آهنگ واله امیرحسین کریمی خواننده آکادمی گوگوش در ایران منتشر شد + دانلود

اخبار , دانلود , فرهنگ و هنر ۱۷ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

آهنگ واله امیرحسین کریمی خواننده آکادمی گوگوش در ایران منتشر شد + دانلود

برنامه آکادمی گوگوش یکی از برنامه های شبکه من و تو بود که با حضور خوانندگان جوان و با داوری گوگوش، هومن خلعتبری و بابک سعیدی چند وقت پیش پخش شد و هوادارن خاص خود ا نیز داشت. امیرحسین کریمی یکی از جوانان ایرانی بود که در این برنامه شرکت کرد و حالا پس از کش و قوس های زیاد اولین آهنگ اش منتشر شد. ما در این مقاله از پورتال وهاارن جزییات پخش آهنگ واله امیرحسین کریمی را گرداوری کرده ایم در ضمن شما کاربران عزیز هم می توانید دانلود آهنگ واله امیرحسین کریمی را نیز در این مقاله انجام دهید.

بیوگرافی کوتاه از امیرحسین آکادمی گوگوش

امیرحسین کریمی متولد سال ۱۳۶۵ است که در سال ۱۳۹۱ در مسابقه آکادمی گوگوش شرکت کرد. در این برنامه بنا به اظهارات او در حقش کوتاهی کردند و آرا و امتیازات واقعی را به او نمی گفتند. پس از اتمام این برنانه امیرحسین به ایران آمد و از پشت پرده های برنامه آکادمی گوگوش پرده بردای کرد و الان پس از تلاش های فراوان و پس از انتشار تک آهنگ هایی در فضای مجای، موفق شد که اولین آهنگش به نام واله را منتشر کند.

جزییان آغاز انتشار رسمی آهنگ امیرحسین کریمی آکادمی گوگوش در ایران

امیرحسین کریمی خواننده کار رسمی خود را در ایران آغاز کرد. به همین مناسبت او اولین قطعه رسمی خود به نام «واله» را منتشر کرد. این خواننده به دلیل حضور در یکی از برنامه های شبکه من و تو مدت ۴ سال ممنوع الفعالیت بود.

امیرحسین کریمی خواننده نوشته است:

«امروز در آخرین فصل سال اولین قطعه خود با نام «واله» را در ایران منتشر می کنم و بعد از گذشت نزدیک به چهار سال، فعالیت رسمی ام را با یاری خداوند آغاز خواهم کرد. با وجود سختی و مشقت فراوانی که در این مدت برایم وجود داشت، بالاخره می توانم آثار خود را در کشورم و به طور قانونی به گوش دوستانم برسانم.

به دلیل حضور در یک برنامه در خارج از ایران چهار سال ممنوع الفعالیت بودم. شاید اگر به گذشته می توانستم برگردم هرگز در چنین برنامه ای شرکت نمی کردم و چهار سال تلاش و تمرکزم را صرفاً روی کارهای موسیقی ام می کردم و بدون وجود برچسبی به راحتی به کار کردن می پرداختم. در نتیجه حال بهتری داشتم و موفق تر نیز بودم. اکنون به دوستانم که می خواهند فعالیت هنری خود را آغاز کنند پیشنهاد می کنم از اول در کشور خودمان و به صورت قانونی آن اتفاق را رقم بزنند.

پوستر اولین آهنگ امیرحسین کریمی

آهنگ واله امیرحسین کریمی خواننده آکادمی گوگوش در ایران منتشر شد + دانلود

متن و آهنگ واله امیرحسین کریمی

چنان در قید مهرت پای بندم که گویی آهوی سر در کمندم
گهی بر درد بی درمان بگریم گهی بر حاله بی سامان بخندم
نه مجنونم که دل بردارم از دوست , نه مجنونم که دل بردارم از دوست
مده گر عاقلی بیهوده پندم , مده گر عاقلی بیهوده پندم

چنان در قید مهرت پای بندم که گویی آهوی سر در کمندم
گهی بر درد بی درمان بگریم گهی بر حاله بی سامان بخندم
نه مجنونم که دل بردارم از دوست , نه مجنونم که دل بردارم از دوست
مده گر عاقلی بیهوده پندم , مده گر عاقلی بیهوده پند

دانلود آهنگ واله امیرحسین کریمی خواننده آکادمی گوگوش

عکس های امیرحسین کریمی

آهنگ واله امیرحسین کریمی خواننده آکادمی گوگوش در ایران منتشر شد + دانلود آهنگ واله امیرحسین کریمی خواننده آکادمی گوگوش در ایران منتشر شد + دانلود آهنگ واله امیرحسین کریمی خواننده آکادمی گوگوش در ایران منتشر شد + دانلود آهنگ واله امیرحسین کریمی خواننده آکادمی گوگوش در ایران منتشر شد + دانلود

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of