جزئیات خبر خودکشی قاتل آتنا

اخبار ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

جزئیات خبر خودکشی قاتل آتنا

ساعاتی پیش خبر خودکشی قاتل آتنا در اردبیل منتشر شد. گویا اسماعیل قاتل آتنا قصد خفه کردن خودش را داشته است اما این خودکشی نافرجام بوده چرا که مامور آگاهی به محض اینکه متوجه این اقدام قاتل آتنا شد، جلوی او را گرفت. وهاران در این مقاله جزئیات خبر را منتشر می کند.

 

جزئیات خبر خودکشی قاتل آتنا

 

شیطان پارس آباد از آنجایی که می دانست به پایان زندگی سیاه خود نزدیک شده در بازداشتگاه قصد داشت خود را خفه کند اما مامور اداره آگاهی اردبیل متوجه اقدام به خودکشی او شد و جلوی او را گرفت.

گفته می شود زندانیان نیز پذیرای حضور شیطان پارس آباد در میان خود نیستند و او از ترس حضور در زندان و برخورد با سایر زندانیان دست به خودکشی زده است. از زمانی که این قاتل دستگیر شده است ترس از به دار آویخته شدن در ملاعام هنگام بازجوی ها در وجود این شیطان کاملا مشهود است.

پدر آتنا نیز با اشاره به اینکه او با لباس های تن اش اقدام به خودکشی کرده است، گفت: امیدوارم این کار شیطان نمایش نباشد چون این مرد افکار بسیار کثیفی دارد. از روزی که این قاتل اعتراف کرده و مراسم خاکسپاری انجام گرفته است من، مادر و خواهر آتنا دل رفتن به خانه مان را نداریم و حتی از جلوی قتلگاه هم نمی توانیم عبور کنیم.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

همچنین بخوانید:  فیفا فهرست نهایی اسامی 55 نامزد تیم منتخب سال 2016 را اعلام کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *