ابراز عشق : چگونه ابراز عشق کنیم – ابراز عشق به همسر – راه های ابراز عشق به مردان (زنان)

سبک زندگی ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ یک دیدگاه

ابراز عشق : چگونه ابراز عشق کنیم / ابراز عشق به همسر / راه های ابراز عشق به مردان (زنان)

ابراز عشق به فرد مورد علاقه می تواند کلید اصلی حفظ روابط عاشقانه باشد. البته به شرطی که درست انجام شود. برخی افراد بیشتر دوست دارند تشویق شوند. برخی دیگر از کلام زیبا لذت می برند و عده ای دیگر اعتقاد دارند دو صد گفته چون نیم کردار نیست و عشق را باید در عمل ثابت کرد. هرچه باشد ابراز عشق ضرورتی برای تحکیم روابط عاطفی و قوام خانواده است. در اینجا به شما روش های متنوعی را برای ابراز عشق و محبت به شریک زندگی تان پیشنهاد می کنیم:

چگونه ابراز عشق کنیم / ابراز عشق به همسر / راه های ابراز عشق به مردان

ابراز عشق : هر از گاهی مهربانی

گاهی که می بینید همسرتان به کمک نیاز دارد بدون آنکه به زبان بیاورد به یاری اش بشتابید. اگر شب هنگام خسته است و دیگر توان کار ندارد شما پیش قدم شوید. وقتی می بینید فقط یک آخر هفته را وقت استراحت دارد خرید را به عهده اش نگذارید. گاهی مهربان شوید و در انجام دادن کاری که برای او سخت است پیشقدم شوید.

ابراز عشق : پیغام های عاشقانه

سعی کنید گهگاه برای یکدیگر پیغام های عاشقانه و محبت آمیز بفرستید و در یک جمله به همراه شکلک های عاشقانه به او بگویید که در قلبتان چه جایگاهی دارد. این کار باعث می شود شعله عشق در وجود هردو نفر شما مشتعل باقی بماند.

ابراز عشق : هدایای زیبا

نیازی نیست به هدیه به چشم چیزی گران قیمت نگاه کنید. هر چیزی که برای دقیقه ای همسر شما را شاد کند هدیه است. گاه برای او دسته گلی ظریف بخرید و زمانی دیگر ترتیب یک شام جانانه را بدهید. به همین راحتی

همچنین بخوانید:  طرز تهیه بامیه خانگی ویژه ماه رمضان 96 (آموزش تصویری تهیه شیرینی بامیه)

ابراز عشق : نظرخواهی از او

شما در ذهن همسرتان زندگی نمی کنید و از تمام خواسته های او مطلع نیستید. هرقدر هم که فکر کنید او را می شناسید باز هم او خواسته هایی از شما دارد که نمی دانید. حتی گاه ممکن است از برخی حرکات شما ناراحت شود درحالی که شما از این مسئله مطلع نیستید. پس بعضی اوقات به او فرصت دهید که درباره خودش صحبت کند و بگوید که از شما چه توقعاتی دارد.

ابراز عشق : مهربانی با خانواده همسر

اگر همسرتان کسی را دوست دارد بدان معناست که شما هم باید او را دوست داشته باشید. خانواده و دوستان او باید به مثابه عزیزان خودتان باشد. بنابراین با آنها با احترام و مهربانی برخورد کنید حتی اگر خودتان به آنها علاقه ای ندارید برای خاطر شریک زندگی تان باید حرمتشان را نگه دارید و پذیرای آنها باشید.

ابراز عشق : گوش شنوا

این گزینه همان چیزی است که همه به آن احتیاج دارند. همه ما دوست داریم گاهگاه با فردی درد دل کنیم و حرف بزنیم. پس چه بهتر که سنگ صبور ما همان همسرمان باشد. او هم دوست دارد شما گوش شنوای پر مهرش باشید. هرگاه احساس می کنید به حرف زدن نیاز دارد به حرفهایش گوش دهید و اجازه دهید هرچه دل تنگش می خواهد بگوید. به بهانه پیدا کردن راه حل حرف هایش را قطع نکنید.

ابراز عشق : زود خوابیدن

بسیاری افراد عادت دارند هر شب تمام کارهای روزمره شان را تمام کنند بعد نیمه های شب خسته و کوفته در حالی که به حد غش کردن رسیده اند به تختخواب بروند. این وضعیت خواب شبانه به شدت روابط عاطفی را از بین می برد. هرچقدر هم که امور زندگی مهم باشند باز هم از خوابیدن در کنار همسر مهمتر نیستند. شبها نیم ساعت زودتر به اتاق خواب بروید تا وقت بیشتری برای یکی شدن داشته باشید.

همچنین بخوانید:  طرز تهیه انواع شیرینی شب یلدا 96

ابراز عشق : آغوش و بوسه

هردوی شما احتیاج دارید در طول روز حداقل یکبار عاشقانه به آغوش کشیده شوید و بوسیده شوید. پس این کار را در حق همسرتان انجام دهید. او را در آغوش پرمهرتان بکشید و ببوسید. حتی لحظاتی در این وضعیت سراسر عاطفه باقی بمانید و اجازه دهید محبت وجود هردونفرتان را فرابگیرد. اگر هم همسرتان اهل این کار نیست به او بگویید که دوست دارید در آغوش کشیده شوید و بوسیده شوید. معجزه آغوش و بوسه، درمان درد تمام دعواهای زن و شوهری است.

1 thought on “ابراز عشق : چگونه ابراز عشق کنیم – ابراز عشق به همسر – راه های ابراز عشق به مردان (زنان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *