بازدید رایگان از موزه های سراسر کشور در روز ۲۱ بهمن ۹۵

اخبار ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

بازدید رایگان از موزه های سراسر کشور در روز ۲۱ بهمن ۹۵

سازمان میراث فرهنگی اعلام کرده که روز پنجشنبه ۲۱ بهمن ۹۵ به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، بازدید از موزه ها رایگان است. پورتال وهاران در این مقاله چزییات را عنوان می کند.

بازدید از موزه‌ها در روز ۲۱ بهمن رایگان است

بازدید از تمامی موزه‌ها و اماکن تحت‌پوشش سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری روز ۲۱ بهمن رایگان است.

،محمدرضا کارگر، مدیرکل موزه‌ها و اموال منقول فرهنگی‌تاریخی کشور،گفت: به‌مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و بزرگداشت ایام مبارک دهه فجر، بازدید از موزه‌ها و اماکن فرهنگی تاریخی تحت‌پوشش سازمان در روز پنجشنبه ۲۱ بهمن‌ برای همه اقشار مردم رایگان است.

وی ادامه داد:اداره‌کل موزه‌ها سعی دارد تا با ارائه راهکارهای مختلف برای تسهیل بازدید از موزه‌ها و ترغیب و تشویق مردم برای شناساندن پیشینه گذشتگان و آشنایی با تمدن کهن این مرز و بوم رسالت خود را به‌نحو احسن در قبال ملت غیور و آزاده ایران ادا کند.

کارگر با اشاره به این‌که امکان بازدید رایگان از موزه‌های کشور با دستور ریاست سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فراهم شده است اضافه کرد:در این ایام برنامه‌های فرهنگی گسترده‌ای در سطح استان‌ها درحال اجراست که از آن جمله می‌توان به افتتاح موزه‌ها، برگزاری نمایشگاه‌های موزه‌ای، نشست‌ها و همایش‌های تخصصی، و… اشاره کرد.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of