طالع بینی بر اساس نشان صعودی در وهاران

فال و طالع بینی ۱۸ مهر ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

طالع بینی بر اساس نشان صعودی در وهاران

همکاران ما برای آن دسته از عزیزان همراه که به مطالب فال و طالع بینی وهاران علاقه دارند، در این مقاله یک نوع طالع بینی جدید را منتشر کرده اند که بر اساس نشان صعودی یا نشان زودیاکی است که امیدواریم مورد توجه شما کاربران عزیز قرار گیرد. با ما همراه باشید.

طالع بینی بر اساس نشان صعودی در وهاران

نشان صعودی همان نشان زودیاکی است که در لحظه‌ی تولد به ‌صورت صعودی یا بالارونده در افق شرقی دیده می‌شود و به‌عنوان طالع یا موقعیت زودیاک هنگام تولد نیز شناخته می‌شود. این نشان دیدگاه دیگران نسبت به شما، تاثیر شما روی مردم و عکس العمل های فوری و خود به خودی شما را نشان می دهد. قبل از هر کاری ابتدا نشان صعودی خودتان را در سایت های اینترنتی تخصصی با وارد کردن ساعت و تاریخ دقیق تولد و مکان تولد پیدا کنید. یکی از این سایت ها سایت تخصصی alwaysastrology هست که با وارد کردن تاریخ دقیق تولد نشان صعودی شما را محاسبه می کند.

برج دلو (Aquarius)

یکی از بارزترین ویژگی های شما خوش بینی است. حتی اگر با عدم صداقت و دو رویی هم مواجه شوید باز هم خوش بین هستید. هر مهمانی که شرکت می کنید از نظر شما عالی است و هر روز بهترین روزهای زندگی است.

برج حوت (Pisces)

همیشه آمادگی انجام یک کار را دارید. و همیشه نیازهای دیگران برای شما مهم است حتی شده خودتان را نادیده می گیرید تا نیازهای دیگران را برطرف کنید.

برج حمل (Aries)

شما فردی بسیار قوی هستید و اعتماد به نفس بسیار بالایی دارید. به خصوص زمانی که به آدم های جدیدی ملاقات می کنید. بیشتر انرژی شما در روابط اجتماعی قرار گرفته و به خوبی از آن بهره می برید.

همچنین بخوانید:  فال کائنات امروز ۱۵ بهمن ۱۳۹۸

برج ثور (Taurus)

همیشه به دیگران نصیحت و موعظه می کنید اما هیچوقت خودتان به موعظه های خود عمل نمی کنید.

برج جوزا (Gemini)

شما انسانی خوش بین و بسیار پرحرف هستید. اما زمانی که قرار است برای یک روز تعطیل برنامه ریزی کنید ترجیح می دهید ساکت و آرام این کار را انجام دهید. یکی از ویژگی ها و غرایز طبیعی شما اجتماعی بودن شماست که باعث می شود با هر فردی به راحتی اخت بگیرید.

برج سرطان (Cancer)

با هر فردی که ملاقات می کنید بسیار خونگرم و مهربان هستید. درست است که کمی خجالتی هستید اما هیچوقت در نخستین برخورد رفتار بدی نشان نمی دهید.

برج اسد (Leo)

شما فردی بسیار معاشرتی هستید. در صحبت کردن مهارت دارید احساساتی و پویا هستید. لطیفه های شما مجلس را گرم می کند و در داستان گویی ماهر هستید. شما از نظر اجتماعی پادشاه جنگل هستید.

برج سنبله (Virgo)

شما ترجیح می دهید در موقعیت اجتماعی نا آشنا عقب بنشینید و از دور شاهد وقایع باشید و آن ها را تحلیل و بررسی کنید. این رفتار کمی سرد و بی روح است اما کسانی که با شما از نزدیک و دونفره وارد بحث می شود بسیار خوش شانس است چون با خونگرمی شما رو به رو می شود.

برج میزان (Libra)

شما در جمع و گروه ها می درخشید و معمولا باعث می شوید دیگران حس خوبی نسبت به خودشان پیدا کنند. به علاوه فردی کنجکاو و بسیار مثبت هستید.

برج عقرب (Scorpio)

معمولا سعی می کنید از برخوردهای اجتماعی جدید عقب نشینی و دوری کنید و به طور ناخودآگاه مرموز باقی می مانید. فلسفه قابل اطمینان شما این است که به کسی اجازه ورود ندهیم مگر این که خودشان این کار را انجام دهند.

همچنین بخوانید:  یک خبر خوب برای فردا ۱۶ بهمن ۱۳۹۸

برج قوس (Sagittarius)

شما فرد مهربانی هستید و معمولا وقتی می خواهید نخستین تاثیر را روی فردی بگذارید در شوخ طبعی ها و ایده های تان مبالغه می کنید و همین باعث خرابکاری می شود. شاید بعضی ها برداشت درستی از این رفتار شما نکنند اما شما قرار نیست که با قضاوت های دیگران زندگی کنید.

برج جدی (Capricorn)

شما فردی سازمان یافته هستید و از وضعیت ظاهری خود گرفته تا مهارت های برنامه ریزی به جزئیات توجه می کنید. نکته مهم این است که بدون برنامه ریزی هم می توانید شاد زندگی کنید.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *