فال عشق هفتگی – از ۱۳ بهمن تا ۱۹ بهمن ۱۳۹۸

فال و طالع بینی ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ یک دیدگاه

فال عشق هفتگی

فال عشق هفتگی جزو فال های هفتگی پورتال وهاران می باشد.

این فال به صورت هفتگی بروز شده و شما همراهان عزیز وهاران می توانید با مراجعه به این صفحه از مطالب مربوط به این فال استفاده نمایید.

از این که همراه همیشگی ما هستید، از شما سپاس گزاریم.

فال عشق

♥️ فروردین ♥️

کسی که درپی تخیلات راه می‌افتد، بدون اینکه بداند، فرصت‌های مهمی را از دست می‌دهد. باید این تخیلات را از خودت دور کنی و تنها در چارچوب واقعیت‌ها به آنها نگاه کنی. زمان برای بعضی رویاها و خیالبافی‌ها گذشته.

♥️ اردیبهشت ♥️

بهتر است بعضی از خاطرات خوب گذشته را بخاطر آسایش و آینده خودت فراموش کنی. هر چه در رویا و خاطرات گذشته سیر کنی برای تو سودی نخواهد داشت. باید به فکر حال و آینده بود.

♥️ خرداد ♥️

اتفاقات عجیبی می‌افتد که تو را متعجب می‌سازد. باید مدتی صبر کنی تا مفهوم این جریانات روشن شود.

♥️ تیر ♥️

چرا وقتی صداشو می‌شنوی دست و پات رو گم می‌کنی؟! مثل بچه‌ای میشی که شکلات می‌بینه و دست و پاش می‌لرزه! بد نیست بعضی وقت‌ها یک ذره خوددار باشی!

♥️ مرداد ♥️

دوست داری روابط عاطفی تازه‌ای داشته باشی. می‌خواهی زیر این آسمان کبود کسی را پیدا کنی که با تو همدل و همراز باشد. باید به این جستجو ادامه دهی تا به هدف خود برسی.

♥️ شهریور ♥️

نباید خود را اسیر پیشداوری‌های غلط کنی. باید فرصت بدهی تا مسائل با گفتگو به نتیجه برسد.

♥️ مهر ♥️

از کسی بدت می‌آید، این سوء تفاهمی است که باید به سرعت برطرف شود چون او نقش مهمی در سرنوشت عاطفی تو خواهد داشت. پس با هشیاری از وقوع یک اشتباه جلوگیری کن، زیرا این وضعیت به ضرر تو خواهد بود.

همچنین بخوانید:  اتفاقات سال 1396 / اتفاقات سال خروس

♥️ آبان ♥️

اختلافات کوچکی با دوست یا همسرت پیش آمده که به زودی به خیر و خوشی تمام می‌شود. به جای تحریک او، سعی کن او را آرام کنی و دوباره دلش را بدست آوری.

♥️ آذر ♥️

در عشق باید صاف و شفاف بود. درست است که به راحتی می‌توان ریا کرد و به هزار رنگ و نیرنگ آلوده شد اما تو همواره سعی کن چون آینه صاف و بی‌ریا باشی.

♥️ دی ♥️

یک مشکل عاطفی، مدتها ذهن تو را به خود مشغول خواهد کرد. انتظار اینکه با یک راه‌حل ساده بتوانی آنرا فراموش کنی و از آن خلاص شوی، توقع بیهوده‌ای است. باید بسیار صبر و حوصله داشته باشی تا به مرور زمان این اتفاق در ذهنت کم‌رنگ شود.

♥️ بهمن ♥️

باید به این مسائل حاشیه‌ای پایان بدهید. بیشتر وقت تو و او صرف مسائل جزئی و حاشیه‌ای می‌شود و همین موضوع شما را از هم و هدفهایتان دور می‌کند. بهتر است هیچکدام کاری نکنید که به جای خوشحالی در کنار هم، از هم سر مسائل کوچک کینه به دل بگیرید و روزتان را خراب کنید.

♥️ اسفند ♥️

برخوردهای احساسی، پیامدهای ناگواری را به همراه خواهد داشت. به جای شور و هیجان باید از عقل و درایت خود استفاده کنی تا واقعیت‌ها را درک کنی.

گرداوری: فال عشق

1 thought on “فال عشق هفتگی – از ۱۳ بهمن تا ۱۹ بهمن ۱۳۹۸

  1. نودی گفت:

    بی نظیر بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *