فال ای چینگ هفتگی از ۱۴ بهمن تا ۲۰ بهمن ۱۳۹۸

فال و طالع بینی ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ یک دیدگاه

فال ای چینگ هفتگی

یکی از جدیدترین فال و طالع بینی که مدتی است رواج پیدا کرده است و طرفداران بسیار زیادی دارد، فال ای چینگ است.

فال ای چینگ معمولا به صورت هفتگی منتشر می شود که همکاران بخش تحریریه وهاران بعد از ترجمه فال ها از سایت های مرجع، آن را در اختیار شما همراهان عزیز و همیشگی وهاران قرار می دهند.

از شما خوبان دعوت می کنیم فال هفته ای چینگ را مطالعه نمایید.

فروردین

نسبت به رفتار اطرافیان دقیق و مراقب باشید. گاهی اوقات رفتار برخی فقط جنبه‌ی خودنمایی دارد. مراقب باشید فریب ظاهرسازی این افراد حیله‌گر را نخورید.

اردیبهشت

شما فشار زیادی را تحمل می‌کنید. اکنون هنگام انجام کارهای مهم است. با چاره‌اندیشی و مشورت با خردمندان موانع را از سر راه بردارید تا به نتیجه‌ی دلخواه‌تان برسید.

خرداد

اگر به روابط و شخصیت‌ها با دقت بیشتری نگاه کنید، آنچه را می‌خواهید خواهید یافت. رفتارهای بی‌مناسبت و ناشایست دیگران را فراموش نکنید و اطرافیانتان را بیشتر بشناسید.

تیر

تا حد امکان هزینه‌های خود را کاهش دهید و ولخرجی نکنید. ممکن است به اندوخته‌ی شخصیتان احتیاج پیدا کنید.

مرداد

کمی صبور باشید و منتظر بمانید. نتایج دلخواهتان به زودی حاصل می‌شوند. لازم نیست برای اثبات یک موضوع خودتان را خسته کنید، حقیقت پشت ابر نمی‌ماند و به زودی آشکار می‌شود.

شهریور

با جلب اعتماد افراد یا فرد مهم زندگی‌تان، به مقصود خود دست میابید. برگشت از راه نادرست در هر لحظه به نفع شماست.

مهر

بهتر است رو‌دربایستی را کنار بگذارید و در عین نگه‌داشتن صمیمیت و احترام دست از افراط و بخشش های بی مورد بردارید تا برخی افراد نتوانند از خصلت‌های خوب شما، سوءاستفاده کنند.

همچنین بخوانید:  طالع بینی بر اساس نشان صعودی در وهاران

آبان

وقت آن است که به جزئیات زندگی بپردازید، به خاطر داشته باشید که جزئیات هستند که کلیات را می‌سازند. همواره فکر و تمرکز خود را به رسیدن به هدف‌هایتان معطوف کنید.

آذر

شما باید روی کارهایتان بیشتر تمرکز کنید تا شرایط را بهتر تحت کنترل خودتان بگیرید. فکر و تامل نتایج بهتری به همراه خواهد داشت.

دی

روابط دوستانه‌ی خود را تقویت کنید. اگر خود را قوی و با اراده می‌بینید برای ریسک‌کردن تردید نکنید. برای رسیدن به نتیجه‌ای ایده‌آل ریسک‌کردن لازم است.

بهمن

دوران سختی را می‌گذرانید ولی این دوران به خوبی پایان خواهد یافت و استواری و صبر شما باعث می‌شود که شرایط مطلوبی را ایجاد کنید.

اسفند

با آنکه شما مسیر درست را برای رسیدن به هدف برگزیده‌اید؛ اما شرایط به گونه‌ای است که اکنون قدم گذاشتن در مسیری که می‌خواستید، درست نیست. ابتدا باید موانع را از پیش‌ رو بردارید.

1 thought on “فال ای چینگ هفتگی از ۱۴ بهمن تا ۲۰ بهمن ۱۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *