فال ابجد هفتگی از ۳ بهمن تا ۹ بهمن ۱۳۹۸

فال و طالع بینی ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

فال ابجد هفتگی

آیا تا به حال اسم فال ابجد را شنیده اید؟ آیا می دانید فال ابجد چیست؟ با فال هفته ابجد چطور، آشنایی دارید؟

ما در این مقاله از پورتال وهاران فال هفته ابجد را برای شما همراهان همیشگی وهاران دعوت می کنیم تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

?فروردین ?

آ ‌آ ‌د

روزهای خوب در راه داری. ناامید نباش. از فردی جز خدا یاری نخواه و از رحمت حق غافل نباش افکار و نیات پاک در سر داشته باش تا بخت به تو روی آورد. و گشایش در کارت ایجاد شود.از افراد بد دوری کن غیبت نکن هدف یا کاری را که داری دنبال کن تا به توفیق برسی. انشاءالله

? اردیبهشت ?

د ب آ

طالعت روشن است.نگرانی را از خودت دور کن . کارها بر وفق مراد تو خواهد شد اگر چیزی را از خدا طلب کردی به آن می‌رسی. اگر قصد سفر و یا انجام معامله ای داری، آن را انجام بده برایت سودبخش است.

? خرداد ?

ب ب ب

نیت خوب کرده ای طالعت با تو یار است و به توفیق و نشاط می‌رسی . شکر خدا را در همه وقت به جا بیاور. اگر قصد ازدواج و یا معامله ای داری و یا قصد شراکت و سرمایه گذاری داری بخت با تو یار است ، به شرط آنکه خود نیز همت کنی. اگر با کسی در گیر میباشی عاقبت به نفع تو پایان می یابد.

? تیر ?

آ ج ب

با این نیت که کرده ای به خواسته ات می‌رسی و خداوند تو را از غصه و رنج میرهاند ، پول و ثروت خوب نصیب تو می‌شود اگر با فردی منازعه و دعوا داری عاقبت به نفع تو خواهد شد اگر او با تو نمی سازد نگران نباش عاقبت رام خواهد شد.اگر چیزی را از دست داده ای دوباره به دست می آوری.

همچنین بخوانید:  فال ای چینگ هفتگی از ۱۴ بهمن تا ۲۰ بهمن ۱۳۹۸

? مرداد ?

د د ب

از این نیت که کرده ای باید صبر کنی تا مرادت حاصل شود .اگر قصد سفر داری برو ، نفع خوبی از آن خواهی برد اگر قصد انجام کار خیری داری به آن عمل کن مراقب باش تا گناه نکنید. برای خوب شدن کارها به خداوند توکل کن.

? شهریور ?

ب آ آ

طالعت نشانگر صحت و سلامت و گشایش در رزق و روزی برای توست اگر قصد سفر داری ،یا قصد جابجا و نقل مکان داری و یا قصد داری تغییر شغل بدهی به آن ها عمل کن ، به نفع تو خواهد بود غیبت دیگران را نکن و به کار خود سرگرم باش تا آنچه را خداوند مصلحت میداند برای تو رخ دهد.

?مهر ?

د د د

نیت خوبی کرده ای به خواسته و آرزویت می‌رسی. در روزی به رویت باز می‌شود و به سعادت و خوشی دست می یابی. اگر قصد سفر یا معامله ای داری به آن عمل کن به نفع تو خواهد بود به دیگران اعتماد کنی اما رازت را به هر فرد مگو به زودی خبر خوشی به تو می‌رسد.

? آبان ?

آ ب آ

ایمانت را قوی کن آنچه را که آرزو و انتظار داری از خداوند طلب کن . به زودی کارهایت سر و سامان می‌گیرد و به مرادت می‌رسی. البته با همت و اراده ی خودت. از آنچه که می‌ترسی، در امان میباشی به خداوند توکل کن.

? آذر ?

ج ج د

طالعت خوب نخواهد بود اما به زودی نحوست طالعت بر طرف می‌شود و به مقصود خود خواهی رسید از چیزی نگران میباشی به زودی نگرانیت بر طرف می‌شود.فردی در فکر حیله و صدمه به تو است به خداوند توکل کن تا حیله او برطرف شود رازت را به هر فردی نگو.

همچنین بخوانید:  فال عشق هفتگی - از ۱۳ بهمن تا ۱۹ بهمن ۱۳۹۸

? دی ?

ج آ ‌آ

به آنچه نیت کرده ای می‌رسی اما باید منتظر بمانی. از اعمال بد دوری کن تا از غصه و رنج در امان بمانی. از فکر بد و پول حرام دوری کن ، خداوند روزی تو را به تو حواله کرده است . به زودی یک خبر خوشحال کننده به تو می‌رسد که تغییراتی در زندگی تو به وجود می‌آورد اگر در همه ی امور به خداوند توکل کنی به مقصودت می‌رسی.

? بهمن ?

ج ب آ

طالعت نیکوست با توکل به خداوند به خواسته ات می‌رسی تغییراتی در پیش داری به خداوند توکل کن تا زودتر به مقصود برسی . به همه اعتماد نکن . چیزی یا خبری به تو می‌رسد که ممکن است خیلی با ارزش نباشد . ولی تو را خوشحال می‌کند، آینده ی روشنی داری ،برای رسیدن به آن راه زیادی نمانده اما باید مراقب اعمال و رفتارت باشی.

? اسفند ?

ب ج د

طالعت نیک است و نیتت بر آورده می‌شود رازت را به فردی نگو . باید مراقب بدخواهان باشی در کارت گشایش دیده می‌شود به خداوند رحمان امیدوار باش و با توکل به او به کار و زندگیت ادامه بده. اطمینان داشته باش که روزهای خوب در راه خواهی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *