واکنش المیرا شریفی مقدم به انتشار یک آگهی

اخبار ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

واکنش المیرا شریفی مقدم به انتشار یک آگهی

المیرا شریفی مقدم مجری شبکه خبر در صفحه اینستاگرام خود به درج اعلامیه ها و اگهی هایی مبنی بر درخواست کمک از سوی نیازمندان در سطح شهر اعتراض کرده است که جزییات این خبر را در ادامه همین مقاله از پورتال وهاران می خوانید.

ماجرای اعتراض مجری شبکه خبر به یک آگهی

المیرا شریفی مقدم مجری شبکه خبر با انتشار تصویری از یک آگهی عجیب با موضوع کمک به بیماران از مردم ایران درخواست کرد به هیچ عنوان بدون تحقیق به اینگونه آگهی ها اعتماد نکنند.

المیرا شریفی مقدم در پست اینستاگرام خود نوشت:

بتازگی آگهی های عجیبی نزدیک دستگاههای عابربانک یا دیوار خیابانها دیده میشود که کودکان بیمار را بهانه کرده اند برای دریافت کمک یا درحقیقت کلاهبرداری! همین آگهی که مشاهده میکنید در پیگیری از مرکز طبی کودکان تکذیب شد و اینکه چنین بیماری بستری نبوده و نیست! حتی تعجب کردند که ایرانیان مقیم خارج هم تماس گرفته اند برای واریز کمک! ایرانیها رئوفند و دلسوز، کلاهبرداران هم از همین موضوع سوءاستفاده میکنند.

با دیدن این نوع آگهیها ، یا در خیابان یا در فضای مجازی ،یا پیجهای داخل اینستا که ادعای بیماری و سرطان دارند و طلب کمک آن هم فقط نقدی میکنند ،به هیچ وجه اعتماد نکنید و بدون تحقیق و کسب خبر موثق ، پولی واریز نکنید. درمدت چندماهی که با شما کارهای خیر انجام دادیم به وفور از این دست کلاهبرداریها دیدم که میلیونها تومان پول از مردم در قالب کمک دریافت کرده اند.

واکنش المیرا شریفی مقدم,المیرا شریفی مقدم شهریور 96,اعتراض المیرا شریفی مقدم,واکنش مجری شبکه خبر,المیرا شریفی مقدم مجری خبر,اینستاگرام المیرا شریفی مقدم

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

همچنین بخوانید:  عکس های مراسم تشییع پوران فرخزاد 12 دی 95

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *