جزئیات خبر متوقف شدن کلاه قرمزی ۹۶

فرهنگ و هنر ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزئیات خبر متوقف شدن کلاه قرمزی ۹۶

گمانه زنی ها در مورد پخش کلاه قرمزی ۹۶ همچنان ادامه دارد. چند ماه پیش بود که به دلیل فوت دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی، پخش شدن کلاه قرمزی نوروز ۹۶ با ابهاماتی روزبرو شد و اعلام کردند که کلاه قرمزی سال ۹۶ ساخته و پخش نمی شود. بعد از گذشت مدتی از فوت عروسک گردان کلاه قرمزی ، عوامل کلاه قرمزی اعلام کردند که شیما بخشنده که عروسک گردان دختر همساده بود جایگزین دنیا فنی زاده می شود. اما ساعاتی پیش خبر پخش نشدن کلاه قرمزی ۹۶ در خبرگزاری ها منتشر شد که پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر را برای شما عزیزان منتشر می کند.

پروژه «کلاه قرمزی» متوقف شد

تمام مراحل ساخت پروژه محبوب تلویزیونى کلاه قرمزى در حال انجام بود و هفته گذشته خبر مشخص شدن عروسک گردان جدید عروسک محبوب کلاه قرمزى که به جاى مرحوم دنیا فنى زاده به شیما بخشنده رسید منتشر شد تا اینکه در یک خبر تعجب بر انگیز خبر از متوقف شدن این پروژه اعلام شد.

خبرها حاکى از آن است که عنوان شده این پروژه هیچ گونه قراردادى با رسانه ملى نداشته و به دلیل نبود پیگیرى وضعیت بودجه آن اسپانسرهاى خود را از دست داده و محمد مدرسى تهیه کننده کلاه قرمزى نیز توان براورده کردن بخش مالى این پروژه ندارد ضمن اینکه از ٣ سال گذشته هنوز دست مزد این مجموعه در قسمت هاى گذشته به وى پرداخت نشده است.

لازم به ذکر است یک مقام اگاه در این زمینه اظهار داشت مشکلات مالی این پروژه به مدیران سیما در طی ماههای گذشته مدام اطلاع رسانی شده است به همین خاطر این پروژه محبوب تلویزیون عملا به نوروز ٩۶ نمى رسد.

حمید مدرسی تهیه کننده مجموعه کلاه قرمزی در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان ضمن تایید این خبر گفت: متاسفانه دو هفته است که پروژه کلاه قرمزی به دلیل نبود بودجه متوقف شده اسن و عملا ین پروژه اگر مورد حمایت قرار نگیرد به نوروز ۹۶ نمی رسد.

وی ادامه داد: هنوز هیچ قرار دادی بین ما و رسانه ملی بسته نشده است و تمام اسپانسرهایی که قرار بود این پروژه را حمایت کنند به دلیل نبود پیگیری از سوی رسانه ملی آنها را از دست دادیم.

مدرسی افزود: بخش زیادی از این پروژه ضبط شده و پروژه ای بسیار متفاوت از کلاه قرمزی سالهای گذشته است از ۷ عروسک جدید گرفته تا دکور و غیره از ویژگی های این دوره از کلاه قرمزی بود که متاسفانه اینگونه شد.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه عملا با وجود شرایطی که پیش آمده به نوروز ۹۶ نمی رسد و از همین طریق از همه مردم و تماشاگران منتظر این مجموعه پوزش می طلبیم و امیدواریم با حل مشکلات این پرژه و رسیدگی مدیران محترم سیما این پروژه به سرانجام برسد.

جزئیات خبر متوقف شدن کلاه قرمزی 96

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of