پیش بینی هوای روز ۱۳ فروردین ۹۶ / هوای سیزده بدر ۹۶ : احتمال وقوع سیل

اخبار ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ 4 دیدگاه

پیش بینی هوای روز ۱۳ فروردین ۹۶ / هوای سیزده بدر ۹۶ : احتمال وقوع سیل

برای آن دسته از عزیزانی که می خواهند یک سیزده بدر خوب را طی کنند و می خواهند از گزارش هواشناسی در مورد وضعیت جوی ۱۳ فروردین ۹۶ مطلع شوند در این مقاله از پورتال وهاران خبری را منتشر کرده ایم.

پیش بینی هواشناسی : بارش های شدید در این استان ها

وضعیت جوی کشور در ۱۳ فروردین ۹۶

کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران در ۱۲ استان کشور از امروز خبر داد و گفت: در روز ۱۳ فروردین شاهد وقوع سیل در بسیاری از استان ها خواهیم بود.

معصومه احمدی اظهار داشت: همچنان موجی که از چند روز قبل در کشور فعال شده بود در حال بارش در شرق کشور است. این سامانه امروز در بیرجند فعال خواهد بود.

وی ادامه داد: سامانه بارشی جدیدی از سمت شمال غرب کشور در حال ورود به کشور است که شاهد بارش در استان های آذربایجان غربی و شرقی خواهیم بود. همچنین با گذشت زمان در استان های کردستان، همدان، مرکزی،ایلام، کرمانشاه و خوزستان، چهارمحال، کهگیلویه، ارتفاعات فارس و بخش هایی از بوشهر شاهد بارش باران خواهیم بود.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی از روز چهارشنبه با ورود سامانه به کشور به صورت کامل، نیمه غربی کشور شاهد بارش باران رگباری خواهد بود.فردا در شمال شرق کشور نیز بارش باران خواهیم داشت.

احمدی با بیان اینکه به مسافران توصیه می کنیم روز پنج شنبه و جمعه به خانه خود بازگردند،تاکید کرد:از روز یکشنبه موج اصلی بارش ها آغاز می شود و باید منتظر بارش برف و باران و وقوع سیلاب باشیم.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

4
دیدگاه بگذارید

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
mori

۱۳ بدر که خبری از بارندگی نبود چه برسه به سیل .روزهای بعدی معلوم نیست با این پیش بینی ها چه شود.???

کیمیا

خدا کنه سیزده بدر از صبح تا شب بارون بیاد تهران

مهرنوش

واقعا زدحاله اگه هوا بد باشه ما سه روزه اومدیم محمود آباد که برای سیزده بریم رامسر تموم برنامه هامون بهم میخوره اینجوری ای بابا ☹️

mehmet

سبزده بدر ۱۳۹۶ضدحال……