فال ماهجونگ امروز ۱۵ بهمن ۱۳۹۸

فال و طالع بینی ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

فال ماهچونگ امروز

فال ماهچونگ

فروردین

کارت: عصا
نماد: هفت ستاره : کارت هفت ستاره بر رشد و پیشرفت خلاقیت و قدرت اشاره دارد. بنابراین شما باید به قوه خلاقیت خود اجازه دهید که آزادانه و بدون حد و مرز پدید آید و شکوفا شود. علاوه براین کارت هفت ستاره از امید به آینده نیز خبر می دهد.

اردیبهشت

کارت: حلقه
نماد: تک شاخ، جانوری افسانه ای : کارت تک شاخ نشان دهنده آینده ای روشن است، علاوه براین این کارت بر شناخت اصلی دیگران نیز اشاره دارد. در موارد نادری این کارت ممکن است از فردی با قدرت روح و ذهن فوق العاده نیز خبر دهد.

خرداد

کارت: عصا
نماد: آتش : کارت آتش علامت و هشدار بزرگی است بر اینکه چیزی اشتباه یا نا متعادل در شرف وقوع است. بنابراین این هشدار را جدی بگیرید. منابع شما در معرض خطر هستند. این منابع در معرض خطر ممکن است مالی، جانی و یا معنوی باشد. در حقیقت ممکن است همه این منابع در خطر باشند.

تیر

کارت: بامبو
نماد: آب : کارت آب از نیاز برای برقراری ارتباط خبر می دهد. بنابراین رفتن به سفر ممکن است برای برقراری ارتباطی مناسب لازم و ضروری باشد. شما ممکن است برای ارائه یک سند مالکیت فراخوانده شوید یا اینکه رویداد یا اتفاقی جدی برایتان رخ دهد.

مرداد

کارت: بامبو
نماد: ماهی کپور : کارت ماهی کپور نشان دهنده دستیابی به صلح و آرامش درونی و رهایی از فشار زندگی روزمره می باشد. بنابراین شما رضایتمندی و خرسندی را درک خواهید کرد. علاوه براین رنگ زنده و پر جنب و جوش ماهی کپور بر زندگی غنی و باشکوه نیز دلالت می کند. این زندگی پر زرق و برق می تواند به معنی پدید آمدن ثروت مادی یا معنوی نیز باشد.

همچنین بخوانید:  عادت های بد متولدین هر ماه در روابط عاشقانه و عاطفی

شهریور

کارت: گل داودی
نماد: خوشی و لذت : کارت گل داودی بر دوره ای اشاره می کند که شما شاد و پر نشاط میباشید و اوقات شما با فعالیت های اجتماعی و لحظه های آرامش بخش و مفرح پر شده است. در این صورت شما به دور از دغدغه های زندگی روزمره در آرامش و لذت به سر می برید.

مهر

کارت: فصل تابستان
نماد: هیزم شکن : هیزم شکن ۳ رکن اساسی از ۵ رکن اساسی در فلسفه چینی را بازی می کند: آتش، چوب و فلز. بنابراین هیزم شکن انسانی با آرزوهای بلند پروازانه و سرشار از انرژی و تلاش است. او نشان دهنده موفقیت و منفعت است که در ازای کار و تلاش حاصل می شود.

آبان

کارت: حلقه
نماد: سنگ زمرد یا جید : کارت زمرد به سخت کوشی و تلاشی اشاره می کند که به نتایج چشمگیری خواهد انجامید.عده ای بر این باور میباشند که این سنگ “سنگ جاویدان” است. بنابراین، این کارت نشان دهنده روابط پایدار، زندگی طولانی، باور و ارزش های اصولی نیز می باشد.

آذر

کارت: اژدهای سرخ
نماد: مرکز : کارت اژدهای سرخ نشان دهنده موفقیت و تحقق اهداف و آرزوهای شما می باشد.

دی

کارت: عصا
نماد: زمین : کارت زمین نشان دهنده موقعیتی ثابت و پایدار است که شما در این موقعیت موفق و کامیاب میباشید یا اینکه چنین موقعیت و شرایطی در آینده ای نزدیک برایتان فراهم خواهد شد. این ثبات و پایداری همچنین موجب افزایش موفقیت و رشد چشم انداز شما برای آینده نیز خواهد شد.

بهمن

کارت: بامبو
نماد: وزغ : کارت وزغ بر لحظه های آشفته و آزار دهنده در راه زندگی اشاره می کند، اما جای نگرانی نخواهد بود چون این رنج و غصه و نگرانی ها بزودی برطرف خواهند شد. این کارت همچنین می تواند بر اهداف و آرزوهای بزرگ و دور از دسترس شما نیز اشاره داشته باشد.

همچنین بخوانید:  اتفاقات سال 1396 / اتفاقات سال خروس

اسفند

کارت: باد غربی
نماد: فلز : کارت باد غربی نشان دهنده مانعی است که شما قبل از پیشرفت و رسیدن به اهدافتان با آن رو به رو می شوید. این مانع می تواند هر چیزی باشد، از مانع انسانی گرفته تا موانع کاری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *