فردا چهارشنبه 26 آبان 95 دانشگاهها و ادارات تهران باز است

اخبار ۲۵ آبان ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

فردا چهارشنبه 26 آبان 95 دانشگاهها و ادارات تهران باز است

در ادامه سلسله خبرهای آلودگی هوای تهران در طی چند روز اخیر باید بگوییم که فردا چهارشنبه 26 آبان 95 همه مدارس تهران تعطیل است اما ادارات و دانشگاهها باز است. در ادامه جزییاتی بیشتر را در این خصوص آورده ایم. ضمن اینکه برای تمام هموطنانمان در تهران آرزوی سلامتی داریم.

ادامه آلودگی هوای تهران تا جمعه 28 آبان 95

جدیدترین اخبار آلودگی هوای تهران

تعطیلی دانشگاهها و ادارات تهران فردا 26 آبان تکذیب شد!

استاندار تهران گفت:‌ فردا تمامی مقاطع تحصیلی تا پیش‌ دانشگاهی تعطیل است و دانشگاه‌ها تعطیل نیست.

وی افزود: ادارات نیز بر اساس ساعت کاری مشخص شده دایر است و هیچ یک از ادارات استان تهران فردا تعطیل نیست.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: توصیه می‌شود فردا شهروندان کمتر از خودروهای شخصی استفاده کنند و از وسایل حمل و نقل عمومی بیشتر استفاده شود. پلیس راهور نیز به شدت با خودروهای دودزا و وسایل نقلیه‌ای که غیرقانونی وارد طرح زوج و فرد و ترافیک شده‌اند برخورد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه امسال نسبت به سال گذشته تعداد روزهای سالم افزایش یافته است، گفت: در تهران بنزین یورو 4 توزیع و مصرف می شود و این تأثیر بسزایی در کاهش آلودگی هوا داشته است ولی موتورسیکلت‌ها به اندازه هفت خودرو آلودگی ایجاد می‌کنند.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: باید خودروهای فرسوده از رده خارج شوند و تاکنون نیز در شهر تهران بیست هزار تاکسی فرسوده برای نوسازی ثبت‌نام شدند که مراحل خود را طی می‌کنند.

هاشمی یادآور شد: مینی‌بوس‌ها و اتوبوس‌های فرسوده شهر تهران نیز باید نوسازی شود و برنامه‌ریزی‌های بلندمدت برای کاهش آلودگی هوا به سرانجام برسد.

همچنین بخوانید:  عکس های چهلم رفسنجانی با حضور چهره ها و خانواده ایشان بهمن 95

منبع: برترینها


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *