فال تاروت امروز ۱۴ بهمن ۱۳۹۸

فال و طالع بینی ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

فال تاروت

فال تاروت

فروردین

نماد :عدالت

هماهنگی. توازن. برابری. صداقت. افتخار. توصیه. پرهیز کاری.قاضی. وکیل. یک شخص با اهمیت.وقفه. تعلیق. تغییر. واژگونی. ملالت. برای نتیجه گیری کار خود به صلاح است صبر کنید. وا گذاری چیزی برای بدست آوردن چیزی دیگر.

اردیبهشت

نماد :جام

شروع یک رابطه عاطفی. شروع خوشبختی. شروع عشق. سلامتی. خوشی . اتحاد بین دو نفر. شکل گیری یک رابطه دوستانه یا عشقی.عشق باز گشته. همکاری. شراکت. هماهنگی . جشن. شادی. موفقیت. اتحاد. وفور. لذت. خوشبیاری. یک شخص با محبت و دلجو.

خرداد

نماد :ستاره – جهت مخالف

هشدار در مورد نا مناسب بودن زمان برای اقدام به معاملات جدید.مشکلات مالی. طمع.عدم تعادل. بد بینی. ناراحتی. بد شانسی.ارزو های بر باد رفته

تیر

نماد :عدالت – جهت مخالف

بی عدالتی. تبعیض. سو استفاده.دروغ های ناروا. جانب داری .این کارت بعضی اوقات می تواند به معنی طلاق باشد. فداکاری بی ارزش. پیش بینی اشتباه. خود خواهی. عدم تلاش . تغییر وضعیت در جهت منفی

مرداد

نماد :امپراطور

دست یابی. انجام شدن کاری. ثبات. یک شخص لایق.اعتماد. ثروت. رهبری. اقوام مذکر. قدرت و همت

شهریور

نماد :راهبه

دانش. حکمت.آگاهی. خلوص. پاکدامنی. بی صبری. برای جوابی که دنبال آن میباشید به رویا های خود توجه کنید و به صدای باطن گوش دهید. صبر کنید و منتظر لحظه مناسب برای انجام عمل باشید.

مهر

نماد :خورشید

موفقیت. بدست آوردن. رضایت. خوشبختی. عشق. لذت.ازدواج موفقیت آمیز. اطفال.

آبان

نماد :کاهن – جهت مخالف

سطحی بودن. کار های عجله ای. فعالیت های بی ارزش از دست دادن وقت. ممکن است اخطاری باشد برای دست بر داشتن از لجاجت و توجه به نصایح.

همچنین بخوانید:  طالع بینی روابط عاشقانه از روی خط کف دست

آذر

نماد :شاه – جهت مخالف

مردی که احساسات خود را بروز نمی دهد. حیله گر. کلاش.یک مرد بد با مقاصد شیطانی. انحراف و بد راهی.نیرنگ و ریا. نا بکاری. توطئه. بد خواهی. سو استفاده از قدرت. یک فرد بی ارزش و مادی گرا. شخصی که فقط پول برای او ارزش دارد.یک مرد بد سرشت. رشوه دادن یا گرفتن.سخت گیر. بی تحمل. متعصب. بحث و جدل. یک مرد بد برخورد

دی

نماد :ملکه

یک مادر یا یار با عطوفت. یک شخص خوش باطن.خوشبختی.زنی که در مسائل مالی استعداد دارد و سخاوتمند نیز می باشد.فراست. اگاهی. اندیشمندی.

بهمن

نماد :ستاره

اقدام به معاملات جدید و مفید. شروع کسب ثروت. شروع خوشبختی. امید. ایمان. تعادل.آگاهی. خوشی. خوش بینی. شفا .افق های جدید.

اسفند

نماد :پیشگو – جهت مخالف

تکرار اشتباهات. سخاوت زیاد و بی مورد.آسیب پذیری.نا توانی. نحیفی. شورش. هرج و مرج. بی دینی .پشت پا زدن به رسوم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *