آنچه مردان از زنان در یک رابطه می خواهند ولی نمی گویند

سبک زندگی ۲۷ آبان ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

آنچه مردان از زنان در یک رابطه می خواهند ولی نمی گویند

گاهی کاملا روشن و واضح است که در دل آقایان چه می گذرد، اما گاهی هم اتفاق می افتد که آنها آنچه در دل شان دارند را پنهان می کنند. دلایل این موضوع می تواند گوناگون باشد، شاید او حوصله غر زدن های شما را ندارد یا این که از عکس العمل شما می ترسد، در هر صورت این شمایید که در این شرایط باید باهوش باشید و بدانید که در دل طرف مقابل تان چه می گذرد.

در اینجا چند مورد از کارهایی که آقایان دوست دارند به شما بگویند اما نمی گویند را برایتان آورده ایم.

او فرزند بیشتری می خواهد

آقایان عاشق فرزند هستند، به خصوص آنهایی که در خانواده های پرجمعیت تری بزرگ شده اند. شاید برای شما دو فرزند کافی باشد اما ایده آل او 4 یا حتی 5 بچه است. با تمام این اوصاف، او هیچ گاه این موضوع را به روی شما نمی آید و منتظر می ماند تا خود شما به او پیشنهاد دهید. پس اگر شما هم خانواده ای پر جمعیت را می پسندید، درنگ نکنید.

غر زدن را تمام کنید

آقایان از غر زدن های خانم ها بیزارند. اگر چه شما مجبورید یک کار را هزار بار به گوشش بخوانید تا انجام دهد اما این را هم بدانید که با غر زدن تنها او را بیشتر از خودتان می رانید.

باور کنید که زیبایید

شما از نظر همسرتان زیبایید، پس چرا خودتان این حقیقت را نمی پذیرید. شاید معیار شما از زیبایی با معیار طرف مقابل تان فرق کند اما آنچه همسرتان از شما می خواهد این است که باور کنید از نظر او واقعا زیبا و جذاب هستید.

اجازه دیدن کانال های ورزشی را به او بدهید

ورزش یا حتی بازی های کامپیوتری تمام استرسی که مردها در طول روز یا حتی هفته به دوش کشیدند را از بین می برد. این که او آخر هفته ها یا حتی در زمان های بیکاری دوست دارد که زمان خود را صرف دیدن فیلم یا بازی مورد علاقه اش صرف کند اصلا بدین معنی نیست که تمایلی به شما ندارد.

او تنها می خواهد زمانی را در تنهایی و تنها برای خودش سپری کند. بنابراین به او لبخند بزنید و اجازه دهید که فعالیت مورد علاقه اش را انجام دهد تا پس از آن انرژی بیشتری برای شما داشته باشد.

از او برای تغییر دکوراسیون نظر نخواهید

همسر شما خیلی برایش مهم نیست که رنگ پرده خانه تان قرمز باشد یا فرش اتاق تان، یا حتی اهمیتی نمی دهد که قاب عکس ها را روی کدام دیوار آویزان کنید. پس وقت خودتان را با مشورت با او هدر ندهید و آنچه دل خودتان می خواهد را در دکوراسیون خانه پیاده کنید.

زمان بیشتری را در تنهایی با او سپری کنید

همان قدر که دخترها عاشق صمیمیت و تنهایی با عشق زندگی شان هستند، پسرها هم دوست دارند که زمان زیادی را با فرد مورد علاقه شان در تنهایی بگذرانند اما در گفتن چنین خواسته ای، جرات زیادی ندارند. فرقی نمی کند که در تنهایی تان فیلم ببینید یا که قهوه بنوشید، آنچه تحت هر شرایط برای او مهم است، تنهایی اش با شماست. پس زمان بیشتری را به او و تنها به او اختصاص دهید.

از تلاش برای تغییر دادن او دست بردارید

یادتان باشد زمانی که رابطه تان را با همسرتان آغاز کردید، او همان فردی بوده که اکنون می بیند پس دلیلی ندارد که او را تغییر دهید زیرا شما او را همانگونه که بوده پذیرفته اید. با اصرار برای تغییر دادن شخصیت او، شما تنها او را عصبانی تر می کنید. پس به جای اصرار بیهوده، تنها برای برآوردن نیازهای خودتان، سعی کنید او را بیشتر بشناسید و او را همان گونه که هست بپذیرید.

غیبت نکنید

آقایان، برعکس خانم ها، خیلی اهل غیبت نیستند. به همین دلیل، از زمان هایی که شما با دوستان تان پشت دیگران حرف می زنید، بیزارند. پس این اخلاق بد را کنار بگذارید. اگر کلامی خوشایند ندارید که بر زبان آورید، بهتر است سکوت کنید.

رابطه زناشویی تان را بیشتر کنید

آقایان از رابطه زناشویی سیر نمی شوند. اگر برای این کار اصرار نمی کنند، دلیل اش  این است که دوست ندارند را شما را وادار به کاری که تمایل زیادی به آن ندارید، کنند. به همین دلیل، اگر می خواهید دل او را بیشتر به دست آورید، گاهی شما برای شروع این کار پیش قدم شوید.

زمان بیشتری را با دوستان تان بگذرانید

درست برعکس خانم که فکر می کنند آقایان زمانی که با دوستان شان هستند، آنها را از یاد می برند، آقایان دوست دارند که همسرشان زمان بیشتری را با دوستان شان بگذرانند زیرا آنها به این مسئله خوب واقف اند که برخی از نیازهای خانم ها تنها در کنار جنس موافق شان رفع خواهد شد. بنابراین فکر نکنید که همسرتان از این موضوع که شما با دوستان تان قرار شام را بگذارید، دلخور می شود

کاری را که خوشحال تان را می کند، انجام دهید

اگر چه آقایان اکثر اوقات دوست دارند که طبق نظر همسرشان عمل کنند اما آنچه برای خود خانم ها می پسندند این است که هر کاری را که خودشان دوست دارند و واقعا شادشان می کند، انجام دهند. به عنوان مثال اگر از کار خود راضی نیستید، تغییرش دهید. او این کار را بیشتر از غر زدن می پسندد.

کمتر آرایش کنید

اگر چه آرایش به عنوان معیاری برای زیبایی خانم ها در جامعه رسم شده است، اما آقایان چهره بدون آرایش خانم ها را بیشتر ترجیح می دهند. ممکن است آنها خیلی این موضوع را به روی تان نیاورند اما سعی کنید زمانی که پیش او هستید، کمتر آرایش کنید زیرا که او زیبایی طبیعی شما را بیشتر می پسندند

برای خود دسر سفارش دهید

همسرتان دوست دارد که شما برای خودتان کیک شکلاتی سفارش دهید. زیرا می داند که اگر او به تنهایی سفارش دسر دهد، شما حتما مقداری از دسر او را خواهید خورد، و از آنجا که دوست دارد تمام دسر خود را به تنهایی بخورد، بهتر است که برای خود یک دسر جداگانه سفارش دهید.

آنچه مردان از زنان در یک رابطه می خواهند ولی نمی گویند

آقایان رابطه عاشقانه را این گونه می خواهند

طرز فکر خانم ها درباره خواسته هایی که آقایان دارند، موجب می شود همیشه از دست آنها دلخور و عصبانی باشند و از داشتن یک زندگی مشترک رو به رشد، فوق العاده، صمیمی و رمانتیک ناامید شوند. طرز فکر آقایان درباره خانم ها نیز به همان اندازه آنها را دلسرد می کند.

حتما لازم نیست این طور باشد به شرط این که بدانیم زن و مرد در وهله اول هر دو انسان هستند و خواسته های مشابهی دارند.

من از آقایان و خانم هایی که به رشد و پیشرفت شخصی خود اهمیت می دادند سوال کردم که برای ساخت یک زندگی مشترک عالی چه خواسته هایی از همسر خود دارند. پاسخ آنها می تواند برای شما غیرمنتظره باشد. در این مقاله متوجه می شوید که خواسته های آقایان دقیقا با آن چه خانم ها در این باره فکر می کنند. منافات دارد. هم چنین شما خانم ها با نکاتی آشنا می شوید که به وسیله آنها مرد ایده آل خود را حفظ کرده و زندگی مشترک فوق العاده ای خواهید داشت.

● آقایان خواهان رابطه عاشقانه، صادقانه و بجا هستند.

رابطه صادقانه برای آقایان در اولویت قرار دارد. یک مرد همسری می خواهد که به سوالات او صادقانه پاسخ بدهد و حتی در اطلاع رسانی داوطلب و پیش قدم باشد. او همسری می خواهد که با اطمینان خواسته ها و نیازهای خود را به زبان آورد. او همسری می خواهد که واقع بین باشد و با مهربانی حقیقت را بیان کند. یک مرد همسری می خواهد که او را سرزنش نکند و به حفظ اصالت خویش اهمیت بدهد

خانم ها گمان می کنند همسرشان از آنها می خواهد که سطحی نگر باشند، اصلا نیازها و خواسته های خود را عنوان نکنند و هیچ چیز نخواهند. خانم ها فکر می کنند آقایان آنها را نیازمند و بسیار حساس می دانند و می خواهند از خواسته های خود چشم پوشی کنند. بعضی از خانم ها معتقدند که اجازه ندارند هر چیزی را همان طور که هست به زبان آورند و در صورت اظهارنظر جسورانه، از سوی مرد طرد خواهند شد

▪ نکته ای برای خانم ها: آقایان خواهان رابطه ای رک، مستقیم و شجاعانه هستند بدون این که خشم و ملامتی در کار باشد. یکی از روش های مسرت بخش این است که یاد بگیرید حقایق و نیازهای خود را به او منتقل کنید.

همچنین بخوانید:  متن مصاحبه دردناک با خانواده یکی از آتش نشانان مفقود در ساختمان پلاسکو

● آقایان، همسری خودکفا، خاطرجمع و مطمئن می خواهند.

یک مرد می خواهد همسرش او را به خاطر خودش – نه از روی ضعف و نیاز مالی و عاطفی – بخواهد. یک مرد دوست دارد زن زندگی اش او را بخواهد و به او نیاز داشته باشد و در عین حال هویت و فردیت خودر ا حفظ کند. یک مرد می خواهد همسری فعال و مستقل با دوستان و علایق جداگانه داشته باشد. از سوی دیگر بریا بودن در کنار همسر خود ارزش قایل هستند.

خانم ها فکر می کنند آقایان نمی خواهند همسرشان به آنها نیاز داشته باشد. خانم ها فکر می کنند مرد زندگیشان نیازی به همراهی آنها ندارد و برای باهم بودن هیچ ارزشی قایل نیست. خانم ها فکر می کنند اگر نیازهای خود را بیان کنند، مرد را دلسرد کرده و او را فراری می دهند

نکته ای برای خانم ها: یک همسر خوب. یکی از قدرتمندترین روش های جذب مرد ایده آل و تشکیل یک زندگی پرهیجان این است که برای خودتان زندگی مسرت بخش و کاملی داشته باشید.

● آقایان، خواستار رابطه و زندگی مشترک بدون سلطه جویی و بهره برداری هستند.

آقایان به هیچ عنوان نمی خواهند زیر نفوذ کسی باشند. آنها نمی خواهند ذهن همسر خود را بخوانند یا سیگنال های ارسالی او را ترجمه کنند. آنها نمی خواهند مجبور شوند فراتر از حد آمادگی خود در یک رابطه پیش بروند. آنها نمی خواهند به خاطر تمام مشکلاتی که پیش می آید سرزنش شوند. آنها نمی خواهند در این بازی، مطیع و فرمانبردار کسی باشند.

به عقیده خانم ها، آقایان اصلا دوست ندارند حرف بزنند و تنها راه انتقال نیاز به آنها همین زیرکی و روش های ماهرانه است. آنها فکر می کنند برای پیشرفت زندگی باید مرتبا به آقایان نکاتی را گوشزد کنند. طرز فکر خانم ها این است که آقایان ارزشی برای تعریف و تمجید قایل نیستند، پس باید فقط آنها را سرزنش کرد.

نکته ای برای خانم ها: آقایان، زرنگی و زیرکی شما را در هیچ زمان و تحت هیچ عنوان تحمل نمی کنند. برای جذب مرد ایده آل و تشکیل زندگی مشترک عالی، یاد بگیرید در سرتاسر زندگی بدون ذره ای تردید خواسته ها و نیازهای خود را بیان کنید. باید بگیرید مراقب وقت همسرتان باشید. یاد بگیرید از او تعریف و تمجید کنید.

● آقایان، خواهان رشد هستند.

یک مرد همسری می خواهد که شهامت و توان خندیدن به اشتباهات خودش را داشته باشد. او همسری می خواهد که بتواند سهم و نقش خود را در زندگی مشترک ببیند و آن را پیاده کند. زن باید ثبات احساسی و عاطفی داشته باشد. یک مرد می خواهد همسرش از لحاظ فردی رشد کند و مسوولیت رویدادهای عاطفی زندگی خود را برعهده بگیرد.

خانم ها فکر می کنند آقایان از آنها می خواهند که همیشه خوب باشند. آنها گمان می کنند همسرشان هیچ علاقه ای به رشد و پیشرفت روابط و زندگی دونفره خود ندارند. آنها فکر می کنند آقایان فقط به دنبال خانم های زیبا هستند و اصلا به رشد عاطفی، محبت و مهربانی، نقش حمایتی یا عشق یک زن توجهی نمی کنند.

نکته ای برای خانم ها: یک مرد به دنبال همسری می گردد که به بلوغ عاطفی رسیده باشد. بلوغ عاطفی به معنای این نیست که احساس نداشته باشید، یعنی این که بتوانید مسوولیت احساسات خود را برعهده بگیرید. برای جذب یک مرد ایده آل و تشکیل یک زندگی بادوام، باید یاد بگیرید مسوولیت احساسات و عواطف خودن را قبول کنید.

● آقایان، از زندگی مشترک خود وفاداری و تعهد می خواهند.

وفاداری جزء بایدهای زندگی مشترک است. درواقع یک مرد همسری را می خواهد که از صمیم قلب به زندگی مشترک خود وفادار بماند. به اعتقاد خیلی ها تعهد به معنای وفاداری و اشتیاق برای تلاش – حتی در شرایط سخت زندگی – است.

به عقیده خانم ها، آقایان دوست ندارند برای حفظ زندگی مشترک خود تلاش کنند و به محض این که شرایط کمی پیچیده و بغرنج شود، پا به فرار می گذارند.

نکته ای برای خانم ها: آقایان نیز به اندازه شما خانم ها از بی وفایی نفرت دارند. مردان اهل زندگی می دانند چگونه باید زندگی خود را بسازند و از وفاداری به عنوان یکی از اجزاء اصلی زندگی مشترک خبر دارند.

● آقایان، همسری می خواهند که بداند چگونه باید با مرد زندگی خود رفتار کند.

بسیاری از خانم ها با همسر خود چنان رفاری می کنند که غرور آنها را می شکنند و به آنها احساس بی لیاقتی و عدم کفایت می دهند. مردان به شنیدن تعریف و تمجید نیاز دارند، باید بدانند چه کارهای خوبی انجام داده اند و آن قدر همسر خوبی هستند که عشق و قدردانی همسرشان را از آن خود کرده اند.

خانم ها فکر می کنند آقایان نیازی به آنها ندارند و برای نظرات، حمایت و تعریف و تمجید آنها ارزشی قایل نیستند. به عقیده خانم ها مردها برخلاف زن ها به خیلی چیزها اصلا اهمیت نمی دهند، به همین دلیل است که زن مرتبا مجبور است زبان به گله و شکایت باز کند. ملامت و سرزنش، تنها راهی برای بیان دلخوری و رنجش است.

نکته ای برای خانم ها: بیشتر آقایان خواهان تشکر و قدردانی از سوی همسر خود هستند. تشکر کردن از همسر به جای پیدا کردن خطاها و اشتباهات او، یکی از قدرتمندترین ابزارهایی است که برای دوام زندگی مشترک در اختیار شماست.

آنچه مردان از زنان در یک رابطه می خواهند ولی نمی گویند

11 چیز که مردها می خواهند ولی نمی گویند

چیزهایی وجود دارد که مردها از شما می خواهند اما هیچ گاه در مورد آنها به شما چیزی نمی گویند. درک این موضوع که چرا نیازهای خود را به زبان نمی آورند کمی سخت به نظر می رسد، در صورتی که اگر در مورد آنها حرف بزنند هم برای شما و هم برای خودشان همه چیز خیلی ساده تر خواهد بود. یکی از دلایلی که آنها در مورد این مسائل حرف نمی زنند این است که فکر می کنند نیازی به گفتن آنها نیست و ما خودمان باید این چیزها را بدانیم. در صورتی که خیلی وقت ها ما نمی دانیم که خواسته آنها چیست. خوب، حالا ببینیم این خواسته ها چه چیزهایی هستند.

1. احترام

یکی از مهمترین چیزهایی که آقایان در زندگی از خانم ها انتظار دارند احترام است.اگر شک دارید از همسرتان بپرسید و خواهید دید که چه جوابی به شما خواهد داد. این خواسته، با وجود اینکه شاید مهمترین خواسته یک مرد از زن زندگی اش باشد، از آن چیزهایی است که هیچ وقت در مورد آن حرفی به شما زده نمی شود. حالا این احترام چه چیزهایی را در بر می گیرد؟ خیلی ساده است، احترام به افکار، عقاید، رفتار و احساسات آنها. این که فکر کنید آنها مهم هستند و این موضوع را در رفتارتان نیز نشان دهید.

2. تحسین

چیزی که همراه با احترام باید وجود داشته باشد تحسین است. مردها عاشق تحسین شدن هستند، اما به یک شرط، این تعریف و تمجید باید واقعی باشد. آنها یک رادار مخفی دارند که هرنوع تعریف متملقانه و غیر صمیمی را کشف می کند. برای همین سعی کنید اگر می خواهید او را مورد تعریف و تمجید قرار دهید در مورد چیزهایی باشد که حقیقت دارند و واقعا در مورد او تحسین می کنید، در این صورت است که او را به روی ابرها خواهید برد.

3. همراه

مردها از همراهی زنی که برایش اهمیت قائل هستند لذت می برند. او دوست دارد هنگام انجام کارهایی که از آنها لذت می برد با او همراه باشید، مسابقه تیم فوتبال مورد علاقه اش را همراه با او ببینید و برنامه تلویزیونی دلخواهش را در کنار او تماشا کنید. نکته مهم این است که او می خواهد زمانش را با شما بگذراند. البته نباید فراموش کرد که او به تنهایی و وقت گذراندن با دوستانش نیز نیاز دارد، ولی خوب به بودن در کنار شما نیز نیاز دارد، پس برای همراهی با او زمان بگذارید، حتی اگر گاهی کاری که می کنید زیاد باب میلتان نباشد.

4. به خودتان برسید

مردها از اینکه زن زندگیشان برای خودش وقت بگذارد و زیبا به نظر برسد لذت می برند. برای این کار لازم نیست مانند ستاره های هالیوودی باشید، تنها کافی است کمی تلاش کرده و به خودتان برسید تا از نظر او عالی و بی نظیر شوید. زمانیکه در انتظار او هستید کمی وقت صرف کنید و آرایش کرده و موهایتان را مرتب کنید. لباس هایی که می دانید دوست دارد بپوشید تا از نتیجه ای که می گیرید خودتان هم شگفت زده شوید.

همچنین بخوانید:  چهل ایده برای داشتن شب یلدا 96 اصیل ایرانی

5. تن صدایتان را تنظیم کنید

مردها صدای خوشایند همسرشان را تحسین می کنند، خوب مگر همه ما همینطور نیستیم؟ همه از یک صدای مهربان و خوشایند لذت می برند. البته که لازم نیست شما صدای خودتان را عوض کنید، و لازم نیست همیشه همینطور باشید، تنها کافی است با کمی تلاش تن صدایتان را تنظیم کرده و با آرامش و مهربانی صحبت کنید. این کار نه تنها در ارتباط با همسرتان، بلکه در تمامی روابطی که دارید به شما کمک خواهد کرد، زیرا مردم با کسانی که با آرامش و مهربانی صحبت می کنند بهتر رفتار می کنند.

6. تشویق

آقایان به تشویق شدن علاقه و نیاز دارند. آنها دوست دارند بدانند زنی که دوستش دارند طرف آنها را می گیرد و مشوق آنها است. اعتقادی که به آنها دارید برایشان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آنها فکر می کنند اگر شما به تواناییشان اعتماد داشته باشید می توانند از پس هر مشکلی که در زندگیشان وجود دارد بر بیایند. در مقابل خواهید دید که آنها هم همیشه طرف شما را می گیرند و در کنارتان خواهند بود.

7. قدردانی

مردها دلشان می خواهد مورد قدردانی قرار بگیرند و این نیاز به زحمت زیادی ندارد. یک «متشکرم» ساده همراه با یک لبخند شیرین می تواند برای تشکر از هر آنچه آنها برای شما انجام می دهند کافی باشد. اگر به جای شما شام پخته است و یا خرید خانه را انجام داده است، قدردانی از زحمتی که کشیده است شما را برای او عزیز خواهد کرد و خواهید دید که زمانی که از او تشکر می کنید و متوجه زحماتش هستید دلش می خواهد بیشتر و بیشتر برای شما زحمت بکشد و خوشحالتان کند.

8. شناخت

درست مثل شما که نقش های مختلفی را در طول روز باید انجام دهید، آقایان نیز نقش های زیادی را برای خانواده و دوستان خود ایفا می کنند. زمانی را صرف یادآوری این قضیه به مرد زندگی خود بکنید و به او بگویید که متوجه هستید که او چه پسر، پدر،همسر، دوست و برادر خوبی است. مردها خیلی کمتر از زنان به خاطر ایفای نقش هایی که به عهده دارند مورد توجه و قدردانی قرار می گیرند، چرا که همه فکر می کنند این وظیفه آنهاست که از پس تمامی اینها به نحو احسن بر بیایند. اگر ببینند که شما متوجه این مسئله هستید، بسیار از شما متشکر خواهند شد.

9. استقلال

مردها عاشق استقلال خود هستند. این بدان معنا نیست که آنها می خواهند تمام مدت تنها باشند، بلکه می خواهند برخی کارها را به تنهایی و بی آنکه مورد نظارت قرار بگیرند و یا احساس گناهکار بودن به آنها منتقل شود انجام دهند. فراموش نکنید که زمانی را به همسرتان بدهید تا با دوستانش و کسانی که دوست دارد وقت بگذراند یا حتی تنها باشد. او به این زمان نیاز دارد و مطمئن باشید که ارزش اعتماد شما را دارد. برای خود شما هم بد نمی شود، شما هم می توانید این زمان را صرف خودتان و کارهایی که دوست دارید بکنید.

10. حمایت

همه ما به حمایت نیاز داریم و آقایان نیز از این قضیه مستثنی نیستند. زمانی که همسرتان می گوید می خواهد کارش را توسعه دهد و یا در یک رشته ورزشی به موفقیت دست پیدا کند، از تلاش های او حمایت کنید. هر چقدر هم که هدفش بزرگ و یا حتی به نظرتان دور از دسترس باشد بگذارید بداند که پشت او هستید و هوای او را دارید. وقتی چیزی برای او مهم است، دلش می خواهد که برای شما نیز مهم باشد.

11. خواسته شدن

حتی اگر فکر می کنید که او می داند که او را می خواهید هم، این احساس خود را به او نشان دهید. مردها نیاز دارند که دوست داشته شوند و برای شما جذاب باشند، اگر چنین حسی را به او انتقال ندهید اعتماد به نفس او از بین خواهد رفت. به او نشان دهید که برایتان جذابیت دارد و او را می خواهید و از بودن با او احساس خوش شانسی می کنید.

آنچه مردان از زنان در یک رابطه می خواهند ولی نمی گویند

آنچه مردان از زنان می خواهند

بسیاری از زنان این سوال را از زنان دیگر و حتی مردان می پرسند که “مردان چه می خواهند؟” اگر زنان با راهکارهای کم ودر عین حال موثری با مردان رو به رو شوند، شانس بیشتری دارند که به آنچه می خواهند دست یابند: رابطه ای رضایتمندانه،سالم و شاد.

خوب شاید شما خانم ها با دیدن این لیست هیجان زده نشوید،  به این دلیل که امیدوار بودید راهکارهایی به این عنوان بنویسم:”آنچه زنان انتظار دارند که مردان بخواهند”، و قابل پیش بینی است که فهرست متفاوتی خواهد بود. برای چنین موضوعی باید آنچه زنان می خواهند(ویژه آقایان) را بخوانید. اما هدف درک مردان است تا بتوانید بهتر با آن ها کنار بیایید، درست است؟ خب، این راهکارها به درستی عمل می کنند، به من اعتماد کنید، این موضوع امتحان و اثبات شده است.

توجه  کنید که این فهرست در مقایسه با آنچه زنان می خواهند بسیار کوتاه تر است!!! می توانید روی آن فکرکنید . اگر می خواهید رابطه خود را با مردی که دوستش دارید  بهبود دهید، این راهکارها را امتحان کنید و ببینید که آن ها چگونه در جهت بهبود رابطه کار می کنند.

راهکارها از این قرارند:

1. مردان همراهی جالب و هیجان انگیز می خواهند.

این ها مواردی هستند که اگر اعتماد میان دو طرف حاکم شود، مرد در موردش با زن صحبت خواهد کرد. سهیم شدن در فعالیت ها هم می تواند روش سالمی برای ساختن یک رابطه باشد. با هم به کتابخانه رفتن ممکن است برای برخی از مردان هیجان انگیز باشد. پس توصیه من به شما این است که چیزهایی را که از آن لذت می برید بشناسید و مردی را بیابید که از آن کارها لذت می برد(یا دست کم، فعالیت هایی مشابه آن ها). اگر زنان وقتشان را با مردی بگذرانند و در فعالیت ها با هم شریک شوند، در زندگی شانس بیشتری برای کنار آمدن با مردان دارند.

2. مردان روابط زناشویی پایدار، مکرر و احساسی می خواهند.

مردان توسط چیزهای کوچکی که زن انجام می دهد، هیجان زده می شوند. زن می خواهد بداند که او “تنها کسی است که مرد دوستش دارد” و از جانب مرد درخور ستایش است. زنی که روابط عاشقانه برقرار می کند بیشتر اوقات آنچه از شریکش می خواهد را دریافت می کند: عشقی انحصاری. نمی خواهم بی توجه باشم، اما این واقعیت است. زنان باهوش به این نکته توجه می کنند و درمی یابند که چگونه رابطه ای شاد و دوجانبه را بسازند. زنی که خودش را ابراز می کند و رفتارهای متناسب با این ویژگی را دارد،همان قدر از شریکش انرژی خواهد گرفت. در عوض زنی که سرد است و روابط زناشویی را به عنوان ابزاری استفاده می کند، احتمالا ناموفق است . گرچه مسئله کمیت نیست، لطفا این موضوع را برعکس متوجه نشوید. بلکه در مورد خلاقیت، تعهد و صمیمیت احساسی است.

همسرتان از طریق فیزیکی  نشان می دهد که نسبت به عشق شما چه احساسی دارد. اگر از این مضایقه کنید در واقع عشق مرد را نسبت به خودتان دریغ می کنید. در ضمن، بعضی از مردان با  قوانین نفس خود از پیروزی در زندگی لذت می برند. ما می توانیم از چنین گرایشی با آگاهی و درک هرچه بیشتر از هم ، جلوگیری کنیم. زنان می توانند به بهبود روابط خود با کمک کردن به مرد در درک اهمیت عشق، محیط و روحیه خوب کمک کنند.

3. مردان می خواهند وعده های غذایی را با شما صرف کنند (خصوصا زمانی که شما غذا را آماده کنید)

من شخصا از پختن غذا با هم و بیرون رفتن برای صرف آن لذت می برم. به همان میزان که انتظار ندارم همسرم تمام وعده های غذایی را آماده کند، زمانی که چنین کاری را انجام دهد او را تحسین می کنم. همچنین بسیار خوبست که زنی همسرش را برای پختن غذا تحسین می کند. زنانی که وعده غذایی خود را با همسرشان صرف می کنند،کیفیت با هم بودن را بهبود داده و پیوند بهتری بین خوشان می سازند. مردی که از همسرش انتظار آماده کردن همه وعده های غذایی را دارد، می تواند رابطه اش را با شستن ظرف ها بهتر سازد و یا همسرش را با یک غذای خانگی غافلگیر کند. بسیاری از مردان برای نشان دادن تحسین خود فقط همسرشان رابه شام بیرون دعوت می کنند. صحبت در مورد اهمیت همکاری و تقسیم کردن تمام کار های وعده های غذایی می تواند به بهبود مشکلات در این حوزه کمک کند. بنابراین،خصوصا مردان باید هنگامی که غذایشان را آماده می کنید، تشکر کنند. ممکن است ازمد افتاده به نظر برسد، اما ضرب المثل قدیمی که می گوید” بهترین راه به قلب یک مرد از طریق شکمش است” درست است .

همچنین بخوانید:  طرز تهیه شیرینی کوکی هالووین

4. مردان از شما می خواهند که در کارشان از آن ها حمایت کنید و اعتماد به نفسشان را بالا ببرید.

توجه کنید که: زنانی که مرد را درک می کنند آن ها را دست کم نمی گیرند. زنانی که این موضوع را درک می کنند از مرد در مورد حرفه اش سوالاتی می پرسند و به آن ها فرصت می دهند که بدانند “می تونی انجامش بدی، عزیزم.”  البته دراین شرایط زنان هم همسرشان را حامی خود می یابند ، همسرشان آنهارا درک می کند و کارهایی انجام می دهد که  بداند  به او ایمان دارد،  یک تحسین دو طرفه.

5. مردان می خواهند بسیار عالی به نظر برسید(در بهترین حالتتان)

مردان دوست دارند  که عالی به نظر برسید،اندام متناسبی داشته باشید، و در مورد بدنتان با اعتماد به نفس صحبت کنید. وقتی می نویسم که مردان می خواهند شما عالی به نظر برسید به این معناست: نسب به وزن، نوع، و ساخت بدن خود بهترین به نظر برسید. و با اعتماد به نفس عمل کنید. آیا می دانید  که چرا مردان از اینکه همسرشان می پرسند،” عزیزم، این لباس منو چاق تر نشون میده؟” شاکی اند. اگر واقعا به خودش مطمئن باشد، میداند و نیازی به پرسیدنش ندارد.

زیبا به نظر رسیدن به این معنا نیست که عروسکی زیبا باشید.اما اگر باور ندارید که مردان شریکشان را با توجه به ظاهرش انتخاب می کنند، دوباره به این موضوع فکر کنید. مردان خواستار این هستند که زنان زیبا به نظر بیایند. حتی ممکن است تبعیض آمیز به نظر بیاید. عالی به نظر رسیدن به معنای فوق ستاره بودن نیست. به دلیل تمایل عمومی جامعه به این موضوع اشاره می کنم. اما لطفا دیدگاه ما را در مورد اینکه”چگونه به نظر می رسیم” طوری تعبیر نکنید که مهم تر از اینکه چه کسی هستیم داشتن بهترین ظاهر دارای اهمیت است ، به نظر برسد. مطمئنا مراقب وزن بودن، خوردن و آشامیدن مواد مغذی و آب، و چند بار در هفته ورزش کردن تاثیر خوبی بر سلامت احساسی، روانی، جسمی و روحیمان دارد. اینکه بدن خود را دوست بدارید مهم است. وقتی ما بدنمان را دوست بداریم، چرا همسرمان هم آن را دوست نداشته باشد؟ حتی اگر “در حال بهبود آن هستید”، انتقال افکار مثبت در مقایسه با افکار منفی به شما کمک می کند راحت تر به هدف های جسمی و شادی برسید. اعتماد به نفس ما برای دیگران جذاب است و تا حدی به ظاهرمان هم وابسته است. و مردان زنان جذاب را دوست دارند.چرا مریلین مونرو چنان محبوبیتی داشت؟ زیرا جذاب بود. پس تمام تلاشتان را به کار ببرید تا اندامی خوب داشته باشید،زیبا لباس بپوشید ؛ اطمینان و جذابیت از خودتان بروز دهید. و توجه داشته باشید که چقدر از مرد زندگیتان توجه دریافت خواهید کرد.

در مورد زنانی که بدن بی نقصی ندارند ، خانمی در این مورد از من پرسید و تمام چیزی که من توانستم بگویم چیزی بود که دوک الینگتون گفت:” تمام تلاشتان را با آنچه در اختیار دارید انجام دهید.” فکر می کنم مردی که تلاشتان را تحسین کند خواهید یافت.

6. مردان از شما می خواهند به حرف هایشان گوش دهید و با احترام با آنها برخورد کنید.

به تازگی از خانمی شنیدم که احساس می کرد از جانب مردها مورد احترام نیست، اما دقایقی بعد در صحبت هایش از این عبارت استفاده کرد”شما مردا…”. این نشان دهنده گرایشی منفی در قضاوت نسبت به مردان است. گاهی اوقات آنچه که بروز می دهیم را پس می گیریم؛ و آنچه که به یکدیگر می گوییم مهم است.

در عوض زمانی که عشق، مهربانی و احترام نثار می کنیم، قانون فراوانی در عمل را تجربه خواهیم کرد. مردان به گونه ای متفاوت با زنان گوش می دهند. زنان مایلند سرشان را تکان داده و در مکالمه ها از کلماتی مانند “آه، اوهوم، وای، بله، درسته” استفاده کنند تا نشان دهند در حال گوش دادن هستند. مردان مایلند مانند دیواری ساکت فقط گوش کنند تا طرف مقابل حرفش را تمام کند. توجه به این تفاوت در چگونگی ارتباطات مردان و زنان، روابط میان همسران را بهبود می بخشد.

7. مردان به ساعات شخصی نیاز دارند تا استراحت کنند

مردها به ساعات شخصی نیاز دارند تا استراحت کنند .در بازی ها و سرگرمی ها شرکت کنند و با دیگر دوستانشان زمانی را سپری کنند. برخی مردان به دقایقی استراحت پیش از بیرون رفتن و درگیری با مشکلات روز نیاز دارند.برخی زنان هم به این زمان نیاز دارند.اما در ملاقات هایی که با زنان بسیاری داشتم به این نتیجه رسیدم که بیشتر آن ها سریعا وارد مباحث روز می شوند. در صورتی که من پیش از ورود به مسائل روز فقط به چیزی مانند در آغوش کشیدن، بوسه و بعد زمانی در سکوت برای استراحت نیازمندم. کاری را انجام دهید که برای رابطه شما مناسب باشد. دریافته ام که در آغوش کشیدن همراه با احوال پرسی خوب است. در چند دقیقه بعد بوسه ای 30ثانیه ای هم به بازسازی احساس “صمیمیت” کمک می کند.

همچنین هر از گاهی دور شدن و به خاطر آوردن و تقویت چیزهایی که شما را به هم پیوند میدهد میتواند ارزشمند باشد. شاید با وقت گذراندن دور از همدیگر، بتوانیم درک کنیم که چرا چنین عبارتی خلق شد که “دوری باعث علاقه بیشتر می شود.”

با پیروی از این راهکارها، و دیگر نکات در یک روند آرام و طولانی  امیدواریم که قادر باشید رابطه رویایی خود را بسازید.

آنچه مردان از زنان در یک رابطه می خواهند ولی نمی گویند

حقایقی جهانی در مورد آنچه مردان از زن ها می خواهند

شاید فکر کنید مغز مردان در مقایسه با زنان زیاد پیچیده نیست، اما گاهی اوقات  مردان نیز چیزهای غریبی که زن ها «احساسات» می نامند را تجربه می کنند. (بله این حقیقت  دارد). پس اینجا صاف و ساده چیزهایی که مردان از زنان می خواهند را نام می بریم، اما آنها انقدر لجوج و سرسخت هستند که خودشان از زن ها در خواست نمی کنند.

رابطه جنسی

این را تایید می کنید بله این حقیقت است مردان در هرمکان و زمانی از زنان رابطه جنسی می خواهند. اما آنها به چیزی فراتر می اندیشند. آنها نشانه هایی که دلیل بر عکس العمل شما باشد را دوست دارند، پس خانم ها باید مردان را در آغوش گرفته و خودجوش باشند.

واکنش های صادقانه

لطفا مردها را گول نزنید. آنها می توانند بهتان بگویند چه زمانی چه کاری کرده اید.

تعریف کردن

مردها همان قدری که زنها دوست دارند ازشان تعریف شود نیاز به تعریف و تمجید دارند. پس اگر ظاهر خوبی دارند بهشان بگویید.

خنداندن

باید مردها را  بخندانید! حس شوخ طبعی یک امر شگفت انگیز است، و زنی که چنین خصلت خوبی داشته باشد بسیار جذاب و مورد توجه است.

قبول کردن

مردها می خواهند همانگونه که هستند آنها را قبول کنید و به این فکر نباشید که آنها را تبدیل به شخصی کنید که خودتان می خواهید. بله مردها اشتباهاتی هم دارند اما آنها را در گذشته جا می گذارند. مردها می خواهند آنها را به خاطر چیزی که الان هستند و تلاشی که برای بهتر شدن می کنند قبول کنید

صداقت

برای یک رابطه بدون صداقت هیچ پایه و اساس واقعی وجود ندارد، و این از اولین باری که یکدیگر را ملاقات می کنید آغاز می شود. اگر واقعا از مردی خوشتان آمده پس از همان اول با او صادق باشید.

فضا

دور و بر مردان را شلوغ نکنید. آنها دوست دارند زمانی را با دوستانشان و حتی گاهی اوقات به تنهایی بگذارنند. زنانی که نیاز دارند مردشان هر لحظه از وقتش را با آنها بگذارند در اصل می خواهند زندگی اش را از او بگیرند.

ارتباط

جلو بروید و احساسات خود را بیان کنید. شاید همسرتان همیشه با شما موافق نباشد، اما احتمالا به اینکه به خاطر خودتان ایستادگی کردید بهتان افتخار خواهد کرد. زن های قوی جذاب ترند!!

باور داشتن

اگر عاشق مردی شده اید، به رویاهایش به همان اندازه که او شما را باور دارد ایمان داشته باشید.

اعتماد

اگر نتوانید به یکدیگر اعتماد کنید، این رابطه محکوم به فناست. حرف او را باور داشته و مدام چکش نکنید یا سعی نکنید بهش کلک بزنید. اعتماد به معنی احترام است و هر دو نفر در یک رابطه باید مورد احترام واقع شوند.

اختصاصی پورتال وهاران

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *