قیمت بلیت فیلم سلام بمبئی ۳۰۰ هزار تومان!

اخبار , فرهنگ و هنر ۰۴ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

قیمت بلیت فیلم سلام بمبئی ۳۰۰ هزار تومان!

فیلم سلام بمبئی با بازی محمدرضا گلزار و دیا میرزا و بنیامین بهادری قرار است در ایران اکران شود و مراسم افتتاحیه فیلم سلام بمبئی برگزار شده است که در آن بلیت فیلم به قیمت ۳۰۰ هزار تومان پیش فروش شده است. این کار سازندگان فیلم با استقبال گرمی مواجه نشد. در ادامه جزییاتی بیشتر را بخوانید.

قیمت بلیت فیلم سلام بمبئی 300 هزار تومان!

سازنده‌های فیلم «سلام بمبئی» طی اقدامی بی‌سابقه، تصمیم گرفتند بلیت‌های مراسم افتتاحیه این فیلم را با قیمت ۳۰۰ هزار تومان پیش‌فروش کنند که البته با استقبال سرد مخاطب‌ها مواجه شد.

قرار است افتتاحیه «سلام بمبئی» با حضور بازیگرهای ایرانی و هندوستانی فیلم و همچنین دو خواننده هندی که در فیلم هم قطعه‌هایی را اجرا کرده‌اند در این مراسم شرکت داشته باشند.

جواد نوروزبیگی، تهیه‌کننده «سلام بمبئی» در گفت‌وگو با آنا اعلام کرد: «تمام بلیت‌ها فروخته خواهند شد و هنوز وقت زیادی برای خرید بلیت مراسم افتتاحیه باقی مانده است!»

قیمت بلیت فیلم سلام بمبئی 300 هزار تومان!

این در حالی‌ست که طی دو روز گذشته تنها ۱۴ بلیت این برنامه فروخته شده و با توجه به ظرفیت بیش از ۱۱۰۰ نفر سالن همایش‌های برج میلاد، باید منتظر ماند و دید مسئولان «سلام بمبئی» چه تدابیری را افتتاحیه و استقبال سرد مخاطبان تا این لحظه می‌اندیشند.

البته در ایران مرسوم است: وقتی فیلم‌ها و برنامه‌های این‌چنینی پس از هزینه‌های زیاد، با بی‌توجهی مخاطبان مواجه می‌شوند با شرایط ویژه چون تخفیف‌های زیاد و فروش بلیت‌ها به ارگان‌های دولتی، بخشی از بلیت‌ها فروخته می‌شود. باید منتظر ماند و دید عوامل «سلام بمبئی» برای فروش بلیت‌های گران‌قیمت مراسم افتتاحیه این فیلم چه می‌کنند.

گردآوری : پورتال وهاران www.vaharan.com

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of