فال عشق هفتگی از ۲۸ اسفند ۹۶ تا ۴ فروردین ۹۷

فال و طالع بینی ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ 4 دیدگاه

فال عشق هفتگی از ۲۸ اسفند ۹۶ تا ۴ فروردین ۹۷

 

فروردین

اگر در یک رابطه هستید یا می خواهید با فرد خاصی وارد رابطه شوید احساس می کنید در یک موقعیت سخت گیر افتاده اید و محبوب شما را به آن چیزی که می خواهید و استحقاقش را دارید نمی رساند. اگر همینطور است باید این موضوع را با او در میان بگذارید و تا جایی که می توانید با او شفاف باشید. اگر مجرد هستید احساس می کنید هیچوقت نمی توانید عشق را در زندگی تجربه کنید اما نگران نباشید عشق همین نزدیکی هاست.

اردیبهشت

این هفته در زندگی عاشقانه گرفتار دوراهی می شوید. رازهایی هست که از عشقتان مخفی کرده اید. رازهایی که ممکن است ارتباط عاشقانه بین شما را ویران کند. او نیز متوجه می شود که اسراری را مخفی کرده اید. قبل از این که دیر شود آن راز را با او در میان بگذارید.

خرداد

اگر اخیرا با فردی آشنا شده اید در برقراری ارتباط با او عجله نکنید چون ممکن است باعث پشیمانی و ناامیدی شما شود. اتفاق دیگری که در رابطه شما می افتد یک منبع مالی مشترک است. یک هزینه بزرگ باعث می شود در رابطه با مدیریت امور مالی جر و بحث کنید. بهتر است این موضوع را همین هفته حل و فصل کنید. اگر آن را به تعویق بیندازید پشیمان خواهید شد.

تیر

در حالی که دارید یک فرصت شغلی جدید را امتحان می کنید احساس می کنید همسرتان حمایت تان نمی کند. درست زمانی که وقت زیادی برای او ندارید با شما می جنگد. می خواهید به نکات مثبت کار جدیدی که پیدا کرده اید بپردازید و دوست دارید همسرتان این موضوع را درک کند. با او در رابطه با این موضوع صحبت کنید حتی اگر به جنگ و درگیری بینجامد چون این تنها راه برای حل مشکل است.

مرداد

اگر متاهل هستید این هفته بهترین زمان برای مسائل مربوط به امور مالی مشترک است زیرا ماه نو وارد هشتمین خانه منابع مشترک شما شده است. همسرتان ترفیع می گیرد یا یک خبر خوب در رابطه با مسائل مالی به شما می دهد. احتمال دیگر فرصت یک سرمایه گذاری مشترک یا یک خرید بزرگ مثل خرید خانه است.

شهریور

اگر مجرد هستید احساس می کنید هیچوقت به آن نیاز قلبی تان نمی رسید. اگر درگیر یک ناامیدی رمانتیک شده اید این را بدانید که گاهی اوقات ترک چیزی به معنای از دست دادن نیست بلکه هدیه ای است که فضا را برای چیزهای بهتری در زندگی تان باز می کند. هرگز فراموش نکنید که شما مستحق بهترین ها هستید.

مهر

اگر در رابطه هستید آن عشقی که انتظارش را دارید از محبوب دریافت نمی کنید. احساس می کنید به خانواده اش بیشتر از شما اهمیت می دهد. اگر با یک مشکل خانوادگی دست و پنجه نرم می کند از او حمایت کنید اما اگر احساس می کنید وقت بیشتری به آن ها اختصاص می دهد با او در این رابطه صحبت کنید.

آبان

این هفته در محل کارتان با مشکل مواجه می شوید. فقط مراقب باشید که کار را با سرگرمی اشتباه نگیرید. درست است که آدم ریسک پذیری هستید اما سعی کنید از رو به رو با شدن با مشکل جلوگیری کنید. اگر مجرد هستید عشق جدیدی در طالع شما دیده می شود زیرا ماه نو وارد پنجمین خانه عشق واقعی نشانه شما شده است. اگر متاهل هستید آمادگی بچه دار شدن را دارید.

آذر

احساس می کنید عشقتان فقط به خاطر موقعیت مالی با شما ازدواج کرده است و همیشه در رابطه با علاقه ای که به این مدل طلا و آن مدل ماشین دارد صحبت می کند و امیدوار است که تمام این ها را برای او می خرید. احساس می کنید فقط شما هستید که برای این رابطه تلاش می کنید و در عوض هیچ چیزی از او دریافت نمی کنید.

دی

این هفته رفتار سرد و خشونت آمیزی با همسرتان دارید. کمی بیشتر مراقب رفتارتان باشید به خصوص در محیط خانه. همسرتان د رازای کاری که برای شما انجام می دهد از شما انتظار تعریف و تحسین دارد اما با انتقاد شما مواجه می شود. به کسی که دوستش دارید یادآوری کنید که چقدر برای او ارزش قائل هستید.

بهمن

عشقتان چیزی را از شما مخفی کرده است یا بالعکس. ممکن است این هفته همه چیز برملا شود و این شما هستید که همه چیز را از دست می دهید. مهم نیست این مشکل به کدامیک از شما مرتبط است مهم زنگ خطری است که باید هر چه زودتر آن را رها کنید.

اسفند

مهم ترین اتفاق در طالع شما حضور ماه نو می باشد که شروع تازه ای را در هر حیطه ای که بخواهید فراهم می کند به خصوص در حیطه مسائل عاشقانه. اگر مجرد هستید نیمه گمشده تان را پیدا خواهید کرد و ارتباط عاطفی و روحانی عمیقی را با او برقرار خواهید کرد. اگر

فال عشق هفتگی

گردآوری : پورتال وهاران www.vaharan.com


برچسب ها

4
دیدگاه بگذارید

3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
اسما

نظرتون چیه بخش فال عشق هفتگی رو کلا حذف کنید؟
یه تیتر کهنه بدون اپدیت

تانی

فال عشق هفتگی اپدیت شه لطفا
تکراری هم نذارید

تانی

چرا فال عشق هفتگی دیرتر از همه چیز اپدیت میشه؟
هر هفته ما سر کاریم