جزییات زنده ماندن زن ایرانی اهل گنبد بعد از حادثه منا

اخبار ۰۴ آبان ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزییات زنده ماندن زن ایرانی اهل گنبد بعد از حادثه منا

حج یکی از مهمترین اعمال مسلمانان جهان است که هر ساله در ماه ذی الحجه در کشور عربستان برگزار می شود. باید گفت حج از اعمال واجب هر فرد مسلمان مکلف است که خاطره ای خوش هم برای فرد حج گذار طی حج تمتع باقی می ماند. اما حادثه دو سال پیش در طی مناسک حج  یکی از تلخ ترین خاطرات را در تاریخ برگزاری اعمال حج در سراسر جهان رقم زد و کشور عریستان که مسئول امور حج است به بی مسئولیتی و سهل انگاری در امور حج گذاران متهم شد. در طی این حادثه بسیاری از حجاج از سراسر جهان متاسفانه جان خود را از دست دادند و حتی جسد برخی از آنها به دست خانواده هایشان نرسید. در ایران هم بسیاری از حجاج در آن سال جان به جان آفرین تسلیم کردند، اما خبرهای تازه از زنده ماندن یک رن ایرانی در فاجعه منا خبر می دهند که در ادامه جزئیاتی بیشتر را می خوانید.

جزییات زنده ماندن زن ایرانی اهل گنبد بعد از حادثه منا

کشته شدگان فاجعه منا

یک زن ایرانی از فاجعه منا جان سالم به در برده!

به گزارش سایت وهاران بعد از گذشت یک سال و چند ماه از رویداد منا در عربستان، زن ایرانی که در فاجعه منا جان باخته بود، زنده مانده است.

در شرح بیشتر این اتفاق که شاید با عنوان معجزه بتوان از آن یاد کرد باید گفت که خانمی که  نامش در لیست قربانیان ایرانی حادثه منا بود چند روز پیش باخانوده در استان گلستان تماس گرفته است.

همچنین بخوانید:  سقوط بهمن در لواسانات + تعداد مصدومین و مفقودین

جزییات زنده ماندن زن ایرانی اهل گنبد بعد از حادثه منا

اسامی ایرانیان کشته شده در حادثه منا

ما در مورد صحت این خبر اطلاعاتی بیشتر در دست نداریم اما براساس برخی شنیده ها و اخبار تایید نشده او در کشوری دیگر به مدت 9 ماه در حالت کما به سر برده و مدت 3 ماه هم طول کشیده تا حافظه اش را بدست بیاورد. گفتنی است که این خانم اهل ترکمن و از منطقه گنبد است.

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *