عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده

اخبار , فرهنگ و هنر ۰۹ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده

در این مطلب از پورتال وهاران درباره مراسم تشییع و خاکسپاری دنیا فنی زاده برای شما گزارشی مفصل را آماده کرده ایم که در ادامه عکسهای مراسم تشییع دنیا فنی زاده را خواهید دید. روحش شاد و یادش گرامی.

همچنین می توانید ببینید:

خبر غم انگیز درگذشت دنیا فنی زاده

آخرین مصاحبه دنیا فنی زاده

گزارش مراسم تشییع پیکر دنیا فنی زاده

صبح سرد زمستانی ۹ دی ماه، خانه سینما (۲ ) میزبان پیکر دنیا فنی‌زاده است که روز گذشته ۸ دی ماه بر اثر ابتلا به سرطان از دنیا رفت.

مراسم در ساعت ۹:۳۰ با اجرای کامران ملکی عضو هیات مدیره خانه سینما آغاز شده است.

هنرمندانی چون حمید جبلی، ایرج طهماسب، منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما،سعید پورصمیمی، فرشته طائرپور، همایون اسعدیان،حبیب رضایی، احمد حامد، علیرضا رضاداد (دبیر جشنواره‌ی فیلم کودک و نوجوان)،محمد حسین لطیفی،مازیار میری، حمید مدرسی،علی قائم مقامی،آزاده پورمختار،ایرج نوذری، حبیب ایل‌بیگی(مدیر اداره نظارت و ارزشیابی)،ستاره اسکندری، مهتاج نجومی،شهرام حقیقت‌دوست و … از حاضران هستند.

در این مراسم مرضیه محبوب، حمید جبلی، ایرج طهماسب، حبیب رضایی، محمد بحرانی، امیرسلطان احمدی،‌ بنفشه بدیعی، محمد اعلمی،‌ محمد لقمانیان، اکبر زنجان پور، ستاره اسکندری، حامد زحمت کش، عادل بزدوده، علی اعتصامی فر، مازیار میری، همایون اسعدیان، سعید پورصمیمی، فرامرز روشنایی، احسان کرمی، خسرو احمدی، ایرج نوذری و … حضور دارند.

برابر هماهنگی انجام شده با خانواده محترم زنده یاد مهین بزرگی (پیشکسوت عرصه گویندگی و دوبله سینما و تلویزیون)، دنیا فنی زاده در طبقه فوقانی مزار این هنرمند آرام خواهد گرفت.

وداع ناگهانی و زودهنگام این هنرمند با دنیای فانی، بسیاری از هنرمندان را در بهت و ناباوری فرو برد.

همچنین بخوانید:  جزییات کامل ممنوع التصویری فخرالدین صدیق شریف !

دنیا فنی زاده عروسک‌گردان کلاه قرمزی بود که در این سال‌ها به این شخصیت عروسکی و خیلی از عروسک‌های دیگر جان بخشید و لحظاتی ناب را در ذهن تک تک کودکان دیروز و امروز ثبت کرد.

در ابتدا پیام تسلیت و دلنوشته فاطمه معتمدآریا خوانده شد و پس از آن احسان کرمی نیز از طرف گروه سازنده «کلاه قرمزی»، حمید جبلی و ایرج طهماسب پیام تسلیت را خواند.

بخشی از پیام آن‌ها به این شکل بود: دنیا فنی زاده روش فرشته‌ها را در پیش گرفت؛ شریف و نجیب بود و بدون هیچ چشمداشتی کار می‌کرد.

فرشته طائرپور تهیه‌کننده سینما در این مراسم گفت: «دنیا» همه بهانه‌ها را برای غمگین بودن داشت اما غمگین نبود. همه بهانه‌ها را برای منفعل شدن داشت اما دست از تلاش بر نداشت. هیچکس او را بدون خنده ندید؛ حتی در لحظه‌های درد هم با لبخند خدارو شکر می‌کرد و او درس زندگی به ما داد. امیدوارم پسرانش و همسرش در عرصه سینمای کودک این درس را به ما بدهند.

وی گفت: دوستانش او را در مسیر بیماری و کار تنها نگذاشتند و خوب می‌دانند، جای خالی او فقط به مانندش رفتار کردن پر می‌شود. حالا از شما می‌خواهم به احترام او، کارها و … با دست زدن و شادی بدرقه‌اش کنید.

منوچهر شاهسواری مدیر عامل خانه سینما بیان کرد: «دنیا»ی عزیز امیدوارم از این پس یاد تو از خاطر دوستانت نرود که چنین هم نخواهد شد. از اینجا که ایستاده‌ام یک جمعیتی که به عشق یکی از پنهان ترین هنرمندان سینمای کودک جمع شده‌اند، می‌بینم. از شما متشکرم که به سینما ارج می‌نهید و دنیا را به عنوان یکی از هنرمندان بزرگ بدرقه می‌کنید.

همچنین بخوانید:  همه چیز در مورد باج افزار wannacry / آموزش جلوگیری از باج افزار واناکرای + فیلم

وی ادامه داد: این هنرمندان با عشق و جان برای سینما کار می‌کنند. به بهانه دنیا سپاسگزار تمام خواهران و بانوان ایران هستم. آنها که نقش والایی را ایفا می‌کنند. امروز را به بانوان سینما تقدیم می‌کنیم. یادمان باشد این جمع آینده کودکانمان را می‌سازند.

شاهسواری اظهار داشت: این جمع نمادی از یک حیثیت، هویت و ارادت است و شما به هویت فرهنگی ما احترام گذاشتید و در اینجا حاضر شدید. به یاد داشته باشید سالها بعد همین عکسها و سخنها برای کسانی که جایگزین بهتری از ما هستند باقی ‌می‌ماند.

شاهسواری خاطرنشان کرد: سینمای ایران مسلط و پایدار است و این را به یمن هنرمندانی دارد که در آن کار کردند. از پرویز تا دنیای فنی‌زاده.

مراسم ختم دنیا فنی زاده

در این مراسم همچنین اعلام شد که روز شنبه از ساعت 12:00 تا 13:30 در مسجد الرضا در میدان نیلوفر مراسم یادبود دنیا فنی زاده برگزار می شود.

بیوگرافی دنیا فنی زاده

دنیا فنی‌زاده، متولد ۱۳۴۶ فرزند پرویز فنی‌زاده (بازیگر) بود. از او چندی قبل در گفت‌وگویی، پرسیده بودند که “اگر کلاه‌قرمزی باشد و شما نباشید”، گفته بود: «دو جور نبودن هست. این‌ که من کلا نباشم که این را فقط خدا می‌داند یا این‌ که من دیگر عروسک‌گردانش نباشم. غم‌انگیز است. نه این‌ که تازه با این مسئله روبه‌رو شده باشم. قبلا هم به آن فکر کرده‌ام. اگر روزی گروهم که با آنها کار می‌کنم صلاح بدانند که کنار کلاه‌قرمزی نباشم، قبول می‌کنم. فقط یک خواهش از آنها دارم: این‌ که اجازه دهند در کار باقی بمانم، حتی اگر قرار نباشد عروسک‌گردانی کنم.»

همچنین بخوانید:  سخنان منتشر نشده رفسنجانی قبل از مرگ درباره احمدی نژاد و روحانی

دنیا فنی‌زاده که متولد ۲۰ آبان ۱۳۴۶ است، فعالیت هنری‌اش را در سال ۱۳۶۴ با عروسک‌گردانی برنامه «چتر» آغاز کرده است و در سال ۱۳۶۹ با عروسک‌گردانی فیلم سینمایی «گربه آوازخوان» در سینما ادامه داده است.

او عروسک‌گردان فیلم‌های سینمایی «کلاه قرمزی و پسرخاله»، «کلاه قرمزی و سروناز»، «نخودی»، «کلاه قرمزی و بچه‌ننه»، مجموعه‌های تلویزیونی «زاغچه کنجکاو»، «هادی و هدی»، «بزبز قندی»، «اتل متل»، «صندوق پست»، «قصه‌های خاله عنکبوت»، «جقجقه و فرفره»، «جینگیل و فینگیل»، «قصه‌های خاله قورباغه»، «روباه و خروس»، «دارا و سارا»، «رفوزه»، «قصه‌های آتقی»، «قصه‌های هاجر»، «موش نمکی»، «خانه گلپرانیا»، «شنگول و منگول»، «عطر و گلاب بپاشید» و «کلاه قرمزی» را در کارنامه هنری‌اش دارد.

عکسهای مراسم تشییع و خاکسپاری دنیا فنی زاده

عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده

عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده عکس های بازیگران در مراسم تشییع دنیا فنی زاده

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *