فال هفتگی – از دوشنبه، ۲۶ اسفند تا یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹

فال و طالع بینی ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ یک دیدگاه

فال هفتگی وهاران

در این مطلب از وبسایت وهاران فال هفتگی شما نمایش داده می شود.

این فال برای متولدین سال بوده و هر هفته، فال هفتگی اختصاصی خود را دارد.

 

♈️ متولدین برج فروردین:

در این هفته خیلی ناراحتید و غم دارید. بهتر است از مشکلات واتفاقات درست بگیرید و به سرعت تغییر موضع و رفتار دهید تا محیط اطراف و اتفاقات برای تان عوض شود. باید درس بگرید با غم و ناراحتی تان کنار بیایید. باید سعی کنید عامل پخش انرژی مثبت باشید تا انرژی منفی. باید امید دهنده باشید. ناراحتی تان را کمتر بروز داده و بیشتر در جمع ها شرکت کنید. به زودی روزنه امید و کمک دهنده ای پیدا می شود و اگر در این درد شریکی دارید، حال همه بهتر می شود. فرشته نجاتی پیدا می شود و گمشده ای عیان می شود و رازی آشکار می شود و از دردی رها می شوید. پیشنهادات مثبتی بر سر راه تان قرار می گیرد.

♉️ متولدین برج اردیبهشت:

در این هفته به یک از مسائل خیلی حساس می شوید. بهتر است آرام تر باشید و از حساسیت های تان کم کنید و روی چیز خاصی نمانید. امکان دارد چیزهایی را گم کرده باشید یا افرادی در کارتان تداخل ایجاد کرده باشند. آرامش تان را حفظ کنید و خیلی دنبال چیزهای گمشده و خراب شده نروید. چون کسی مسئول آن کارهاست و مقصر است. در روابط و واعتمادهای تان بیشتر دقت کنید. در نگهداری چیزهای شخصی تان خیلی دقت کنید. یک روزنه امید برای تان ایجاد می شود. بعد از مدت ها کسی را می بینید که انرژی مثبتی به شما می دهد و حال و هوای تان را عوض می کند. فکرهایی در ذهن تان بوده که انجام دهید، اما رو برگردانده اید. انگار زندگی شما را با خودش همسو کرده به جای اینکه شما زندگی را با خودتان هم مسیر کنید. بهتر است لحظاتی بایستید و تفکر کنید و به همه چیزهایی که از دست داده اید و همه چیزهایی که از آینده می خواهید فکر کنید. بهتر است در دورهمی ها و مهمانی ها شرکت کنید سعی در دوری کردن از یک نفر دارید. کار اشتباهی است. سعی کنید رابطه تان را با او نزدیک تر کنید. اگر دل کسی را شکسته اید دلجویی کنید

♊️ متولدین برج خرداد:

در این هفته احساس می کنید روی دریای آرامی در حال حرکتید. احساس اضطراب و استرس ندارید. با همه چیز همسو و هم انرژی هستید. ممکن است ذهن تان درگیر مسائلی مربوط به آینده باشد. اینکه در مورد یک سری از کارها چه تصمیماتی باید بگیرید. ولی بهتر است خیلی سختگیری نکنید و همراه با زمان باشید. به خودتان انرژی مثبت بدهید. روابط خانوادگی و دوستی ها و شادی و خنده خیلی برای تان خوب است. سعی کنید در این هفته انرژی تان را تخلیه کنید و انرژی مثبت از خودتان بروز دهید تا انرژی مثبت دریافت کن از زبان کسی که خیلی دوستش دارید، حرف هایی می شنوید که روح و روان تان به نحوی تغییر می کند که آرامش و رضایتی در وجود تان می آید

همچنین بخوانید:  فال شمع امروز ۱۵ بهمن ۱۳۹۸

♋️ متولدین برج تیر:

در این هفته مدام احساس می کنید پای تان روی بمبی است که هر لحظه ممکن است منفجر شود. احساس استرس زیادی دارید. حس رفتن روی مین دارید که هر لحظه پای تان را بردارید منفجر می شود. به احتمال زیاد همه چیز با خیر و خوشی خواهد بود. اگر در جایی کارتان مشکلی دارد یا منتظر جوابی هستید، جواب و پیغام مثبتی می آید و گره از کارتان باز می شود. احتمال سفر و جابه جایی دارید. احتمال تغییر روابط و شروع روابط جدید دارید. یک موقعیت کاری و مالی خوبی برای تان پیش می آید. پیشنهاد خیلی عجیب و جالبی از ست کسی خواهید داشت. یک سری افراد دارند روی ذهن شما برای انجام یک کار گروهی و شراکت کار می کنند. اطرافیان و اعضای خانواده را خوشحال می کنید. روابط صمیمی تر می شود و جایگاه خاص خودش را پیدا می کند.

♌️ متولدین برج مرداد:

در این هفته کمی روحیه تان لطیف و حساس می شود. نیاز به همدلی و همیاری دارید. اگر نیاز دارید گریه کنید، گریه کنید. اگر نیاز به تغییر انرژی دارید، محیط تان را عوض کنید. فرصت خوب آشنایی و رفتن به جمع جدیدی برای تان وجود دارد. برای تان چیزهای غیرقابل پیش بینی در راه است که نیاز به شجاعت و جسارت شما دارد. باید ریسک کنید و جلو بروید. سعی کنید قلب تان هدایتگرتان باشد. ممکن است زمان هایی در فاز بدبینی و عصبانیت فرو بروید. اما هرطور شده خودتان را آرام کنید و حال بدتان را ادامه ندهید. اگر کش دهید بدتر می شود. خرید کردن و فیلم دیدن یا تئاتر کمدی خیلی خوب است. سعی کنید ناراحتی ها و مشکلات تان را بنویسید. اتفاقات مثبتی را هم که می خواهید بنویسید.

♍️ متولدین برج شهریور:

در این هفته خیلی شک و تردید دارید. می خواهید سر از چیزهایی در بیاورید. در مورد موضوعاتی در ذهن تان سوال ایجاد شده است. بهتر است دست از قضاوت بردارید. شاید مجبور به گرفتن تصمیمات مهمی باشید. شاید دو یا سه بار مجبور به دوعا و بحث با عزیزان تان شوید. با کسانی که دوست شان دارید و نمی خواهید وارد جدل با آنها شوید. اما مجبورید و لازم است. موشکافانه سراغ همه چیز می روید. واقعن هم سر از چیزهایی در می آورید. خیلی حواس تان باشد قضاوت و بدبینی را کنار بگذارید. خوب است به طبیعت و گل و گیاه رو بیاورید. انرژی خودتان را تغییر دهید. هدیه و جایزه بزرگ و خوبی بدست می آروید. موفقیتی در پیش دارید. در باب چیزی که با دید مثبت نسبت به آن جلو رفته اید، کمی دچار دلزدگی می شوید.

♎️ متولدین برج مهر:

در این هفته خیلی احساس پشیمانی و شکست دارید. فکر می کنید خیلی در زندگی عقب مانده اید و شکست خورده اید. درد عمیق درونی و حس خستگی دارید. حس می کنید می خواهید از همه چیز رها شوید. از زیر بار مسئولیت ها می خواهید شانه خالی کنید. درست است که این احساسات وجود دارد، اما باید با قدرت جلو بروید. توکل و ایمان تان را از دست ندهید. گشایشی در راه است. مسیر برای تان باز می شود. هر کسی فردی خواهد داشت که به کمکش می آید. دست خیری به سوی تان دراز می شود و همه چیز خیلی خوب تر از همیشه خواهد بود. بهتر است به کارهای مثبتی فکر کنید که تا به حال نکرده اید. خیلی مراقب انرژی های منفی باشید. به هیچ وجه دست به کار خطا و خلاف نزنید.

همچنین بخوانید:  فال ای چینگ هفتگی از ۱۴ بهمن تا ۲۰ بهمن ۱۳۹۸

♏️ متولدین برج آبان:

در این هفته خیلی در لاک خود فرو رفته اید و در فکر هستید. به موضوعات و آدم های مختلف فکر می کنید. ناراحتی ها و درگیری هایی دارید. از بابت چیزهایی فکر می کنید باید غمگین باشید اما نیستید. به زودی گشایشی در کارهای تان انجام می شود. کلید گشایش در دست کسی است که ممکن است از خودتان کم سن تر یا کم تجربه تر است. شما فکر می کنید در مورد آن فرد چیز زیادی می دانید. فکرتان درگیر انتخاب ها و تصمیم هاست. خودتان را خیلی اذیت نکنید. همه چیز آنطور که باید می شود و آنطور که باید اتفاق می افتد. احتمال دارد پرده از رازی برداشته شود. احتمال پیدا شدن و بدست آوردن پولی هست. از نظر شخصیتی به خودتان و درون تان نگاه می کنید. چیزهای جالبی از خودتان می فهمید. شاید خطاهای تان را بیشتر از همیشه متوجه شوید. شادی و نشاط و رمق خاصی به زندگی تان برمی گردد.ز نظر کاری همه چیز پایدار شده و موقعیت های خوبی فراهم می شود.

♐️ متولدین برج آذر:

در این هفته دچار تناقضات ذهنی هستید. در هر موضوعی دچار شک و تردید می شوید. انگار دوباره همه نقاط زندگی تان را از اول بررسی می کنید. آدم ها و اتفاقات و انتخاب های تان را دوباره نگاه می کنید. مسیر زندگی و اهداف تان را نگاه می کنید. شاید خیلی از اهداف تان را تغییر دهید. احساس می کنید خیلی تغییر کرده اید و در حال تبدیل به آدم دیگری هستید. انرژی و شخصیت تان در حال تغییر است. جنبه هایی از خودتان می بینید که تا به حال ندیده اید. با افراد جدیدی آشنا می شوید. گرایشات متفاوتی نسبت به زندگی تان پیدا می کنید. شاید با فردی که خیلی مشکل داشته اید، وارد دوستی شوید. احتمال مطرح شدن بحث ازدواج و تشکیل زندگی مشترک وجود دارد. اینکه به این موضوع فکر کنید و شرایط را برای خودتان فراهم کنید. بهتر است به اصل موضوع ذهنی تان بپردازید و بین موضوعات مختلف گیج نشوید و فرافکنی نکنید. موضوع اصلی را پیدا کرده و روی آن تمرکز کنید. از نظر کاری و مالی همه چیز ثابت است. توصیه می شود سرمایه گذاری های بزرگ نکنید. خیلی حواس پرت می شوید.

همچنین بخوانید:  فال غرور متولدین ماههای مختلف / جدید و جالب

♑️ متولدین برج دی:

این هفته بالاخره یک سری از قفل ها در زندگی تان شکسته می شود و می توانید کسی را که مدت های زیادی ندیده اید و تمام فکر و ذهن تان درگیر اوست، ببینید. هدیه بزرگی به فردی می دهید. محبت خاصی از اطرافیان جذب خواهید کرد. به تردید برای انجام کاری می افتید. شک لازم نیست. آن کار درست ترین کار است. چون قلب و شهودتان می گوید. زمان هایی :ممکن است خیلی غمگین شده و در خودتان فرو بروید و زمان هایی خیلی شاد و پرانرژی باشید. بهتر است هر زمان در هر حالی بودید همان را زندگی کنید. خوب است به دل طبیعت بروید یا دور و اطراف تان را پر از گل و گیاه کنید. حتا بوی عود برای تان خیلی خوب است. مراقبه های عمیقی داشته باشید. از نظر ذهنی خیلی قوی می شوید و خیلی خوب می توانید با آدم ها ارتباط ذهنی برقرار کنید. خواب های درستی خواهید دید. شهودتان زیادمی شود. پی به رمز و رازهایی می برید و از یک سری مسائل سر در می آورید. با کسی صحبت می کنید و گره از مشکل او باز می کنید. نجات دهنده فردی می شوید که شاید او اصلا حس خوبی به شما نداشته باشید. احتمال سفر دارید. می خواهید جایی بروید و کاری انجام دهید.

♒️ متولدین برج بهمن:

در این هفته ملاقات های عجیبی خواهید داشت. فردی را که شاید مدت های طولانی ندیده اید خواهید دید. دورهمی و دوستی و ارتباطات مثبت بین تان خیلی زیاد می شود. شور و شوقی نسبت به زندگی درون تان ایجاد می شود. شاید از فردی که الان رابطه صمیمی ندارید اما زمانی به شما نزدیک بوده است، چیزی بخواهید. حتمن آن فرد کمک تان خواهد کرد. زمان آسنت که یک سری عادت های بد را ترک کنید. شادی و نشاط زیاد می شود. سفر کوتاهی خواهید داشت. روابط عاطفی عمیقی را تجربه می کنید. خیلی در جمع قرار می گیرید. پیشنهاد کاری و برداشتن پروژه جدید دارید. اگر در کاری هستید، احتمال این که به مشکل بخورید خیلی زیاد است. باید یک هفته بگذرد تا آن مشکل حل شود. مشکلات به خاطر تداخل یک نفر است.

♓️ متولدین برج اسفند:

در این هفته خیلی پرانرژی می شوید. از جای نامعلومی انرژی زیادی به سمت شما می آید. شاید لحظاتی خیلی غمگین شوید. ولی لحظاتی هم خیلی شاد می شوید. احتمال این که هر کدام تان روی مساله خاصی فوکوس کرده و بخواهید حتمن آنرا انجام دهید خیلی زیاد است. با آدم هایی که شاید هیچ وقت حرف نمی زدید، درددل می کنید. دوستی ها و روابط جدیدی شکل خواهد گرفت. روابط احساسی قوی تر از قبل خواهد شد.از جایی پول خیلی زیادی به دست تان می رسد که برای تان عجیب خواهد بود و شاید مقاومت زیادی در برابر گرفتن آن داشته باشید. با عجایب زیادی رو به رو می شوید. شهودتان خیلی بالا خواهد رفت.

1 thought on “فال هفتگی – از دوشنبه، ۲۶ اسفند تا یکشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۹

  1. علی گفت:

    با سلام این فال گرفتن ها و روزانه بودن فال ها همیشه برای من مثبت بوده است هیچ وقت احساس منفی نکردم همیشه برام خوب بوده
    چرا که ایمان دارم از ته قلب ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *