محدوده طرح ترافیک پنجشنبه 19 اسفند 95

اخبار ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ یک دیدگاه

محدوده طرح ترافیک پنجشنبه 19 اسفند 95

رئیس پلیس راهور تهران ساعاتی پیش محدودیت طرح ترافیک پنجشنبه 19 اسفند 95 را اعلام کرد. گویا طرح ترافیک 19 اسفند 95 تا ساعت 17 خواهد بود. اگر می خواهید جزئیات خبر محدودیت های ترافیکی پنجشنبه 19 اسفند 95 را بدانید، این مقاله پورتال وهاران را حتما مطالعه نمایید چرا که جزئیات خبر محدودیت ترافیکی 19 اسفند 95 را برای شما عزیزان منتشر می کند.

سردار محمدرضا مهماندار در گفت‌وگو با خبرنگار در مورد تناقض اخبار منتشر شده در خصوص ساعت طرح ترافیک پنج‌شنبه این هفته و هفته آینده اظهار داشت: با توجه به افزایش تردد در روزهای پایانی و به دلیل افزایش تقاضای خرید مردم، شورای ترافیک تهران تمهیداتی را در نظر گرفته است.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: در این خصوص ساعت طرح ترافیک در پنج‌شنبه این هفته و هفته آینده تا ساعت 17 خواهد بود.

وی اعلام کرد: محدودیت فوق تنها در محدوده طرح ترافیک است و تغییری در ساعت تردد در محدوده زوج و فرد اعمال نشده است.

لازم به ذکر است که در خصوص ساعت طرح ترافیک پنج‌شنبه اخبار متناقضی اعلام شده است؛ در یکی از گفت‌وگوها، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ساعت این محدودیت را تا 13 اعلام کرد و هم اینک نیز برخی خبرگزاری‌ها ساعت این محدودیت را 19 اعلام کرده‌اند.

محدوده طرح ترافیک پنجشنبه 19 اسفند 95

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


1 thought on “محدوده طرح ترافیک پنجشنبه 19 اسفند 95

  1. علی گفت:

    خب ما از کجا بفهمیم!یعنی هروز بیایم چک کنیم که!حداقل یه هفته جلو تر اعلام کنه تی وی رادیو اخبار نه اینکه نصف شب یهو بعد از 10سال خواب نما شن که طرح 5شنبه تا 5 هست!امروز یک ساعت من که هیچ 19تا دیگه هم وایستادیم که 13 بشه بریم!بماند که 100تا پلاک مخدوش کردن و خیلی زودتر رفتن!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *