ماجرای خواستگاری از بازیگر زن معروف ایرانی و تهدید به اسیدپاشی روی او!

اخبار , فرهنگ و هنر ۲۸ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ماجرای خواستگاری از بازیگر زن معروف ایرانی و تهدید به اسیدپاشی روی او!

متاسفانه فضای مجازی در کشورمان به جایی برای انتشار شایعات و ایجاد مزاحمت و این قبیل کارها شده است. در جدیدترین اخبار از بازیگران بهمن ۹۵ باید بگویم یک بازیگر زن مشهور ایرانی توسط یکی از علاقه مندانش خواستگاری شده و گویا ایشان جواب رد داده و خلاصه خواستگار ناکام بازیگر معروف ایرانی او را تهدید به قتل و اسیدپاشی کرده است که در این مقاله از پورتال وهاران برای شما جزییاتی بیشتر را در نظر گرفته ایم.

تهدید بازیگر زن ایرانی مشهور به اسیدپاشی!

خواستگار سمج وقتی با جواب رد بازیگر معروف روبه‌رو شد، مزاحمت‌های اینترنتی‌اش را آغاز کرد. او تهدید می‌کرد که اگر زن بازیگر با او ازدواج نکند وی را به قتل می‌رساند یا اینکه رویش اسید می‌پاشد.

این پرونده چندی پیش و با شکایت بازیگر معروف تلویزیون به‌نام «ب» در پلیس فتای استان البرز به جریان افتاد. این زن در تشریح ماجرا گفت: مدت‌ها بود که در یکی از شبکه‌های اجتماعی فعالیت داشتم تا اینکه چندی پیش فردی که صفحه‌ مرا دنبال می‌کرد و مدعی بود که از علاقه‌مندان من است، برایم پیام فرستاد و پیشنهاد ازدواج داد.

ماجرای خواستگاری از بازیگر زن معروف ایرانی و تهدید به اسیدپاشی روی او!

ابتدا پیام او را جدی نگرفتم اما از همان زمان مزاحمت‌هایش شروع شد و مدام پیام می‌فرستاد و درخواستش را تکرار می‌کرد. سرانجام به او جواب منفی دادم اما پس از این ماجرا تهدیدهای او شروع شد. او در شبکه‌های اجتماعی به من توهین می‌کرد و حتی تهدید می‌کرد که مرا به قتل می‌رساند یا اینکه رویم اسید می‌پاشد. مزاحمت‌های او باعث شده بود که آرامش و آسایش نه از من که از خانواده‌ام نیز سلب شود و درنهایت با پیشنهاد برادرم تصمیم گرفتیم از این فرد شکایت کنیم.

با شکایت زن جوان پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری مزاحم اینترنتی شروع شد. مأموران با بررسی‌های تخصصی موفق شدند محل زندگی این مرد را در یکی از مناطق غربی شهر کرج شناسایی و او را دستگیر کنند. متهم پس از انتقال به اداره پلیس به جرم خود اعتراف کرد و مدعی شد که از مدت‌ها قبل به خانم بازیگر علاقه‌مند شده و قصد ازدواج با او را داشته اما وقتی جواب رد شنیده عصبانی شده و شروع به تهدید او کرده است.

به گفته سرهنگ اقبالی، رئیس پلیس فتای استان البرز، هر چند متهم ابراز پشیمانی و ندامت کرد اما برای او قرار قانونی صادر شد و پرونده‌اش در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت. وی با بیان اینکه چهره‌های هنری و ورزشی باید فعالیت خود در فضای مجازی را محدود و حساب‌شده کنند، گفت: متأسفانه شاهد سوء‌استفاده از نام و چهره‌های هنری و ورزشی در شبکه‌های اجتماعی هستیم و عده‌ای کلاهبردار تحت نام و عناوین این عزیزان از دیگر کاربران اخاذی و کلاهبرداری می‌کنند و در این زمینه کاربران نیز باید آگاه باشند و به‌راحتی فریب این دسته از کلاهبرداران را نخورند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of