جزییات خبر تهدید سعید معروف به خاطر شرکت نکردن در برنامه تلویزیونی!

اخبار ۲۶ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

جزییات خبر تهدید سعید معروف به خاطر شرکت نکردن در برنامه تلویزیونی!

چرا برنامه ساز تلویزیونی سعید معروف را تهدید کرد؟/عکس هایت را روی آنتن می بریم؟!

عوامل یک برنامه که به تازگی از شبکه های دیجیتال پخش می‌شود کاپیتان تیم ملی والیبال ایران را تهدید کردند.

عوامل این برنامه در پایان نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور از سعید معروف، کاپیتان تیم ملی و پیکان دعوت کردند تا در برنامه حضور پیدا کند، اما معروف این درخواست را رد کرد.

رد کردن پیشنهاد عوامل این برنامه موجب ناراحتی آنها شد و به گوش کاپیتان تیم ملی رساندند که اگر در برنامه حضور پیدا نکند عکس‌ها و فیلم‌هایی که از وی دارند و حاشیه‌ها و درگیری‌هایی که در لیگ داشته است را روی آنتن خواهند برد. حال اینکه هدف از تهدید کاپیتان تیم ملی و پیکان برای حضور در یک برنامه چیست، شاید سوالی باشد که بسیاری دنبال پاسخ آن باشند.

فرار از ضد و نقیض ها در مورد تهدید سعید معروف در برنامه تلویزیونی

صبح دیروز خبری در برخی رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه عوامل یک برنامه تخصصی والیبال که به تازگی از شبکه شما پخش می شود کاپیتان تیم ملی را تهدید کردند.
این رسانه ها عنوان کرده بودند که عوامل این برنامه در پایان نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور از سعید معروف، کاپیتان تیم ملی و پیکان، دعوت کردند تا در برنامه حضور پیدا کند، اما این بازیکن درخواست آنها را رد کرد.

رد کردن پیشنهاد عوامل این برنامه موجب ناراحتی آنها شد و به گوش کاپیتان تیم ملی رساندند که اگر در برنامه حضور پیدا نکند عکس ها و فیلم هایی را که از وی دارند و حاشیه ها و درگیری هایی که در لیگ داشته است روی آنتن خواهند برد.

در پی انتشار این خبر، یکی از عوامل این برنامه تلویزیونی گفت:پس از بازی پیکان و سرمایه، خبرنگار ما در مصاحبه با حاتمی، رئیس کمیته داوران و در خشنده مسئول لیگ، در خصوص فحاشی و اعتراضات معروف سوالاتی را پرسید که آنها هم خواستند تا ما فیلم این اعتراضات و بداخلاقی ها را در اختیارشان قرار دهیم که این موضوع به گوش معروف رسید. بلافاصله مسئولان پیکان در تماس با برنامه خواستار جلوگیری از پخش این تصاویر شدند که تهیه کننده برنامه هم اعلام کردند اگر معروف می خواهد از خود در مقابل این برخوردها دفاع کند برنامه این فرصت را به وی می دهد.

وی ادامه داد:از آنجایی که خود معروف می دانست که اقدامش قابل دفاع نیست در گفتگو با برخی سایت ها این مسائل را مطرح کرد که ۱۸۰ درجه با واقعیت در تضاد است. تاکنون هم چندین نفر با واسطه خواستار جلوگیری از پخش این گزارش شده اند.

جزییات خبر تهدید سعید معروف به خاطر شرکت نکردن در برنامه تلویزیونی!

مسئولان برنامه ۵+۱ نسبت به خبر تهدید سعید معروف توسط آنها واکنش نشان دادند.

در خبرها آمده بود یک برنامه تلویزیونی به دلیل این که سعید معروف حاضر نشده در این برنامه حاضر شود کاپیتان تیم ملی را تهدید کرده که عکس‌های و فیلم‌هایی را از حواشی که وی در لیگ برتر به وجود آورده روی آنتن ببرد.

اما یکی از مسئولان این برنامه درباره تهدید سعید معروف گفت: درخشش تیم ملی والیبال کشورمان در چندسال اخیر،متاسفانه یک بدی را همراه داشته و آنهم غرور و برخورد بد ملی‌پوشان مطرح توپ و تور با اهالی رسانه بوده است. سعید معروف کاپیتان تیم ملی و الیبال در جریان دیدار پایانی نیم فصل رقابتهای لیگ برتر والیبال بین بانک سرمایه و پیکان اقداماتی را انجام داد که در خور شان وی و والیبال ایران نبود.

وی افزود: پس از بازی پیکان و سرمایه خبرنگار برنامه ۵+۱ در مصاحبه با حاتمی رئیس کمیته داوران و در خشنده مسئول لیگ در خصوص ناسزاها و اعتراضات معروف سئوالاتی را پرسیدند که آنها هم خواستند تا تهیه کننده فیلم این اعتراضات و بداخلاقی‌ها را در اختیار آنها قرار دهد که این موضوع به گوش معروف رسید. بلافاصله مسئولان پیکان در تماس با برنامه ۵+۱ خواستار جلوگیری از پخش این تصاویر شدند که تهیه کننده برنامه هم اعلام کردند اگر معروف می‌خواهد از خود در مقابل این برخوردها دفاع کند برنامه این فرصت را به ایشان می‌دهد.

وی ادامه داد: چون خود معروف می‌دانست که اقدامش قابل دفاع نیست پیشدستی کرده و در گفت‌و گو با برخی رسانه‌ها به تهیه کننده برنامه اتهام زده است که او گفته “یا در برنامه حاضر می‌شوی یا ناسزاهایت را پخش می‌کنیم که ۱۸۰ درجه با واقعیت در تضاد است. تاکنون هم چندین نفر با واسطه خواستار جلوگیری از پخش این گزارش شده‌اند.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of