می خواهید بدانید رنگ سال ۲۰۱۷ چه رنگی است؟

دنیای مد ۲۷ مهر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

می خواهید بدانید رنگ سال ۲۰۱۷ چه رنگی است؟

طرفداران مد هر ساله در پایان سال منتظر اعلام رنگ سال از طرف موسسه پیتون هستند. با توجه به اینکه در ماههای پایانی سال ۲۰۱۶ هستیم، زمزمه های انتخاب رنگ سال ۲۰۱۷ هم در حال شنیده شدن است. شنیده ها حکایت از آن دارند که رنگ مخصوص سال ۲۰۱۷ میلادی و البته رنگ سال ۱۳۹۶ شمسی معرفی شده است اما واقعیت آن است که هنوز موسسه پیتون در این مورد چیزی نگفته است و تایید یا تکذیبی اعلام نشده است.

معرفی غیر رسمی رنگ سال ۲۰۱۷

اگر می خواهید تاریخچه انتخاب رنگ سال را بدانید باید بگوییم که از سال ۲۰۰۰ میلادی به این سو موسسه ای به نام موسسه رنگ پیتون همه ساله در ماه دسامبر یک رنگ را به عنوان رنگ سال انتخاب و اعلام می کند. نکته جالب در انتخاب رنگ سال آن است که موسسه پیتون رنگ اعلام شده را بر اساس چیزی که مردم به دنبال آن هستند انتخاب می کند چرا که این موسسه معتقد است رنگ انتخاب شده باید طوری باشد که مردم با استفاده از آن بتوانند پاسخگو نیازهای خود در دنیای مد باشند. کاربران عزیز سایت وهاران این را هم بدانید که رنگ سال حتما رنگ خیلی پرفروش و جذاب در بازار مد نیست بلکه اساسا رنگی است برای طراحان در همه بخشها که منعکس کننده حالت و نگرشی خاصی در بخشی از مردم است.

در ادامه باید گفت که رنگ سال ۲۰۱۷ که به طور غیررسمی اعلام شده است، ترکیبی است از رنگ یاسی و بنفش؛ در مورد معنای این رنگ انتخاب شده باید گفت که رنگ یاسی و بنفش حکایت از متانت و آرامش دارد.

می خواهید بدانید رنگ سال 2017 چه رنگی است؟

رنگ مد سال ۲۰۱۷

به این ترتیب رنگ بنفش گل شاه پسند به عنوان رنگ مد سال ۲۰۱۷ که به طور غیر رسمی در شبکه های اجتماعی منتشر شده ترکیب دو رنگ آبی و صورتی است که هر دو علامت متانت و آرامش هستند.

علاقه مندان به دنیای دکوراسیون هم بدانند که رنگ یاسی و بنفش برای سال ۲۰۱۷ معرفی شده است، از همین الان برای تغییر رنگ دکور منزل تان دست به کار شوید.

می خواهید بدانید رنگ سال 2017 چه رنگی است؟

مترجم: ندا رحیمی

اختصاصی سایت وهاران

www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of