زشت ترین عکس حادثه ساختمان پلاسکو

اخبار , عکس ۰۴ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

زشت ترین عکس حادثه ساختمان پلاسکو

عکس سلفی گرفتن یکی از کارهایی است که در بین مردم جهان رایج است و متاسفانه یا خوشبختانه در ایران هم در بین عموم سلفی گرفته اشاعه یافته است اما برخی از افراد واقعا نمی دانند در چه شرایطی باید عکس بگیرند. فرو ریختن ساختمان پلاسکو یکی از اتفاقات وحشتناکی بود که خسارات جانی و مالی زیادی داشت و انصافا فکر سلفی گرفتن از حادثه ساختمان پلاسکو نمی بایست به فکر هر انسانی بویژه هر ایرانی خطور می کرد. در این مقاله از پورتال وهاران برای شما زشت ترین سلفی از جادثه پلاسکو را در نظر گرفته ایم. به امید روزی که ملت شریف ایران قدر داشته ها و فرهنگ خود را بدانند و شاهد همچین حرکاتی از انها نباشیم.

عکس سلفی زشت از ساختمان پلاسکو

ساختمان پلاسکو یکی از مجتمع های بزرگ و تجاری تهران که قدمت ۵۳ ساله دارد روز پنجشنبه دچار آتش سوزی گسترده شد و پس گذشت ساعاتی از حضور آتش نشانان در محل به طور کامل فروریخت.

متاسفانه عده ای از هموطنان به جای همکاری با آتش نشانان و عدم تجمع در این مکان ها به گرفتن عکس های سلفی از این حادثه مشغول می شوند که این اقدامات باعث کندی در روند امدادرسانی به مصدومان می شود. در ادامه تصاویری از این گونه سلفی های بی موقع و آزار دهنده را مشاهده می کنید.

زشت ترین عکس حادثه ساختمان پلاسکو

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of