درمان سریع سردرد و استرس در عرض ۳۰ ثانیه بدون دارو

سلامت ۰۲ آذر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

درمان سریع سردرد و استرس در عرض ۳۰ ثانیه بدون دارو

سردرد و استرس یکی از مشکلات این روزهای همه افراد است و شاید یکی از دلایل آن ها فشار زیاد کاری باشد. برای درمان استرس و همچنین درمان سردرد روش ها و داروهای زیادی وجود دارد که شاید برای برخی افراد نتیچه بخش نبوده باشد، اما پورتال وهاران در این مقاله یک روش بسیار عالی، ساده و راحت را برای درمان سریع استرس و همچنین درمان سریع سردرد به شما عزیزان معرفی می کند.

سردرد حسی ناخوشایند است و اگر این احساس در محیط کار یا خیابان بدون این که حتی یک قرص مسکن همراه خود داشته باشید ایجاد شود ناخوشایندتر خواهد شد. گاهی اوقات تا زمانی که واقعا نیاز نباشد دلتان نمی خواهد قرص مصرف کنید

درمان سریع سردرد و استرس در عرض 30 ثانیه بدون دارو

در این مقاله می خواهد یک روش بسیار ساده برای رفع سردرد و کاهش استرس در عرض ۳۰ ثانیه بدون مصرف هیچ قرصی به شما آموزش دهد.

نقاط فعالی در بدن وجود دارند که می توان با ماساژ دادن این نقاط دردهای بدن را تسکین داد. این روش که به آن طب فشاری می گویند برای از بین بردن سردرد بسیار مفید و کارآمد است.

نقطه ای که باید برای سردرد فشار دهید کف دست بین انگشت شست و انگشت اشاره قرار دارد. برای پیدا کردن این نقطه انگشت ها را به هم بچسبانید. آیا ماهیچه برجسته ای در این قسمت می بینید؟ بله دقیقا همان نقطه است.

این قسمت را فشار دهید طوری که انگشت شست دیگر پشت دست و انگشت اشاره روی کف دست قرار بگیرد. ۳۰ ثانیه این قسمت را فشار دهید و سپس همین حرکت را برای دست دیگر انجام دهید. اگر این کار را دقیق و درست انجام دهید خیلی سردردتان از بین می رود.

هشدار

زنان باردار نباید این کار را انجام دهند چون ممکن است باعث زایمان زودرس شود.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of