ادامه محدودیت های ترافیکی چهارراه استانبول تا اطلاع ثانوی بهمن ۹۵

اخبار ۰۲ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ادامه محدودیت های ترافیکی چهارراه استانبول تا اطلاع ثانوی بهمن ۹۵

با توجه به اینکه آتش سوزی در ساختمان پلاسکو همچنان ادامه دارد و همچنین تعدادی از مردم و کسبه و آتش تشانان هنوز در زیر آوار هستند، رئیس پلیس راهور تهران ، محدودیت هایی را برای تردد در تقاطع استانبول اعمال کرده است. پورتال وهاران در این مقاله به جزییات این خبر می پردازد.

محدودیت تردد در چهاراه استانبول بهمن ۹۵

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تاکید کرد: محدودیت‌های ترافیکی تقاطع استانبول و محل حادثه ساختمان پلاسکو تا اطلاع ثانوی همچنان ادامه دارد.

سردار مهماندار ضمن حضور در محل حادثه ساختمان پلاسکو، در خصوص آخرین وضعیت محدودیت‌های ترافیکی چهارراه استانبول اظهار کرد: محدودیت‌هایی که پیشتر مشخص شده بود در تقاطع استانبول همچنان ادامه دارد. از سمت غرب تقاطع حافظ – جمهوری به سمت چهارراه استانبول از سمت فردوسی به جنوب، از میدان امام خمینی به سمت تقاطع استانبول و تقاطع مخبرالدوله به سمت محل حادثه همچنان محدودیت‌های ترافیکی وجود دارد.

وی تاکید کرد: تا اطلاع ثانوی این محدودیت‌ها ادامه دارد. امروز هم همکاری مردم و مراجعه کمتر آنها باعث شد دستگاه‌های امدادی کار خود را به خوبی انجام دهند.

مهماندار در ادامه بیان کرد: مردم از ورود به این منطقه خودداری کنند و در صورت ضرورت از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند، اما دسترسی پیاده برای مردم و کسبه در منطقه وجود دارد. این افراد نیز با توجه به ادامه عملیات آواربرداری، فعلا تا حد امکان از مراجعه به این سمت خودداری کنند، اما در صورت ضرورت مشکلی از این لحاظ وجود ندارد.

ادامه محدودیت های ترافیکی چهارراه استانبول تا اطلاع ثانوی بهمن 95

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of