چهارمین روز حادثه ساختمان پلاسکو + عکس های جدید و درخواست مهم از مردم

اخبار , عکس ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

چهارمین روز حادثه ساختمان پلاسکو + عکس های جدید و درخواست مهم از مردم

۴ روز از حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو می گذرد اما عملیات امدادرسانی پلاسکو توسط آتش نشانان مسئولیت پذیر کشورمان همچنان ادامه دارد. آخرین اخبار از حادثه ساختان پلاسکو ۳ بهمن ۹۵ را می توانید در این مقاله از پورتال وهاران بخوانید. در این مطلب جزییاتی از قبیل تخریب ساختمانهای کنار پلاسکو و عکس های تخریب ساختمان های مجاور پلاسکو را می توانید بخوانید و ببینید.

جدیدترین اخبار از چهارمین روز از حادثه ساختمان پلاسکو

سخنگوی ستاد مدیریت بحران پلاسکو با بیان اینکه عملیات آواربرداری همچنان ادامه دارد، گفت: امیدواریم در ساعات آینده یا حداقل تا پایان امروز به پیکر شهدا دست یابیم.

سیدجلال ملکی اظهار داشت: کماکان عملیات آواربرداری از دو جبهه جنوبی و شرقی پلاسکو ادامه دارد و تا حد زیادی رو به اتمام است. از ساعت‌های میانی بامداد به سمت جبهه غربی پیشرفت‌هایی داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر آواربرداری با سرعت در حال پیشرفت است، گفت: با حضور دو دستگاه بولدوزر غول‌پیکر و سایر تجهیزات همچون کامیون و بیل مکانیکی توانستیم ستون‌هایی که مانع ادامه عملیات بودند، از سر راه برداریم.

سخنگوی ستاد مدیریت بحران پلاسکو با اشاره به کمپین مردمی “من آتش‌نشانم” گفت: ساعت ۳:۳۰ بامداد عده‌ای از مردم با فریاد یا حسین و یا ابوالفضل و همراه داشتن پرچم‌های مشکی وارد محوطه شدند که جو تاثربرانگیزی را ایجاد کردند.

ملکی افزود: این افراد از اعضای یکی از هیات‌های منطقه پیروزی بودند و به دلیل وقوع این حادثه فاجعه‌بار برای همدردی با آتش‌نشانان به محل آمده بودند.

وی با بیان اینکه مراجعات اینچنینی مردمی توصیه نمی‌شود، گفت: از مردم خواهش می‌کنیم از حضور در منطقه حادثه خودداری کنند.

سخنگوی ستاد مدیریت بحران پلاسکو در پاسخ به این پرسش که عملیات آواربرداری تا چه زمانی ادامه دارد، گفت: لازم است در این رابطه برآورد مهندسی انجام شود، اما آنچه مشاهدات عینی نشان می‌دهد، حدود ۵۰ درصد از آوار برداشته شده که کار بسیار بزرگی است.

عکس های تخریب مغازه های مجاور پلاسکو

کسبه مغازه های مجاور ساختمان پلاسکو از صبح امروز اقدام به تخلیه مغازه های خود کردند.

چهارمین روز حادثه ساختمان پلاسکو + عکس های جدید و درخواست مهم از مردم چهارمین روز حادثه ساختمان پلاسکو + عکس های جدید و درخواست مهم از مردم چهارمین روز حادثه ساختمان پلاسکو + عکس های جدید و درخواست مهم از مردم چهارمین روز حادثه ساختمان پلاسکو + عکس های جدید و درخواست مهم از مردم چهارمین روز حادثه ساختمان پلاسکو + عکس های جدید و درخواست مهم از مردم چهارمین روز حادثه ساختمان پلاسکو + عکس های جدید و درخواست مهم از مردم چهارمین روز حادثه ساختمان پلاسکو + عکس های جدید و درخواست مهم از مردم چهارمین روز حادثه ساختمان پلاسکو + عکس های جدید و درخواست مهم از مردم چهارمین روز حادثه ساختمان پلاسکو + عکس های جدید و درخواست مهم از مردم چهارمین روز حادثه ساختمان پلاسکو + عکس های جدید و درخواست مهم از مردم چهارمین روز حادثه ساختمان پلاسکو + عکس های جدید و درخواست مهم از مردم چهارمین روز حادثه ساختمان پلاسکو + عکس های جدید و درخواست مهم از مردم چهارمین روز حادثه ساختمان پلاسکو + عکس های جدید و درخواست مهم از مردم

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com


دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of