امضای دونالد ترامپ و معنای جالب آن از نظر خط شناسان

اخبار ۲۵ آبان ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

امضای دونالد ترامپ و معنای جالب آن از نظر خط شناسان

دونالد ترامپ که به تازگی رییس جمهور آمریکا شده است، امضای عجیبی دارد که بسیاری از خط شناسان به دنبال معنا و مفهوم امضای او هستند. پورتال وهاران در این مقاله عکس امضای دونالد ترامپ به همراه معنایی که خط شناسان و شخصیت شناسان از امضای او درک کرده برای شما همراهان خوب وهاران تهیه کرده است که در ادامه می خوانید

دونالد ترامپ از زمان پیروزی در انتخابات آمریکا ، یکی از قدرتمندترین امضاهای جهان را به دست آورده است. تریسی تروسِل ، کارشناس خط‌شناس در یک موسسه انگلیسی است که بررسی‌هایی را روی امضای معروف ترامپ انجام داده و طبق آن شخصیت وی را تحلیل کرده است. این کارشناس توضیح می‌دهد که حروف بلند و کشیده و تا حدی اُریب در امضای ترامپ بیان‌کننده چند ویژگی در شخصیت اوست. به گفته او این نوع امضا می‌گوید که ترامپ فردی بلندپرواز، پویا، شجاع و نترس است. او تشنه قدرت بوده و بسیار با اراده و در عین حال یکدنده و کله‌شق است.

همچنین ببینید:

بیوگرافی دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا در سال ۲۰۱۶

بیوگرافی و عکس ملانیا ترامپ مانکن آمریکایی و همسر دونالد ترامپ + ماجرای ازدواج

این خط‌شناس معتقد است ترامپ ضمن اینکه طبیعت محکم و قاطعی دارد بسیار تدافعی است به‌ویژه زمانی که پای خانواده‌اش در میان باشد. او شنونده زیاد خوبی نیست اما مطمئناً زبان درازی برای مذاکره کردن دارد؛ نمونه آن را می‌توان در اظهارات سیاسی‌اش در طول تبلیغات انتخاباتی دید آنجا که از ساخت دیوار حائل بین آمریکا و مکزیک، ممانعت از ورود مسلمانان به خاک آمریکا و درخواست مجازات زندان برای هیلاری کلینتون صحبت می‌کند.

همچنین ببینید:

عکسهای بی نظیر هواپیمای شخصی دونالد ترامپ را ببینید

عکسهای دیدنی دختر دونالد ترامپ پس از پیروزی پدرش

اما این کارشناس در کنار این تحلیل‌ها نکات تعجب‌برانگیزی را نیز ذکر می‌کند. او می‌گوید ترامپ به دلیل داشتن مواضع و دیدگاه‌های قاطعش به شهرت رسید اما در دست‌خط انعطاف‌پذیر او یک نشانه مهم وجود دارد؛ اینکه ترامپ آنقدرها هم که مردم فکر می‎کنند انعطاف‌پذیر نیست.

امضای دونالد ترامپ و معنای آن از نظر خظ شناسان

امضای دونالد ترامپ و معنای آن از نظر خظ شناسان

 

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of