پیامک سهام عدالت به مشمولین سود سهام عدالت خرداد ۹۶

اخبار ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

پیامک سهام عدالت به مشمولین سود سهام عدالت خرداد ۹۶

پورتال وهاران در این مقاله جزئیات خبر ارسال پیامک سازمان خصوصی سازی خرداد ۹۶ را برای شما عزیزان منتشر می کند. گویا در مرود شماره شبا به مشمولین سهام عدالت پیامک ارسال می کنند.

اخبار کامل سهام عدالت را در لینک زیر بخوانید:

جزییات خبر پرداخت سود سهام عدالت در سال ۹۶

ارسال پیامک سهام عدالت خرداد ۹۶

سری جدید پیامک‌های سازمان خصوصی سازی به مشمولینی که شماره شبا بانکی آنان مورد تایید قرار نگرفته ارسال شد

چهارمین سری پیامک‌های اطلاع رسانی سازمان خصوصی سازی به مشمولینی که شماره شبا بانکی آنان توسط سیستم بانکی کشور و بانک های عامل مورد تایید قرار نگرفته، برای مشمولین مورد نظر ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ چهارمین سری پیامک‌های اطلاع رسانی سازمان خصوصی سازی به مشمولینی که شماره شبا بانکی آنان توسط سیستم بانکی کشور و بانک های عامل مورد تایید قرار نگرفته، در روز جاری توسط این سازمان برای مشمولین مورد نظر ارسال شد.
بر اساس این گزارش؛ برخی از مشمولین سهام عدالت که حدود ۳ درصد کل واجدین شرایط را شامل می شوند، شماره شبا بانکی حسابهایی را در سامانه سهام عدالت ثبت کرده اند که متعلق به خودشان نبوده یا حساب بانکی شان مسدود است، بنابراین این شماره‌های شبا به تایید نهایی بانک مربوطه نرسیده است که سازمان خصوصی سازی با ارسال پیامک از آنان خواسته شبا بانکی معتبر دیگری به نام خود در سامانه درج کنند.

پیامک سهام عدالت به مشمولین سود سهام عدالت خرداد 96

نکاتی برای آنکه شماره حساب شبای بانکی شما در سامانه سهام عدالت برگشت نخورد

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ این نکات هنگام وارد کردن شماره حساب شبا باید مورد توجه قرار گیرند:

برای اخذ شماره شبا بانکی ضرورتی به افتتاح حساب جدید در بانک ها نیست و حساب های بانکی قبلی و موجود نیز امکان دریافت شماره شبا دارند.

شبا بانکی متعلق به یک حساب بانکی مسدود مورد قبول واقع نخواهد شد. چنان چه مدت زیادی است که از وضعیت مسدودی یا فعال بودن حساب خود بی اطلاع هستید، لازم است قبل از کار با سامانه، وضعیت حساب را از بانک سوال کنید.

شماره شبا متعلق به حساب مشترک اشخاص مورد تایید سامانه قرار نخواهد گرفت.

شماره شبا حساب بانکی اشخاص حقوقی در سامانه سهام عدالت با تایید مواجه نخواهد شد.

سود سهام عدالت به صورت انفرادی به حساب شخص سهامدار واریز می شود، لذا برای هر نفر از اعضای خانوار باید یک شماره شبا که به نام شخص مشمول باشد در سامانه ثبت شود.

برای کودکان و افراد تحت تکفل زیر سن قانونی باید شماره شبا به نام خود آن ها در سامانه ثبت شود و سود سهام عدالت به حساب سرپرست خانوار یا قیم و وکیل واریز نمی شود.

تنها پیامکی که از سوی سامانه سهام عدالت و سازمان خصوصی سازی برای افراد ارسال می شود این است که شماره شبا وارد شده با نام مشمول مطابقت ندارد یا شبا ثبت شده متعلق به یک حساب بانکی مسدود است، به همین دلیل به پیامک های دیگر که تحت عنوان سهام عدالت از شماره های ناشناس ارسال می شود، نباید توجه شود.

اخبار کامل سهام عدالت را در لینک زیر بخوانید:

جزییات خبر پرداخت سود سهام عدالت در سال ۹۶

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of