حرص و طمع برندهای معروف صنعت مد + عکس

سرگرمی ۱۰ آبان ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

حرص و طمع برندهای معروف صنعت مد + عکس

اگر به مد و صنعت مد علاقه دارید و دنبال جدیدترین اخبار در این زمینه هستید این مقاله وهاران را تا پایان مطالعه نمایید چرا که مطلب جالبی در مورد برندهای معروف صنعت مد برای شما عزیزان تهیه کرده ایم که دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

در حادثه فروریختن کارخانه لباس در سال ۲۰۱۳ در بنگلادش ۱۱۳۴ نفر جان باختند و بزرگ ترین تراژدی در تاریخ صنعت مد در این کشور اتفاق افتاد. وقتی کمپانی هایی که کارخانه های با قیمت محصولات پایین می سازند کارگران کارخانه ها باید سریع تر و ارزان تر کار کنند در غیر اینصورت کار به یک کارخانه دیگر سپرده می شود. این کارخانه ها با پایین آوردن دستمزد کارگران هزینه ها را پایین می آورند، امنیت کاری را کاهش می دهند و هیچ ارزشی برای موقعیت کار کارگران قائل نمی شوند.

در این کارخانه ها با کارگران درست مثل برده ها رفتار می شود که می توانید در بیلبوردهای زیر که در خیابان های ورشو به نمایش گذاشته شده اند شاهدش باشید. حرص و طمع صنعت مد در این تصاویر به وضوح نمایان است.

حریص شدن برندهای معروف صنعت مد

برندهای معروف صنعت مد,برندهای معروف مد,برندهای معروف مد 2018,برندهای مشهور مد,کارخانه لباس بنگلادش,صنعت مد,صنعت مد 2018,برندهای معروف 2018,برندهای معروف 97 برندهای معروف صنعت مد,برندهای معروف مد,برندهای معروف مد 2018,برندهای مشهور مد,کارخانه لباس بنگلادش,صنعت مد,صنعت مد 2018,برندهای معروف 2018,برندهای معروف 97 برندهای معروف صنعت مد,برندهای معروف مد,برندهای معروف مد 2018,برندهای مشهور مد,کارخانه لباس بنگلادش,صنعت مد,صنعت مد 2018,برندهای معروف 2018,برندهای معروف 97

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com
همچنین بخوانید:  اتفاقات سال 1396 / اتفاقات سال خروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *