ویشکا آسایش در خندوانه ۱۵ اردیبهشت ۹۶ + بیوگرافی

عکس , فرهنگ و هنر ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

ویشکا آسایش در خندوانه ۱۵ اردیبهشت ۹۶ + بیوگرافی

ویشکا آسایش در خندوانه اردیبهشت ۹۶ حضور می یابد. ویشکا آسایش جمعه ۱۵ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش شد. بعد از پخش خندوانه ویشکا آسایش ، پورتال وهاران در این مقاله صحبت های ویشکا آسایش در خندوانه را منتشر می کند. اما علاوه بر مصاحبه بویشکا آسایش در خندوانه ، در این مقاله می توانید بیوگرافی ویشکا آسایش را مطالعه نمایید.

خندوانه ویشکا آسایش اردیبهشت ۹۶

ویشکا آسایش در برنامه «خندوانه» گفت:«از سال ۸۳ تا ۸۹ از بازیگری قهر کردم. چون همه نقش ها تکراری بود و زنی فم فتال (اغواگر) می خواستند». او فم فتال را با کلمه «قطام مدرن» توضیح داد. شامگاه پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت، ویشکا آسایش برای بار دوم مهمان برنامه «خندوانه» با اجرای رامبد جوان شد.

رامبد جوان اعلام کرده به علت رسیدن برنامه «خندوانه» به ۵۰۰ قسمت، قرار است به مدت یک هفته کسانی را دعوت کند که پیش از این هم به برنامه آمده اند. ویشکا آسایش در ابتدای برنامه در مورد این که مشغول انجام چه کاری است گفت:«الان فقط «دیوار به دیوار» که قرار است تا آخر اردیبهشت ضبطش تمام شود.»

او که پیش از این به قله دماوند رفته و در برنامه قبلی گفته بود دوست دارد یک بار دیگر این قله را فتح کند، در این مورد گفت:«متاسفانه هنوز نتوانسته ام بروم چون بهترین زمان برای این کار تابستان است و تابستان گذشته درگیر کار بودم ولی این تابستان حتما می روم. برای رفتن به دماوند حداقل باید از دو ماه قبلش، هفته ای یک بار تمرین کنید. البته من دفعه قبل فقط سه جلسه تمرین کردم.»ویشکا آسایش

رامبد جوان در ادامه به خصوصیات اخلاقی ویشکا آسایش اشاره کرد و گفت:«یادم است رضا (قبادی) می گفت در طول ۱۹ سال زندگی مشترک تان هیچ بداخلاقی ای از شما ندیده! می شود؟!» ویشکا آسایش در جواب گفت:«پدرم در این داستان نقش مهمی داشته. او خیلی سخت گیر بود و جدی ولی شوخ طبع و شیطان. در را که باز می کرد من و خواهرم آویزانش می شدیم… (با لبخند) من کلا حوصله بداخلاقی ندارم و اگر هم از چیزی ناراحت باشم ناخودآگاه سکوت می کنم و با سوال رضا که می پرسد «چرا ساکتی؟» متوجه همین سکوت هم می شوم.»

رامبد جوان از ویشکا آسایش پرسید لذت بخش ترین باری که جلوی دوربین رفته در کدام فیلم بوده است و پیشاپیش به شوخی گفت:«اگر نگویی «ورود آقایان ممنوع» (به کارگردانی رامبد جوان) استودیو را ترک می کنم!» آسایش بعد از چند لحظه فکر کردن گفت:«یک نقشی بود که مدیر مدرسه بود و سبیل داشت…» (اشاره به نقشش در «ورود آقایان ممنوع). صحبت او با خنده خودش و جوان قطع شد.

بازیگر نمایش «می سی سی پی نشسته می میرد» به شوخی در مورد سوتی هایش هم گفت:«سر سریال «معصومیت از دست رفته» (به کارگردانی داود میرباقری) طراح صحنه بودم و با مجید میرفخرایی طراح هنری به برنامه ای رفته بودیم. پرسیدند چه شد با داود میرباقری کار کردی؟ گفتم ایشان خیلی به من ارادت داشتند!… (با خنده) فکر کنم چند دفعه هم تکرار کردم… خیلی به من اردات دارند…»

رامبد جوان از ویشکا آسایش پرسید از سال ۸۳ تا ۸۹ نبودی، کجا بودی، که آسایش در جواب گفت:«قهر کرده بودم. همه نقش ها تکراری بود و همه فم فتال (زن اغواگر) می خواستند. من هم ترجیح دادم نباشم.»

جوان پرسید منطورت از فم فتال (زن اغواگر) چیست که آسایش جواب داد:«قطامِ مدرن! وقتی کارگردانی در صحنه ای به من می گوید مثل قطام نگاه کنم! من چه جوابی باید بدهم.» او در مورد پذیرشش در قبال گریم های سنگین و عجیب هم گفت:«(با خنده) گریم هر چه زشت تر، بهتر. گریم متفاوت می تواند چالش بازیگر با نقش را بیشتر کند و من این را دوست دارم.»

بازیگر فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف» در جواب رامبد جوان که چه راهی رفته اید که زندگی مشترکتان ادامه دار شده است، گفت:«به هم گیر نمی دهیم، به پر و پای هم نمی پیچیم و به حریم شخصی هم احترام می گذاریم.»

او در پایان با اشاره به خاطره ای از دوران کودکی اش گفت:«بچه که بودم حتما باید آخرین بوس را من از مادرم می گرفتم. حس می کردم اگر خواهرم بعد از من بوسش کند، بوس من پاک می شود! وقتی هم می خواستم بخوابم برنامه داشتم و جدا از «شب به خیر»، با صدای بلند می گفتم «خدا حفظِت کنه» و بعد «دیگه چیزی نگم ناراحت نمی شی؟!» و بعد از آن که می گفت «نه! بخواب!» می خوابیدم.»

ویشکا آسایش در خندوانه 15 اردیبهشت 96 + بیوگرافی

ویشکا آسایش در خندوانه 15 اردیبهشت 96 + بیوگرافی

عکس رضا قبادی همسر ویشکا آسایش / عکس گیو قبادی پسر ویشکا آسایش

ویشکا آسایش در خندوانه 15 اردیبهشت 96 + بیوگرافی

ویشکا آسایش در خندوانه 15 اردیبهشت 96 + بیوگرافی

ویشکا آسایش در خندوانه 15 اردیبهشت 96 + بیوگرافی

بیوگرافی ویشکا آسایش

ویشکا آسایش (متولد ۱۶ آبان ۱۳۵۱ در تهران) هنرپیشه و طراح صحنه و لباس سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. وی خواهرزاده مازیار پرتو (فیلمساز ایرانی)، و نوه شین پرتو (نویسنده و شاعر) است. او دارای مدرک طراحی صحنه از کشور انگلستان است. نخستین فعالیت هنری او بازی در سریال «امام علی» به کارگردانی داوود میرباقری می‌باشد. او موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از بیست و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم ورود آقایان ممنوع شد.

 فیلم‌های ویشکا آسایش

نهنگ عنبر ۲ (سامان مقدم ۱۳۹۵)
دراکولا (رضا عطاران) ۱۳۹۴[۱][۲]
من و شارمین (بیژن شیر مرز)۱۳۹۴
در مدت معلوم (وحید امیرخانی) ۱۳۹۴
خوب، بد، جلف (پیمان قاسم خانی) ۱۳۹۴[۳][۴]
۵۰ کیلو آلبالو (مانی حقیقی) ۱۳۹۴
من دیه گو مارادونا هستم (بهرام توکلی) ۱۳۹۳[۵][۶][۷]
نهنگ عنبر (سامان مقدم) ۱۳۹۳[۸]
سیزده (هومن سیدی) ۱۳۹۲
نیکان و بچه غول (رحمان رضایی) ۱۳۹۱
برف روی کاج‌ها (پیمان معادی) ۱۳۹۰
خوابم می‌آد (رضا عطاران) ۱۳۹۰
پرتقال خونی (سیروس الوند) ۱۳۸۹
زنان ونوسی، مردان مریخی (فقط به عنوان طراح صحنه – کاظم راست گفتار) ۱۳۸۹
ورود آقایان ممنوع (رامبد جوان) ۱۳۸۹
گل یخ (کیومرث پوراحمد) ۱۳۸۳
هشت پا (علیرضا داوودنژاد) ۱۳۸۳
دنیا (فقط به عنوان طراح صحنه – منوچهر مصیری) ۱۳۸۱
مسافر ری (داود میرباقری) ۱۳۷۹
بلوغ (مسعود جعفری جوزانی) ۱۳۷۸
عشق + ۲ (رضا کریمی) ۱۳۷۷
ساحره (داود میرباقری) ۱۳۷۶

سریال های ویشکا آسایش

دیواربه‌دیوار (سامان مقدم-۱۳۹۵)
پرده نشین (بهروز شعیبی -۱۳۹۳)
مختارنامه (داوود میرباقری -۱۳۸۹)
نردبام آسمان (محمدحسین لطیفی – ۱۳۸۸)
معصومیت از دست رفته (فقط طراحی صحنه داود میرباقری – ۱۳۸۱)
امام علی (داود میرباقری – ۱۳۷۰)

تئاترهای ویشکا آسایش

نمایش لابی (طراح صحنه و لباس) – کارگاه نمایش تئاتر شهر (آذر و دی ۱۳۹۰)[۹]
نمایش باغ آلبالو (طراح لباس) – سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر (فروردین و اردیبهشت ۱۳۹۲)
نمایش بی انتخاب (بازیگر) – پردیس سینمایی ملت (تیر ۱۳۹۲)
نمایش مترسگ (طراح صحنه و لباس) – سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان (تیر و مرداد ۱۳۹۲)
نمایش ملکه زیبایی لی‌نین (بازیگر) – سالن اصلی تئاترشهر (بهمن ۱۳۹۲ تا فروردین ۱۳۹۳)
نمایش می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد (بازیگر) – تالار وحدت (مهر و آبان ۱۳۹۵)

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of