متن صحبت های غم انگیز نیما مسیحا در دورهمی در مورد بیماری اش

فرهنگ و هنر 26 آذر 1395 بدون دیدگاه

متن صحبت های غم انگیز نیما مسیحا در دورهمی در مورد بیماری اش

در این مطلب از پورتال وهاران برای شما علاقه مندان به هنر و تلویزیون گزارشی مختصر اما کامل از حضور نیما مسیحا در برنامه دورهمی پنج شنبه 25 اذر 95 را آماده کرده ایم.

خلاصه ای از حضور نیما مسیحا در برنامه دورهمی

نیما مسیحا خواننده پاپ ایران در دورهمی پنج شنبه 25 آذر 95 حضور یافت. او در این برنامه در مورد کارهایش و همکاری با بابک بیات صحبت کرد و در پایان برنامه، از بیماری مادر زادی اش سخن گفت. بنا به گفته خودش بیماری اش مربوط می شود به کم بینایی نشات گرفته از مشکلات شبکیه چشمش که سالها است در زمینه کاری و اجتماعی برایش مشکلات زیادی را به وجود آورده است. از جمله گلایه دوستان اش مبنی بر اینکه آدم خودخواهی است و… او هم در طول برنامه دورهمی سه اهنگ از کارهایش را اجرا کرد. او علت بیماری اش را ازدواج فامیلی والدین اش عنوان کرد.

متن صحبت های غم انگیز نیما مسیحا در دورهمی در مورد بیماری اش

در مورد زندگی خصوصی نیما مسیحا در برنامه دورهمی هم صحبت شد. او ده سال است که ازدواج کرده است و هنوز بچه دار نشده است. نیما مسیحا در مورد نحوه آشنایی و ازدواج با همسش بحث کرد و گفت همسرش از آشنایان دور انها است و روش خواستگاری از همسرش را هم زانو زدن و تقدیم انگشتر عنوان کرد!

در این برنامه نیما مسیحا از بد بودن اوضاع خوانندگان قدیمی صحبت کرد و اینکه معیار و معیارهای تخصصی در اجرای بسیاری از خوانندگان امروزی رعایت نمی شود اما جالب است با این وجود طرفداران خاص خود را نیز دارند!

گردآوری: پورتال وهاارن www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of