عکس های ناراحت کننده درگیری بازیکنان استقلال بعد از اخراج علیرضا منصوریان

اخبار , عکس و متن ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

عکس های ناراحت کننده درگیری بازیکنان استقلال بعد از اخراج علیرضا منصوریان

امروز مسابقه فوتبال تیم استقلال و فولاد خوزستان حاشیه هایی را به همراه داشت که ما در این مقاله از پورتال وهاران عکس های درگیری امید نورافکن با یعقوب کریمی را منتشر کرده ایم.

علت درگیری بازیکنان تیم استقلال 12 فروردین 96

2 بازیکن تیم فوتبال استقلال در زمان اخراج علیرضا منصوریان با یکدیگر درگیر شدند.

استقلال و فولاد خوزستان در چارچوب هفته 25 لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت 18:50 دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در نهایت با برتری شاگردان منصوریان به پایان رسید.

* هنگامی که علیرضا منصوریان از زمین مسابقه اخراج شد امید نورافکن بعد از تعویض با یعقوب کریمی درگیری پیدا کرد که در نهایت با وساطت نیمکت‌نشینان استقلال این 2 نفر به قائله پایان دادند و البته بلافاصله امید نورافکن با سرعت راهی رختکن شد.

نورافکن بعد از تعویض باعصبانیت بطری آب را به سمت نیمکت پرتاب کرد که این بطری ظاهرا به یعقوب کریمی برخورد کرده و به این کار نورافکن معترض شده است.

عکس های ناراحت کننده درگیری بازیکنان استقلال بعد از اخراج علیرضا منصوریان عکس های ناراحت کننده درگیری بازیکنان استقلال بعد از اخراج علیرضا منصوریان عکس های ناراحت کننده درگیری بازیکنان استقلال بعد از اخراج علیرضا منصوریان عکس های ناراحت کننده درگیری بازیکنان استقلال بعد از اخراج علیرضا منصوریان عکس های ناراحت کننده درگیری بازیکنان استقلال بعد از اخراج علیرضا منصوریان

گرداوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

همچنین بخوانید:  جزییات آتش سوزی پالایشگاه تهران بهمن 95 + عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *