فال کائنات امروز ۱۵ بهمن ۱۳۹۸

فال و طالع بینی ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

فال کائنات امروز

فال کائنات

فروردین

در زندگی برایتان مشکلاتی پدید می آید. آماده باشید و از آنها نهراسید.با توکل به خداوند مشکلات پایان خواهند یافت.

اردیبهشت

بر سر دو راهی مانده اید باید برنامه ریزی جدیدی را انجام دهید که نه فقط بر سرنوشت خودتان بلکه بر دیگران نیز تاثیر می گذارد. این برنامه ریزی به هر حال قرین موفقیت خواهد بود.

خرداد

همواره در کار خود کوشا باشید و به فعالیت خود ادامه دهید و از رنج و زحمت کار نهراسید و با مشکلات مبارزه کنید تا موفق شوید.

تیر

اگر یک بار برنامه ریزی انجام دهید دیگر نمی‌توانید برنامه ریزی خود را تغییر دهید. قبل از اینکه هر برنامه ریزی ‌برای آینده خود بگیرید، تمام دلایل مخالف و موافق را خوب بررسی کنید.

مرداد

هرگز از کاری که می کنید نا امید نباشید و به آنچه که دارید قناعت کنید چون آنچه را که خداوند قادر متعال برای هر بنده ای مقدور فرموده به اندازه استعداد و لیاقت اوست پس به این امر شاکر باشید تا کامروا گردید.

شهریور

فقط در زندگی به فکر رفاه و آسایش خود نباشید و همواره رفاه و آسایش دیگران را نیز مدنظر داشته باشید و آنچه را برای خود نمی پسندید برای دیگران نیز نپسندید تا محبوب همه شوید.

مهر

شاید امروز برای خیلی ها روز استراحت باشد،اما شما شدیدا درگیر برنامه ریزی و تلاش برای رسیدن به اهداف خود خواهید بود.

آبان

هرگز به این شاخ و آن شاخ نپرید و به این در و آن در نزنید و خود را آواره و سرگردان نکنید و به کار خود امیدوار باشید که توفیق با شما یار است و با نصایح بزرگان موفق خواهید شد.

همچنین بخوانید:  فال ورق (پاسور) امروز ۱۵ بهمن ۱۳۹۸

آذر

شما اواخر روز سرحال تر می شوید و ترغیب می شوید در نگرش های جدی خود تغییراتی داده و کارهای لذت بخش تر و جالب تر انجام دهید.

دی

مراقب منفعت‌ و فرصت ها که به دست می‌آورید باشید تا آن ها را هدر ندهید. موفقیت ها و راه‌های کوچک پلی برای دستیابی به موفقیت‌های بزرگ تر است.

بهمن

اگر در عذاب و رنج و غصه میباشید نگران نباشید که بعد از هر طوفان آرامش است و رسیدن به این آرامش نیازمند زمان است که اگر صبر کنید کامیاب می شوید.

اسفند

خوشبین و امیدوار باشید. شما یا امروز یا به همین زودی ها احساس می کنید که پر انرژی و مثبت اندیش می باشید. زمان مناسبی است که کار جدیدی را آغاز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *