فال نوستراداموس امروز ۱۵ بهمن ۱۳۹۸

فال و طالع بینی ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

فال نوستراداموس امروز

فال نوستراداموس

? #فروردین :?نشانه ای از گرفتاری. چشمان خود را باز نگه دارید و هشیار و مراقب باشید تا دچار دردسر نشوید.

?#اردیبهشت :?احساسات و عواطفی پر شود و حرارت دارید. امیدوار باشید, به هدف خود نزدیک می شوید.

? #خرداد :?به کمک خلاقیت خود می توانید در کار خود به موفقیتهای چشمگیری دست پیدا کنید. احتمالا صاحب فرزند خواهید شد و خبرهای شادکننده ای دریافت می کنید.

? #تیر :?مشکلات و گرفتاریهایی در کمین شما نشسته اند. مراقب باشید که غافلگیر نشوید. در هر کاری که تصمیم به انجام آن دارید مواظب باشید.

? #مرداد :?سفر درپیش دارید. از همان سفرهای خاطره انگیز و به یاد ماندنی که خستگی و کسالت را از وجودتان خارج می کند. با روحیه ای شاد به استقبال این سفر بروید چون به آن احتیاج دارید.

?#شهریور :?در کاری که بیم رسوایی در آن وجود دارد شرکت نکنید. مواظب آبروی خود باشید. از دوستان ناباب و ریاکار خود دوری کنید. به شایعات و حرفهای بی اساس دیگران توجهی نکنید.

? #مهر :?بخت و اقبال به شما روی می آورد. با اشخاص مهمی ملاقات خواهید داشت. مسافرت دلچسپی در پیش روی دارید.

? #آبان :?فردی شجاع, قوی و پر نفوذ هستید که خیلی زود رهبری را بر عهده می گیرید و هر کجا باشید در راس امور قرار می گیرید.

? #آذر :?به موفقیت مالی دست پیدا می کنید. در معامله ای که انجام می دهید سود می برید. البته باید مراقب باشید چون سهل انگاری باعث ضرر شما می شود.

? #دى :?نماد بزرگی و قدرت. با پشتیبانی و کمک دوستان قدرتمند خود می توانید بر مشکلات غلبه کنید. ارتباط خود را با دیگران گسترش دهید تا نیروی بیشتری پیدا کنید.

همچنین بخوانید:  یک خبر عاشقانه برای فردا ۱۶ بهمن ۱۳۹۸

? #بهمن :?نماد فضولی وکنجکاوی بیش از حد. مراقب حرف زدن خود باشید و سفره دل خود را پی هر کس باز نکنید چون ممکن است به ضرر شما تمام شود. کمی رازدار باشید.

? #اسفند :?مراقب رفتارهای مشکوک همسرتان باشید. شاید قصد ازدواج مجدد داشته باشد. باید مواظب آبروی خود باشید وگرنه دچار دردسر می شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.