تاسیس دانشگاه مهران مدیری / راه اندازی دانشگاه هنر مهران مدیری

اخبار ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

تاسیس دانشگاه مهران مدیری / راه اندازی دانشگاه هنر مهران مدیری

مهران مدیری هنرمند ایرانی است که از دهه ۶۰ مشغول به فعالیت در زمینه بازیگری و کارگردانی است و به واسطه سریال ها و فیلم هایی خوبی که ساخته است بسیار در دل مردم جا باز کرده است. این روزها هم که با برنامه دورهمی روزهای پنجشنبه و جمعه و شنبه همه آنتن های تلویزیون را به خود اختصاص داده است چرا که برنامه دورهمی یکز از برنامه های بسیار پرطرفدار ایران است. مهران مدیری در یکی از برنامه های دورهمی با حضور رویا تیموریان در مورد تاسیس دانشگاهش صحبت هایی را عنوان کرد. گویا مهران مدیری قصد تاسیس دانشگاه هنر دارد. اگر می خواهید در مورد خبر راه اندازی دانشگاه مهران مدیری بیشتر بدانید این مقاله پورتال وهاران را مطالعه نمایید چرا که در این مقاله جزئیات خبر تاسیس دانشگاه هنر مهران مدیری را برای شما عزیزان تشریح می کنیم.

مهران مدیری دانشگاه هنر تاسیس میکند

مهران مدیری هنرمند همه فن حریف سینما و تلویزیون کشورمان همیشه برنامه های پرمخاطبی برای تلویزیون ساخته است . دورهمی جدیدترین اثر مهران مدیری است که جای خود را در بین طرفدارانش باز کرده است.

مهران مدیری، بازیگر و کارگردان پُرطرفدار آثار تلویزیونی جدا از ساخت فیلم سینمایی «ساعت ۵ عصر» در سال جاری به دنبال دریافت مجوز راه اندازی دانشگاه هنر از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و این دانشگاه از ابتدای سال آینده آغاز به کار می کند. به گزارش «وهاران»، این کمدین آثار تلویزیونی که با برنامه «دورهمی» توانست موفقیت تازه ای را نزد مخاطبان به دست آورد در تازه ترین قسمت این برنامه و در میان گفته هایش با «رویا تیموریان» از برنامه اش برای تاسیس دانشگاه هنر یاد کرد.

«مدیری» به دنبال اشتیاق و علاقمندی «رویا تیموریان» جهت تدریس، عنوان کرد که درصدد راه اندازی مکانی برای تربیت هنرجویان رشته های مختلف هنری است و این تصمیم را در اواخر سال جاری و یا ابتدای سال ۹۷ از طریق پیگیری و دریافت مجوز تاسیس از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری عملی خواهد کرد.

به نطر می رسد گفته های سال گذشته مهران مدیری مبنی بر این که از تولید و اجرای آثار تلویزیونی خسته شده است، مسیر تازه ای برای فعالیت های این بازیگر و کارگردان سینمایی را به دنبال داشته باشد و او در ششمین دهه از زندگی اش به دنبال تجربه هایی متفاوت رفته که ساخت آثار سینمایی و تاسیس و مدیریت دانشگاه هنر از جمله آن ها محسوب می شود.

تاسیس دانشگاه مهران مدیری / راه اندازی دانشگاه هنر مهران مدیری

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of