می خواهید بدانید رنگ سال 2017 چه رنگی است؟

دنیای مد ۲۷ مهر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

می خواهید بدانید رنگ سال 2017 چه رنگی است؟

طرفداران مد هر ساله در پایان سال منتظر اعلام رنگ سال از طرف موسسه پیتون هستند. با توجه به اینکه در ماههای پایانی سال 2016 هستیم، زمزمه های انتخاب رنگ سال 2017 هم در حال شنیده شدن است. شنیده ها حکایت از آن دارند که رنگ مخصوص سال 2017 میلادی و البته رنگ سال 1396 شمسی معرفی شده است اما واقعیت آن است که هنوز موسسه پیتون در این مورد چیزی نگفته است و تایید یا تکذیبی اعلام نشده است.

معرفی غیر رسمی رنگ سال 2017

اگر می خواهید تاریخچه انتخاب رنگ سال را بدانید باید بگوییم که از سال 2000 میلادی به این سو موسسه ای به نام موسسه رنگ پیتون همه ساله در ماه دسامبر یک رنگ را به عنوان رنگ سال انتخاب و اعلام می کند. نکته جالب در انتخاب رنگ سال آن است که موسسه پیتون رنگ اعلام شده را بر اساس چیزی که مردم به دنبال آن هستند انتخاب می کند چرا که این موسسه معتقد است رنگ انتخاب شده باید طوری باشد که مردم با استفاده از آن بتوانند پاسخگو نیازهای خود در دنیای مد باشند. کاربران عزیز سایت وهاران این را هم بدانید که رنگ سال حتما رنگ خیلی پرفروش و جذاب در بازار مد نیست بلکه اساسا رنگی است برای طراحان در همه بخشها که منعکس کننده حالت و نگرشی خاصی در بخشی از مردم است.

در ادامه باید گفت که رنگ سال 2017 که به طور غیررسمی اعلام شده است، ترکیبی است از رنگ یاسی و بنفش؛ در مورد معنای این رنگ انتخاب شده باید گفت که رنگ یاسی و بنفش حکایت از متانت و آرامش دارد.

همچنین بخوانید:  جدیدترین مدل لوازم دکوری بوفه / لوکس و فانتزی

می خواهید بدانید رنگ سال 2017 چه رنگی است؟

رنگ مد سال 2017

به این ترتیب رنگ بنفش گل شاه پسند به عنوان رنگ مد سال 2017 که به طور غیر رسمی در شبکه های اجتماعی منتشر شده ترکیب دو رنگ آبی و صورتی است که هر دو علامت متانت و آرامش هستند.

علاقه مندان به دنیای دکوراسیون هم بدانند که رنگ یاسی و بنفش برای سال 2017 معرفی شده است، از همین الان برای تغییر رنگ دکور منزل تان دست به کار شوید.

می خواهید بدانید رنگ سال 2017 چه رنگی است؟

مترجم: ندا رحیمی

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.com


برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *