ژیلا صادقی و همسرش در مثبت یک شب یلدا ۹۵ و ماجرای ازدواجش

فرهنگ و هنر ۰۱ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ژیلا صادقی و همسرش در مثبت یک شب یلدا ۹۵ و ماجرای ازدواجش

پورتال وهاران در این مقاله گزارش حضور ژیلا صادقی و همسرش در مثبت یک علی ضیا در شب یلدا ۹۵ را برای شما خوبان تهیه کرده است

ژیلا صادقی مجری ۴۳ ساله ی کشورمان که سالها در اجرای برنامه ها درخشید در ۲ خرداد ۱۳۹۵ با محسن رجبی ازدواج کرد. او دانش آموخته رشته گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. وی قبل از آغاز گویندگی در واحد دوبلاژ ، در آموزش و پرورش تدریس می کرد.ژیلا صادقی مجری تلوزیون همراه با همسرش در برنامه علی ضیا در شب یلدا حضور داشتند و گفتگوی جالبی بین آن ها شکل گرفت.

سیدعلی ضیا مجری ویژه برنامه شب یلدای شبکه یک سه شنبه ۳۰ آذر در برنامه مثبت یک میزبان ژیلا صادقی و همسرش محسن رجبی بود که برای اولین بار با یکدیگر روی آنتن زنده آمده بودند.

صادقی با بیان اینکه دلتنگ اجرا است و این فضا را خیلی دوست دارد، اظهار کرد:از طریق دوربین راحت تر می توان با مردم ارتباط برقرار کرد اما چهار، پنج سالی است که به جز مناسبت های خاص مثل نوروز ۹۴ و نوروز ۹۵ از تلویزیون دور بوده ام.

اجرای برنامه خانوادگی «خونه خوبه» در شبکه سه

وی افزود:برنامه جدیدی به نام «خونه خوبه» را اجرا خواهم کرد که به تهیه کنندگی علی برزو رفیع پور در ژانر خانواده روی آنتن می رود. البته اتفاق خوب این بار زمان پخش برنامه است. قبلا که برنامه «خانواده» را اجرا می کردم خانم ها گله مند بودند که بحث های کارشناسی در برنامه می شود اما همسرانمان کنارمان نیستند و انتقال این مسایل سخت است. این بار مسئولان برنامه ریزی کردند و «خونه خوبه» ساعت ۱۹ شب از شبکه سه پخش خواهد شد تا خانواده کنار هم برنامه را ببینند.

وی با بیان اینکه اولین شب یلدا است که او و همسرش محسن رجبی بعد از ازدواج کنار هم هستند، عنوان کرد:امروز تفالی با هم به حافظ زدیم.

رجبی نیز گفت:فالمان این بود:«ما شبی دست برآریم و دعایی بکنیم. غم هجران تو را چاره ز جایی بکنیم.»
وی درباره تاثیرات ازدواج اظهار کرد:ازدواج قطعا بدون تاثیر که نمی تواند باشد. در همه زمینه ها تاثیر همسرم احساس می شود و من خدا را بابت این موضوع شکر می کنم.

ژیلا صادقی و همسرش در مثبت یک شب یلدا 95 و ماجرای ازدواجش

در فکر ازدواج نبودم

صادقی در پاسخ به اینکه چطور شد ازدواج کرد، توضیح داد:اصلا در فکر ازدواج نبودم و فکر می کردم نتوانم انتخاب خوبی داشته باشم. آنقدر درگیر کار و دغدغه های زندگی شخصی ام بودم که این مقوله را فراموش کرده بودم. پدر و مادر و اطرافیان زیاد می گفتند که ازدواج سفارش دین و سنت است. ما با محسن رجبی همسایه بودیم که او درخواست ازدواج را مطرح کرد، آن موقع من در ایران نبودم و با هم در فضای مجازی در ارتباط بودیم و زیاد موضوع را جدی نگرفتم اما سال گذشته فرصت شد بیشتر هم را بشناسیم و سرانجام تصمیم به ازدواج گرفتیم.

چقدر خوب است الگوهای خوبی برای جامعه باشیم

این مجری درباره آغاز زندگی مشترک نیز بیان کرد:شروع ساده ای داشتیم و خواسته های پیچیده ای نداشتیم. به حق قرآن این زندگی ادامه داشته باشد. ما الگوی جوانان هستیم و چقدر خوب است که دقیق تر، اصولی تر و قانونمندتر بتوانیم خانواده ای تشکیل دهیم که الگوهای مناسبی در جامعه باشیم.

الگوهای واقعی داشته باشیم

وی در پایان با انتقاد از اینکه همه چیز دستخوش فضای مجازی است و شعارگونه شده است، تصریح کرد:چقدر خوب است به الگوهای واقعی توجه داشته باشیم. مثلا پدر و مادر من نمی توانند یک ساعت هم بدون هم باشند و احترام هم را همیشه را نگه می دارند. زمانی که برنامه «خانواده» را اجرا می کردم مردم می گفتند تو چقدر راهکار ارایه می کنی، انگار خودت تجربه داری. الگوی من مادرم، عمو و زن عمویم و دایی و زن دایی ام بودند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of