انتقاد آقای بازیگر از احسان خواجه امیری به خاطر تمسخر آزاده نامداری : بابات مشتی تر بود!

فرهنگ و هنر ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

انتقاد آقای بازیگر از احسان خواجه امیری به خاطر تمسخر آزاده نامداری : بابات مشتی تر بود!

بعد از تمسخر آزاده نامداری در کنسرت احسان خواجه امیری ، بسیاری از هنرمندان از احسان خواجه امیری انتقاد کردند و به صحبت های او واکنش نشان دادند. یکی از این هنرمندان، احمد ایراندوست است که در اینستاگرام به این حرکت احسان خواجه امیری واکنش نشان داده و متن جالبی در این مورد نوشته است.

در مقاله پیشین جزئیات خبر تمسخر آزاده نامداری توسط احسان خواجه امیری به همراه فیلم آن را برای شما عزیزان منتشر کردیم. در این مقاله واکنش احمد ایراندوست به تمسخر آزاده نامداری توسط احسان خواجه امیری را منتشر می کنیم.

واکنش بازیگران به تمسخر آزاده نامداری توسط احسان خواجه امیری مرداد 96

احمد ایراندوست نوشت:

بابات مشتی تر بود …هفتاد سال عبادت هم یک شب به باد نمیره اگه بره عبادت نیست حالا یه بنده خدایی یه اشتباهی کرد اونم از نوع زشتش که گناهش گردن خودشه خیلی ها رو داریم که جا نماز اب میکشن اونور اب یهو بللللللله ولی خداوند ستار العیوب هست و این خانم هم میخواد زندگی کنه و بچه اش در این جامعه بزرگ بشه از مشتی گری و لوطی بازی دوره که مردم با کسی که با اهنگاش خاطره دارن حرفی زده بشه دور از شان خودش مواظب حرفهایی که میزنیم باشیم مشتی.

تمسخر آزاده نامداری در کنسرت احسان خواجه امیری 96,آزاده نامداری و احمد ایراندوست 96,احمد ایراندوست و آزاده نامداری 96,احمد ایراندوست و احسان خواجه امیری 96

واکنش بازیگران به تمسخر آزاده نامداری در کنسرت احسان خواجه امیری مرداد 96

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

همچنین بخوانید:  عکس های مراسم ازدواج حدیث میرامینی با مجتبی رجبی + عکس و بیوگرافی هر دو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *