، پایانه بیهقی، میدان رسالت، پایانه تهران‌پارس، میدان آزادی، میدان راه‌آهن، ترمینال جنوب، پایانه خاوران، پایانه نعمت‌آباد و پایانه شاهد اتوبوس‌های شهر آفتاب / نمایشگاه کتاب را سوار شوید.

مسیر اول: میدان صنعت- بزرگراه شهید فضل الله نوری- میدان آزادی- بزرگراه آیت الله سعیدی- بزرگراه خلیج فارس، نمایشگاه شهر آفتاب.

مسیر دوم: میدان آزادی – بزرگراه آیت الله سعیدی- خلیج فارس، نمایشگاه شهرآفتاب.

مسیر سوم: میدان رسالت- بزرگراه امام علی(ع)- خلیج فارس، نمایشگاه شهرآفتاب.

مسیر چهارم: پایانه خاوران- بزرگراه آزادگان- خلیج فارس و نمایشگاه شهرآفتاب.

مسیر پنجم: میدان راه آهن- خیابان دشت آزادگان- بلوار تندگویان- بزرگراه خلیج فارس، نمایشگاه شهر آفتاب.

مسیر ششم: پایانه جنوب – بزرگراه بعثت- میدان بهمن- بزرگراه خلیج فارس نمایشگاه شهرآفتاب.

تاکسی

برای رسیدن به نمایشگاه کتاب / شهر آفتاب می‌توانید از تاکسی‌ها یا ون‌هایی که در میدان تجریش، میدان نوبنیاد، میدان صنعت، پایانه بیهقی، میدان رسالت، پایانه تهران‌پارس، ترمینال آزادی، ترمینال جنوب، میدان راه‌آهن، پایانه خاوران، پایانه نعمت‌آباد و پایانه شاهد به نمایشگاه کتاب / شهر آفتاب می‌روند، استفاده کنید.

زمان برگزاری: زمان برگزاری: 13 تا 23 اردیبهشت‌ ماه ۱۳۹6

آدرس و ساعات بازدید

آدرس: اتوبان شهید کاظمی، نرسیده به عوارضی تهران- قم، سمت راست، شهر آفتاب

ساعت کار نمایشگاه 10 تا 20

راهنمای ثبت نام و خرید بن کارت

معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور، هر ساله در ایام برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارت ویژه خرید یارانه ای کتاب را در اختیار دانشجویان،طلاب، اساتید، اعضای هیات علمی و مدرسان حوزه قرار می دهد. در سي امين نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نیز این کارت با شرایط ذیل در اختیار دانشجویان قرار می گیرد:

همچنین بخوانید:  طرح ضربتی پرداخت وام ازدواج از اول مرداد 96 + شرایط کامل

بن کارت دانشجویی صرفاً ویژه دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و طلاب علوم دینی است.

زمان ثبت نام بن کارت دانشجویی و طلاب: 31 فروردین تا 3 اردیبهشت

زمان ثبت نام بن کارت اساتید، اعضای هیات علمی و مدرسان حوزه: 5 تا 7 اردیبهشت

زمان ثبت نام بن کارت دانش آموزی: 2 تا 5 اردیبهشت (بن دانش آموزی تنها مخصوص دانش آموزان شهرستان های استان تهران می باشد)

زمان توزیع کارت بن کارت دانشجویی و طلبگي: بزودی اعلام می شود.

زمان توزیع کارت بن کارت اساتید، اعضای هیات علمی و مدرسان حوزه: بزودی اعلامی می شود

زمان توزیع کارت بن کارت دانش آموزی: بزودی اعلام می شود.

تحویل کارت: متقاضیان پس از ثبت نام و تأیید هویت و پرداخت سهم دانشجو یا طلبه ( به صورت اینترنتی ) برای دریافت بن کارت می‌بایست شخصا و صرفاً به شعبه‌ای که در زمان ثبت نام انتخاب نموده‌اند مراجعه کرده و از مراجعه به شعب دیگر خودداری نمایند. تاکید می شود کارت فقط به شخص متقاضی تحویل داده می شود.

مدارک لازم هنگام دریافت کارت عبارتند از کارت دانشجویی یا طلبگی معتبر، کارت ملی یا شناسنامه و یا مدارک معتبر و شماره رهگیری ثبت‌نام در سامانه. مدارک دیگر مانند شناسنامه قدیمی یا گواهینامه مورد قبول نمی باشد.

هر دانشجو مجاز به دریافت یک کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب است.

مبلغ موجود در بن کارت‌های دانشجویی يا طلبگي 1،000،000 هزار ریال است که 400،000 هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و 600،000 ریال آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت به صورت پرداخت می‌شود.

مبلغ موجود برای بن کارت های اساتید، اعضای هیات علمی و مدرسان حوزه: موجودی کارت‌ها 2،500،000 هزار ریال است که 750،000 هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و 1750،000 ریال آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت به صورت آنلاین پرداخت می‌شود.

مبلغ موجود برای بن کارت های دانش آموزی: موجودی کارت‌ها 500،000 هزار ریال است که 300،000 هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و 200،000 هزار ریال آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت به صورت آنلاین پرداخت می‌شود. (بن دانش آموزی تنها مخصوص دانش آموزان شهرستانهای استان تهران می باشد)

تاریخ اعتبار کارت ها: فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار داشته و از طریق دستگاههای کارت خوان داخل غرفه ناشران قابل استفاده است.

شماره موبایل معتبر: هر دانشجو يا طلبه هنگام ثبت نام، صرفا مجاز به ثبت یک شماره موبایل معتبر در سامانه است، بویژه اینکه مشخصات کارت خرید از طریق موبایل به وی پیامک خواهد شد. مسوولیت اشتباه در درج شماره موبایل و خسارات ناشی از آن بر عهده شخص متقاضی است.

ایمیل معتبر: ایمیل مورد استفاده باید حتما( بسیار مهم) معتبر بوده و به صورت صحیح وارد سامانه شود چرا که قابل ویرایش و عوض کردن نیست و برای ورود به سامانه و فراموشی رمز ورود یا دیگر اطلاعات، مورد نیاز است. عواقب وارد کردن ایمیل اشتباه به عهده دانشجو است.

فراموشی رمز عبور: چنانچه رمز عبور خود را فراموش کردید از قسمت فراموشی رمز عبور آن را بازیابی کنید. موقع چک کردن ایمیل چنانچه لینک مورد نظر را دریافت نکردید لطفا صندوق اسپم را نیز نگاه کنید.

مشکل در ثبت نام: ثبت نام دانشجو یا طلبه در سامانه در صورتی امکان پذیر است که شماره ملی و شماره دانشجویی یا طلبگی نامبرده در سامانه ثبت نام وجود داشته باشد. لیست تمام دانشجویان همراه شماره ملی و دانشجویی از وزارت علوم و دانشگاهها اخذ شده است و وارد سامانه شده است. چنانچه مشخصات دانشجو یا طلبه در سامانه وجود نداشت نمی تواند ثبت نام کند.

همچنین بخوانید:  جزئیات خبر درگذشت غلامرضا پهلوی + بیوگرافی و واکنش رضا پهلوی و فرح

امسال ثبت نام بن کارت فقط از طریق سایت bon.tibf.ir و دریافت کارت تنها به صورت فیزیکی است.

(خرید از نرم افزار آپ امسال امکان پذیر نیست در صورت معرفی نرم افزار جدید از طرف بانک شهر اطلاع رسانی می شود)

دانشجویان محترم لطفا پس از مطالعه دقیق راهنمای ثبت نام ، درصورت داشتن سئوال و یا مشکلات احتمالی لطفا تنها با ایمیل ذیل مکاتبه نمایند.

[email protected]

ثبت نام بن از تاریخ 31 فروردین فعال می شود

زمان ثبت نام بن کارت دانشجویی و طلبگي31 فروردین تا 3 اردیبهشت
زمان ثبت نام بن کارت اساتید، اعضای هیات علمی و مدرسان حوزه5 تا 7 اردیبهشت
زمان ثبت نام بن کارت دانش آموزی

(بن دانش آموزی تنها مخصوص دانش آموزان شهرستانهای استان تهران می باشد)

2 تا 5 اردیبهشت 

قابل توجه بازدید کنندگان محترم شهرستانی

هموطنان گرامی که جهت بازدید از دیگر استانها و شهرستانهای کشور به تهران غزیمت می کنند جهت سهولت دسترسی به نمایشگاه از مسیرهای پیشنهادی ذیل استفاده کنند.

مسیرهای منتهی به نمایشگاه برای بازدیدهای گروهی شهرستانی

1- پارک اتوبوس درپارکینگ های نمایشگاه ===> مراجعه به نمایشگاه شهرآفتاب

زائرسرای حرم امام خمینی(ره)/ ویژه بازیدکنندگان کاروان های دانشجویی شهرستانی

شرایط پذیرش اسکان دانشجویان و طلاب

1- ارایه خدمات فقط به دانشجویان و طلاب شهرستانی در حال تحصیل ارایه می شود.

2-ارایه معرفی نامه معتبرازدانشگاه و درج اطلاعات ذیل درنامه ضروری است:

الف- فهرست اسامی و تعداد دانشجویان گروه باید ذکر شود.

ب- شماره تلفن همراه یک نفر از دانشجویان و یا طلاب جهت هماهنگی ضروری است.

ج- تاریخ و تعداد شب های اسکان ذکر شود(حداکثرسه شب)

3- معرفی نامه حتما باید به شماره فاکس(متعاقبا اعلام می شود) ارسال شود ویا همراه خود به کمیته رفاهی واقع درستاد اجرایی نمایشگاه تحویل نمایید. داشتن کارت دانشجویی معتبر به پیوست الزامی است.

4- درصورت بروز مشکل و یا سئوالات خاص می توانید با شماره های(اعلام می شود) و یا شماره همراه(اعلام می شود) تماس حاصل فرمایند.

تذکر: به هیچ عنوان برای خانواده و یا دوستان دانشجو اسکان فراهم نخواهد شد

مسیرهای منتهی به نمایشگاه برای مراجعین از ترمینال شرق

استفاده از خط 1 اتوبوس های تندرو===> دروازه دولت ===>استفاده از خط یک مترو===> ایستگاه شهر آفتاب

مسیرهای منتهی به نمایشگاه برای مراجعین از ترمینال جنوب

استفاده از خط 1 مترو===> ایستگاه شهر آفتاب

مسیرهای منتهی به نمایشگاه برای مراجعین از ترمینال غرب

استفاده از خط 4 مترو===> دروازه دولت ===>استفاده از خط یک مترو===> ایستگاه شهر آفتاب

مسیرهای منتهی به نمایشگاه برای مراجعین ازفرودگاه مهرآباد

استفاده از خط مترو مهر اباد===>خط 4 مترو در ایستگاه بیمه ===>دروازه دولت ===>استفاده از خط یک مترو===> ایستگاه شهر آفتاب

مسیرهای منتهی به نمایشگاه برای مراجعین از راه آهن

استفاده از تاکسی===> ایستگاه مترو شوش===>استفاده از خط یک مترو===> ایستگاه شهر آفتاب

استفاده از خط 3 مترو===> تئاتر شهر===>استفاده از خط 4 مترو===> دروازه دولت ===> استفاده از خط یک مترو===> ایستگاه شهر آفتاب

آغاز ثبت‌نام بن خرید کتاب نمایشگاه کتاب

ثبت‌نام دانشگاهیان برای دریافت بن خرید کتاب آغاز شد.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، ثبت‌نام دانشجویان، دانش‌آموزان و اساتید و هیات‌های علمی دانشگاه‌ها برای دریافت بن خرید کتاب از امروز 28 فروردین ماه آغاز شده است و تا 1 اردیبهشت ماه ادامه دارد.

مبلغ موجود در بن کارت‌های دانشجویی یک میلیون ریال است که 400 هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و 600 هزار ریال آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت پرداخت می‌شود.

مبلغ موجود برای بن کارت‌های اساتید، اعضای هیات علمی و مدرسان حوزه دو میلیون و پانصد هزار ریال است که 750 هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یک میلیون و هفتصد و پنجاه ریال آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت پرداخت می‌شود.

گفتنی است؛ زمان برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب در تهران 13 تا 23 اردیبهشت ماه است.

متقاضیان دریافت بن مشارکتی می‌توانند جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت bon.tibf.ir مراجعه کنند.

زمان آغاز ثبت‌ نام بن‌ کارت‌ خرید نمایشگاه کتاب

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر از آغاز ثبت‌نام بن‌کارت‌های خرید سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۳۱ فروردین، برای دانشجویان، دانش‌آموزان و اساتید دانشگاه‌ها خبر داد.

مهدی اکرمی مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با بیان این مطلب گفت: طبق جدول زمانبندی دانشجویان از ۳۱ فروردین ماه تا ۳ اردیبهشت ماه سال جاری، دانش‌آموزان از ۲ تا ۵ اردیبهشت ماه و اساتید دانشگاه‌ها از ۵ تا ۷ اردیبهشت ماه می‌توانند برای تهیه بن‌کارت اقدام کنند.

وی افزود: بن‌کارت‌های نمایشگاه کتاب تهران فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار داشته و از طریق دستگاه‌های کارتخوان داخل غرفه ناشران قابل استفاده است.

اکرمی با بیان اینکه برای دانشجویان در این دوره نمایشگاه کتاب بن‌کارت‌های ۱۰۰ هزار تومانی برای دانشجویان در نظر گرفته شده، گفت: ۴۰ هزار تومان آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و  ۶۰ هزارتومان آن نیز توسط شخص دریافت‌کننده کارت پرداخت می‌شود.

مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با اشاره به اینکه دانشجویان باید قبل از شروع فرآیند ثبت نام بن دانشجویی، حتما راهنمای ثبت‌نام را به دقت مطالعه کنند، افزود: متقاضیان پس از ثبت‌نام و تأیید هویت و پرداخت سهم برای دریافت بن‌کارت می‌بایست شخصا و صرفاً به شعبه‌ای که در زمان ثبت نام انتخاب کرده‌اند و یا پیشخوان‌های شهرنت سراسر کشور مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه هر فرد تنها می‌تواند یک‌بار تقاضای بن کارت داشته باشد، تاکید کرد: بن‌کارت فقط به شخص متقاضی تحویل داده می‌شود و افرادی که روش کارت مجازی را انتخاب می‌کنند نیاز به مراجعه به شعب بانک را ندارند.

اکرمی با اشاره به اینکه مبلغ موجود برای بن‌کارت‌های اساتید، اعضای هیات علمی و مدرسان حوزه نیز ۲۵۰ هزار تومان است، ادامه داد: ۷۵ هزارتومان آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ۱۷۵ هزارتومان آن نیز توسط شخص دریافت‌کننده کارت پرداخت می‌شود.

وی افزود: بن‌کارت‌های ۵۰ هزار تومانی هم برای دانش‌آموزان تهرانی در نظر گرفته شده است.

اکرمی با تاکید بر اینکه آمادگی صدور بن‌کارت را در نمایشگاه وجود دارد، تصریح‌کرد: این موضوع بستگی به میزان یارانه‌ای دارد که توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به بازدیدکنندگان ارایه می‌شود.

مبلغ بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب تهران 96

ثبت‌نام دانشجویان، دانش‌آموزان و اساتید و هیات‌های علمی دانشگاه‌ها برای دریافت بن خرید کتاب از اواخر فروردین ماه یا اوایل اردیبهشت آغاز خواهد شد.

برای دانشجویان در دوره سی‌ام نمایشگاه کتاب هم بن کارت‌های 100 هزار تومانی درنظر گرفته شده است دانشجویان در این طرح باید 60 هزار تومان پرداخت می‌کردند و سهم ارشاد هم 40 هزار تومان بود که مجموعا 200 هزار دانشجو قادر خواهند بود برای دریافت بن کارت‌ ثبت نام کنند.

مکاتبات لازم برای دریافت فهرست دانشجویان دانشگاه‌ها انجام شده است تا پس از این پروسه زمینه‌های آغاز ثبت نام انجام شود.

دانشجویان از طریق سامانه ثبت نام که بزودی اعلام خواهد شد می‌توانند ثبت نام خود را انجام دهند. هر ساله بخشی از اعتبار توسط ارشاد تامین شده و بخشی دیگر توسط دانشجویان پرداخت می شود.

گفتنی است سی امین نمایشگاه کتاب تهران از 13 تا 23 اردیبهشت در شهر آفتاب برگزار می‌شود. جزییات بیشتر مشارکت وزارت ارشاد در اعتبار این بن کارت‌ها بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان و مکان نمایشگاه کتاب 96 + نحوه خرید بن کارت و مبلغ

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

6 نظر برای “زمان و مکان نمایشگاه کتاب 96 + نحوه خرید بن کارت و مبلغ” وجود دارد

 1. نام گفت:

  خیلی جالبه که به معلم تو این مملکت نه برای کتابخانه های عمومی و نه نمایشگاه کتاب ، بن و تخفیف و این قبیل تسهیلات داده نمی شه . عمق فاجعه رو در یابید کتابخوان ها . دلتونو خوش کنید به گسترش فرهنگ مطالعه و پیدا کنید پرتقال فروشو .

 2. S.mousavi گفت:

  با سلام
  من امروز ۷ اردیبهشت برای دریافت بن کتابم به شعبه ی حکیمیه که زمان ثبت نام انتخاب کرده بودم مراجعه کردم، به من و هر کس که میومد بن کتاب رو که پولش رو هم پرداخت کرده بود بگیره عین این جمله رو میگفتن: ٬متاسفانه سیستم ما مشکل داره و مشخص نیست کی درست میشه٬
  الان من برم شعبه های دیگه بن کتابم رو بهم میدن؟

 3. کاربر گفت:

  با سلام در سایت نمایشگاه کتاب زمان توزیع کارت دانشجویی رو 7 اردیبهشت اعلام کرده این یعنی فقط یک روز توزیع میشه کارتها؟ مگر همچین چیزی ممکنه؟
  سوال بعدی هم این هست ثبت نام کارت های مجازی از چه تاریخی است،
  متاسفانه راه های ارتباطی که نمایشگاه در اختیار گذاشته است هیچ کدام پاسخگو نبوده اند

 4. کتاب خوان گفت:

  سلام با بن دانشجویی و دانش آموزی هر کتابی رو میشه یا خرید یا اینکه محدود هستن؟

 5. قاصدک گفت:

  سلام. این بن کارت که برای دانشجوها و اساتید درنظرگرفته شده . بقیه اقشارجامعه انسان نیستند که از بن کارت برای خرید کتاب استفاده کنن؟ حالا خوبه اکثرا مردم تحصیل کرده ای هستن که دیگه دانشجو نیستن. قیمت کتاب هم که خیلی گرونه خواهشا این بن هارو برای همه ی مردم بذارید.

 6. مرتضی گفت:

  سلام..سالهاست هر جا که اسم نمایشگاه کتاب میاد ، اولین چیز شلوغی و ازدحام بازدید کنندگان این نمایشگاهه که به ذهن خطور میکنه، و خیلیها هم میگن که از شلوغی و ازدحامش فراری هستن، اما نظر من عکس اینه ، یعنی یکی از قشنگیها و زیباییهای یه نمایشگاه فرهنگی و علمی همچون کتاب، به تعداد بازدیدکنندگانش بستگی داره و همینه که به من انرژی میده ، یعنی با دیدن این شور و شوق و هیجان مردم و مخصوصا” قشر جوان و دانشجو همیشه هم خودم رفتم و هم به اطرافیانم اینو گفتم و اونارو قانع کردم که این شلوغی جدای از شلوغی مترو، اتوبوس و سایر مکانهای عمومی هستش،امیدوارم امسال خیلی خیلی بیشتر از سالهای دیگه مردم عزیز کشورمونو تو این نمایشگاه ببینیم..با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.