قیمت بلیت جشنواره فجر اعلام شد + جزییاتی دیگر

اخبار , فرهنگ و هنر ۲۸ دی ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

قیمت بلیت جشنواره فجر اعلام شد + جزییاتی دیگر

سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر طی چند روز آینده آغاز می شود و علاقه مندان به این جشنواره فجر بهمن ۹۵ از هم اکنون می توانند بلیط جشنواره فجر ۹۵ را خریداری کنند. گفتنی است خرید اینترنتی بلیط جشنواره فجر آغاز شده است و در دو بعد شهرستانی ها و تهرانی ها فروش بلیط جشنواره فیلم فجر از اول بهمن رسما اغاز می شود که ما در مطلب پیشین از پورتال وهاران با عنوان پیش فروش بلیت سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برای شما عزیزان اطلاع رسانی کردیم.

همچنین بخوانید:

آغاز پیش فروش بلیط جشنواره فجر از سه شنبه ۲۸ دی ۹۵

جزییات کامل قیمت بلیط جشنواره فجر

امروز صبح خبرهایی مبنی بر عهده دار شدن سایت جدید سینوگرام برای فروش بلیط های جشنواره فیلم فجر و کنار رفتن سایت سینما تیکت از این چرخه بود که به طور طبیعی تحلیل و حواشی در خبرگزاری ها و سایت ها منتشر شد که پس از آن روابط عمومی جشنواره صریحا به این جریان اشاره کرد و جزییات خبر را انتشار داد.

جواب اینکه چرا از فروش بلیط ها به سایت جدیدتری منتقل شده را مسئولان مربوطه خواهند داد و دلایل خاص خودشان را دارند.

با نگاهی به جدول ترکیب سری فروش بلیط ها به دو نکته می توان رسید اول اینکه بالای هر ستون عنوان چشم انداز سینمای ایران درج شده یعنی هر کس تمایل به تماشای فیلم های سودای سیمرغ را دارد باید آثار بخش چشم انداز را نیز تماشا کند و دوم اینکه در ستون اول (چشم انداز سینمای ایران ۱) شاهد جای خالی یک فیلم خواهیم بود که درج شده بعدا اعلام خواهد شد که شاید در حال گزینش آخرین فیلم و درج آن در این بخش هستند.

سی و دومین جشنواره فیلم فجر / جشنواره فیلم فجر 32 / جشنواره فجر 1392

در گزارش اطلاع رسانی جشنواره فیلم فجر برای خرید بلیط ها آمده:

هر کاربر مجاز به تهیه حداکثر ۴ سری و در هر سری حداکثر ۲ صندلی است.

سینما گالری ملت امسال کاخ مردمی جشنواره بوده و قیمت صندلی در هر سانس هر بلیت ۲۵ هزار تومان است که با خرید سری قیمت آن ها هر بلیت ۲۲هزار تومان محاسبه خواهد شد.

قیمت صندلی در هرسانس سینماهای تهران هر بلیت ۱۲ هزار تومان است که با خرید سری قیمت آن ها هر بلیط ۱۰ هزار تومان محاسبه خواهد شد.

قیمت صندلی در هر سانس سینماهای راگا،کیان و تماشا هر بلیت ۱۰ هزار تومان است که با خرید سری قیمت آن ها هر بلیت ۸ هزار تومان محاسبه خواهد شد.

مهمانان ویژه گروه “الف” مجاز به انتخاب حداکثر ۴ صندلی خواهد بود. هرکاربر از این گروه می تواند در ۲ سری ۲ صندلی انتخاب نماید یا در ۴ سری یک صندلی.

مهمانان ویژه گروه “ب” هر کاربر از این گروه می تواند حداکثر ۲ صندلی انتخاب نماید.

دبیر جشنواره فیلم فجر ۳۵ : خرید بلیت جشنواره فجر ۳۵ به صورت حضوری انجام می شود

با نوجه به بروز اختلال در سامانه پیش فروش بلیت جشنواره فجر ۳۵ ، محمد حیدری دبیر جشنواره فجر سال ۹۵ ضمن عذرخواهی از مردم به دلیل وجود این اختلالات، اعلام کرده که خرید بلیت جشنواره فیلم فجر ۳۵  به صورت حضوری انجام می شود . کسانی که موفق به خرید بلیت شده اند، بلیت ها به آدرسشان ارسال می شود. پورتال وهاران به جزییات این خبر می پردازد.

دبیر جشنواره فیلم فجر از مشکلات ایجاد شده برای پیش فروش بلیت عذرخواهی و اعلام کرد که خرید بلیت‏ های جشنواره برای ثبت‌نام کنندگان در سامانه پیش فروش، به صورت حضوری در پردیس سینمایی ملت انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر ، محمد حیدری در این‌باره نوشت:

«متأسفانه علی‌رغم پیش‌بینی‌های قبلی برای ایجاد سامانه جدیدِ خرید اینترنتی بلیت، این سامانه به دلیل ازدحام بیش از انتظار مخاطبان از اوایل ساعتِ مقرر دچار مشکل فنی و کندی روند خرید شد.

به عنوان دبیر جشنواره، مسئولیت این اتفاق را برعهده می‌گیرم و مراتب عذرخواهی خود را از سینمادوستان گرامی بابت اتلاف وقت و همچنین ناراحتی‌های ایجاد شده در پی این موضوع اعلام می‌دارم.

بدینوسیله اعلام می‏ شود طی دو روز، پیش فروش بلیت‏های جشنواره در سامانه سینوگرام بیش از ۱۵ هزار نفر موفق به ثبت نام شدند و با تمهیدات درنظر گرفته شده بر اساس اولویت زمان ثبت‏ نام، به صورت گروهی از طریـق پیامک به این افراد اطلاع‏ رسانی خواهد شد تا طی روزهای ۵ تا ۷ بهمن‏ ماه باحضور در پردیس سینمایی ملت بلیت‏ های مورد نظر خود را تهیه نمایند.

با توجه به شرایط پیش آمده، ظرفیت فروش بلیت‌های مردمی افزایش یافته و در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.
بدیهی است افرادی هم که طی این دو روز از طریق سامانه پیش‏ فروش موفق به تهیه بلیت شده‏ اند، بلیت‌های خریداری شده به آدرس آن‌ها ارسال خواهد شد».

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of