سیامک عباسى در دورهمی ۱۵ اردیبهشت ۹۶ + بیوگرافی

اخبار , فرهنگ و هنر ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

سیامک عباسى در دورهمی ۱۵ اردیبهشت ۹۶ + بیوگرافی

سیامک عباسى در دورهمی اردیبهشت ۹۶ حضور می یابد. دورهمی جمعه ۱۵ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش می شود. بعد از پخش دورهمی سیامک عباسى ، پورتال وهاران در این مقاله صحبت های سیامک عباسى در دورهمی را منتشر می کند. اما علاوه بر مصاحبه سیامک عباسى در دورهمی ، در این مقاله می توانید بیوگرافی سیامک عباسى را مطالعه نمایید.

دورهمی سیامک عباسی اردیبهشت ۹۶

شامگاه جمعه ۱۵ اردیبهشت ۹۶ برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری برنامه را با موضوع تاریخ آغاز کرد و درباره ساختن جک هایی با مضمون تاریخی گفت.

بعد از اجرای نمایش مهران مدیری از مهمان برنامه دعوت کرد که روی صحنه بیاید. سیامک عباسی خواننده جوان کشورمان مهمان شب گذشته برنامه دورهمی با خواندن یک ترانه زیبا روی صحنه آمد .بعد از سلام و احوالپرسی مهمان برنامه ،مهران مدیری از او پرسید هرگز مصاحبه تصویری نداشته ای؟ چرا کمتر عکس و تصویر از تو دیده شده است ؟سیامک عباسی گفت من مدتی فعالیت هنری داشتم اما رسمی نبود به همین خاطر عکس و فیلمی از من منتشر نشد.
وقتی به نام سیامک عباسی زن می گیرند و خودش بی خبر است

مهران مدیری گفت یک نفر به نام سیامک عباسی زن گرفته و در مهمانی ها می خواند، سیامک ماجرا را تعریف کن. سیامک عباسی گفت :حرف های زیادی می شنیدم از اینکه مهمانی میروم و می خوانم و کلی تعریف و تمجید از حضورم در مهمانی ها بود که برای خودم هم سوال برانگیز شد که چه کسی است که خودش را به جای من معرفی کرده است ،چون من اصلاً برای خواندن به مهمانی نمیروم .

شنیده بودم که مغازه ای دارد ، با دوستم جلوی در مغازه اش رفتیم و گفتم ما یکی از طرفداران شما هستیم. گفت:چند لحظه صبر کنید تا نزد شما بیایم . وقتی آمد و خودم را معرفی کردم بسیار شرمنده شد و شروع کرد به گریه کردن و کلی از من عذرخواهی کرد که من ناخودآگاه توی این ماجرا افتادم و مجبور شدم که ادامه بدهم.

مدیری در ادامه گفتگو گفت:داستان موسیقی از کجا شروع شد؟ سیامک عباسی پاسخ داد:در نوجوانی و در ادامه پیگیری موسیقی از طریق دانشگاه بود و در حال حاضر دانشجوی دکترای ادبیات هستم. من در یک خانواده ادبی بزرگ شده ام و خواهرم هم دکترای ادبیات دارد.

ماجرای ترانه خوشبختیت آرزومه چه بود؟

مهران مدیری ادامه داد تو یک ترانه زیبا به نام خوشبختیت آرزومه دادی داستان این ترانه چیست؟که خواننده جوان گفت:یک روز من و دوستم فیلمی را تماشا کردیم که خیلی روی من تاثیر گذاشت وشروع کردم به خواندن و نوشتن ترانه که ۶ ماه بعد دوباره با حضور دوستم این ترانه را سرودم و ساختم.

مجری برنامه دورهمی پرسید استودیو داری ؟پولداری ؟ سیامک گفت :نه بابا ! یک استودیوی کوچک دارم در ادامه گفتگو مهران مدیری گفت:خانواده اش اهل هنر هستند و ظاهرا در بین تماشاگران حضور دارند که سیامک گفت :بله، مادرم و برادرم در استودیو هستند.

مهران مدیری ادامه داد هم خواننده ای ،هم نویسنده، هم آهنگساز ،هم شاعر ، آپشن های زیادی داری، کدام را بیشتر دوست داری که سیامک گفت اگر قرار باشد انتخاب کنم می گویم که آهنگسازی را بیشتر دوست دارم. در ادامه گفتگو مجری برنامه دورهمی پرسید متولد چه سالی هستی که سیامک گفت متولد فروردین ۶۵ هستم و درباره خصوصیات فروردینی ها گفت :آدم های جسور و جاه طلبی هستند که مهران مدیری با خنده گفت ادامه نده.
غم عاشقانه ترانه های سیامک عباسی از کجا می آید

مهران مدیری از سیامک عباسی پرسید در ترانه هایت یک غم عاشقانه وجود دارد از کجا می آید؟ عاشق شده ای ؟ این خواننده جوان پاسخ داد:بله در دوران بچگی راستش آقای مدیری هرچه سنم بالا میرود دیدگاهم نسبت به عشق تغییر میکند و الان مطمئن نیستم اسمش را بشود عشق گذاشت .

آقای مدیری گفت :الان در سن ۳۱ سالگی عاشق شده ای؟ خواننده جوان ادامه داد بله هر روز که از خانه بیرون می آیم احساس عاشقی می کنم . در این بخش مهران مدیری که از طفره رفتن سیامک کلافه شده بود ادامه داد خودت اعتراف می کنی یا به زور از تو حرف بکشم ؟ که سیامک گفت :اگر منظورتان از عشق ،عشق شخص خاصی است باید بگوییم نمی دانم حس مبهمی است .

در این بخش مهران مدیری گفت سه خصوصیت همسر آینده ات را بگو که سیامک گفت :خیلی برایم مهم است که طرف مقابلم انسان فهمیده ای باشد .آدم جسور و پر جنب و جوشی باشد که مهران مدیری در تکمیل این گفت و گفت مهمترین ویژگی همسرت باید داشتن قدرت تحمل خروپف کردن تو باشدبدترین خروپف تاریخ متعلق به توست، آدم خوابالویی هستی، یک بار پشت فرمان خوابت برده و رفتی ای داخل گاردریل.

در ادامه این گفتگو مجری برنامه دورهمی پرسید نقطه قوتت چیست ؟ سیامک گفت:اراده قوی دارم و اگر بخواهم کاری را انجام دهم میتوانم، مثلا اگر بخواهم رئیس جمهور شوم مطمئن باشید که در این کار موفق می شوم .

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی پرسید نقطه ضعفت چیست ؟ سیامک عباسی گفت :رک هستم و این صفت بدی است که باعث سوءتفاهم های زیادی می شود و زود عصبانی می شوم. آقای مدیری پرسید چه کار می کنی وقتی عصبانی می شوی؟ چیزی را میشکنی یا فریاد می زنی؟ خواننده جوان گفت:داد می زنم و اگر طرف مقابلم خیلی صمیمی باشد تهدید می کنم و ادامه داد در واقع آستانه تحملم بسیار پایین است.

در ادامه گفت و گو مهران مدیری گفت خودت را به چه چیزی شبیه تر میدانی؟ که خواننده جوان گفت :قلم ، چون ذهن من پر از ایده است که گاهی به شکل موسیقی بروز می کند و گاهی به شکل شعر و مکتوب می شود .

در لحظات پایانی برنامه طبق سوال همیشگی مهران مدیری پرسید احساس خوشبختی می کنی ؟ سیامک عباسی خواننده جوان کشورمان گفت :بله عمیقا . چون سالمم ، کارم را دوست دارم ، دویتان و خانواده خوبی دارم و این ها همه نعمت هستند و درباره کنسرت های زیادی که در این ۶ ماه داشت صحبت کرد.

مهران مدیری پرسید به موزه دورهمی چه میدهی ؟ سیامک گفت :من یک ساز با ارزش دارم که کار موسیقی را با آن شروع کرده ام و قبلا این ساز را به دوستم داده بودم اما وقتی قرار شد به برنامه شما بیایم این هدیه را از دوستم گرفتم و تقدیم موزه شما می کنم و در کنار آن دو کتاب شعری که از خودش منتشر شده بود و سی دی آلبومش را به برنامه هدیه داد و در آخر با خواندن یک ترانه از برنامه خداحافظی کرد.

دانلود آهنگ تورو دوست دارم سیامک عباسی

دانلود آهنگ خوشبختیت آرزومه سیامک عباسی (رمیکس)

دانلود آهنگ عشق دور سیامک عباسی

http://www.vaharan.com/wp-content/uploads/2017/05/%D8%B3%D9%8A%D8%A7%D9%85%D9%83-%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D9%89-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87%D9%85%DB%8C-15-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%A8%D9%87%D8%B4%D8%AA-96-%D8%A8%DB%8C%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C-www.vaharan.com-1.jpg

http://www.vaharan.com/wp-content/uploads/2017/05/%D8%B3%D9%8A%D8%A7%D9%85%D9%83-%D8%B9%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D9%89-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87%D9%85%DB%8C-15-%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%A8%D9%87%D8%B4%D8%AA-96-%D8%A8%DB%8C%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C-www.vaharan.com-2.jpg

بیوگرافی سیامک عباسى

سیامک عباسی شاعر، ترانه سرا، آهنگساز، تنظیم کننده و خوانندهٔ ایرانی است.

زندگینامه سیامک عباسى

او در تهران و در خانواده‌ای ادبی به دنیا آمد، پدرش شاعر بود. دوران کودکی وی غرق در دنیای شعر و موسیقی گذشت به طوری که در طول دوران تحصیلی یک شنوندهٔ حرفه‌ای موسیقی محسوب می‌شد. سلیقه شنیداری او (که تأثیر مستقیم بر خلق آثارش دارد) در همین دوران شکل گرفت.

از نوجوانی در دنیای شعر قدم می‌زد، ترانه سرایی را خیلی زود شروع کرده و زبان خود را نیز زود به دست آورد. در ابتدای ورود به دبیرستان، توسط یکی از دوستانش با ساز گیتار آشنا شد و پس از آن به نوازندگی گیتار در گروه‌های موسیقی تلفیقی پرداخت. همزمان با ورود به دانشگاه موسیقی و فراگیری موسیقی آکادمیک؛ به عنوان صدابردار در استودیو‌های حرفه‌ای به صدابرداری مشغول شد. موسیقی الکترونیک را نیز به صورت حرفه‌ای، علمی و عملی دنبال کرد، به طوری که به مدت دو سال این عنوان درسی را (در رشتهٔ موسیقی) در دانشگاه علمی – کاربردی تدریس کرد.

پس از فراغت از تحصیل در رشتهٔ موسیقی و از آن جا که همیشه مقولهٔ فرهنگ و مشتقاتش یکی از دغدغه‌های اصلی وی محسوب می‌شد، به تحصیل در رشتهٔ مدیریت فرهنگی پرداخت. رشته‌ای که مجموعه‌ای از علایق او، اعم از ادبیات، موسیقی، جامعه‌شناسی، رسانه، مخاطب شناسی و… را در خود جای می‌داد. سرایش شعر و ترانه، آهنگسازی، تنظیم و خوانندگی؛ زمینه‌های فعالیت هنری وی محسوب می‌شود. سیامک عباسی با تحصیل در رشتهٔ علوم ارتباطات اجتماعی و دریافت مدرک کارشناسی ارشد در این رشته، فعالیت خود را در زمینه‌های ژورنالیستی نیز به صورت آکادمیک دنبال کرده و با ارائه مقالات علمی – پژوهشی، با موضوعات میان رشته‌ای (اعم از رشته‌های موسیقی، ادبیات، ارتباطات اجتماعی و…) در نشریات علمی بین‌المللی، در آکادمیزه کردن موسیقی پاپ، و همچنین در یافتن رابطه‌های علمی میان مؤلفه‌های موسیقایی و مؤلفه‌های ارتباطی-اجتماعی کوشیده است.

سیامک عباسی از جمله معدود هنرمندانی ست که شهرت خود را با اولین آثار منتشر شده اش و در کمترین زمان ممکن به دست آورد، او تا نخستین کنسرتش در تهران تصویری از خود ارائه نداده بود و چهره اش از هوادارانش پنهان بود. او بارها در صفحات مجازی خود اعلام کرده بود که برای هوش و گوش مخاطبین خود احترام زیادی قائل است و ترجیح می‌دهد به دور از حاشیه ساز بودن و تنها با کلام، موسیقی و صدای خود شنیده شود. سیامک عباسی با ارائهٔ نمآهنگ‌هایی که تاکنون همواره سبک انیمیشن داشته‌اند، توانسته است سطح نمآهنگ‌های ایرانی را به شکل قابل توجهی ارتقاء دهد.

فعالیت هنری سیامک عباسى

اولین آلبوم سیامک عباسی با نام «خوشبختیت آرزومه» در شهریور۱۳۹۵ منتشر شد.

همچنین در همین ماه بود که سیامک عباسی به همراه امیر عباس گلاب نخستین تیتراژ تلویزیونی اش را با نام «دلفریب» منتشر کرد که این قطعه برای برنامهٔ خوشا شیراز ساخته شد.

او نخستین کنسرتش را در ۲۹شهریور ۱۳۹۵ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار کرد. سیامک عباسی در حالی روی استیج نمایشگاه بین‌المللی می‌رفت که خیلی‌ها تصور می‌کردند او در کنسرتش هم چهرهٔ خود را نشان نخواهد داد.

آثار سیامک عباسى

  کتاب خوشبختیت آرزومه سیامک عباسى

نخستین مجموعه از ترانه‌های «سیامک عباسی» با عنوان «خوشبختیت آرزومه» برای اولین بار در سال ۱۳۹۱ در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی شد. این کتاب که شامل سی و پنج ترانه از سروده‌های سیامک عباسی (در طول سال‌های ۸۷ تا ۸۹)می‌باشد، به محض انتشار با استقبال فوق‌العاده‌ای روبرو شد و توانست در عرض پنج روز به چاپ‌های بعدی برسد.

  کتاب خاطرات متروک سیامک عباسى

روز دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ آیین رونمایی از مجموعه شعر خواننده موسیقی پاپ ایران، «سیامک عباسی» با عنوان «خاطرات متروک» و با حضور هنرمندانی مثل محمدعلی بهمنی، عباس سجادی، مهرداد نصرتی، حمید اسفندیاری، بابک صحرایی، امیر عظیمی، رضا تاجبخش، اشکان خطیبی، امیر ارجینی، رضا کریمی‌تبار، هادی کاظمی، سهراب پاکزاد، آرون حسینی، پوریا اخواص، نوشین تافی، امیرعلی بهادری، امیرعباس گلاب، حسین غیاثی، آراد آریا، سعید کریمی، میثم یوسفی، علیرضا بدیع، محمد سلیمی، امین قباد، گرشا قباد، توحید کاظمی، احسان حاجیان، فلور نظری، پرویز بیگی، اردشیر احمدی، میلاد باران، امیر توده فلاح، حمید صفات و دیگر هنرمندان در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.

این کتاب که توسط انتشارات ذهن آویز منتشر شده است، در انتهای مراسم توسط سیامک عباسی و مدیریت این انتشارات، رونمایی شد.

پیشینهٔ آموزشی سیامک عباسى

۱۳۷۸–۱۳۸۸: فراگیری نوازندگی گیتار کلاسیک زیر نظر اساتید بنام همچون استاد کیوان میرهادی و…
۱۳۸۰: فراگیری دوره تئوری موسیقی نزد استاد محسن الهامیان
۱۳۸۱: فراگیری دوره هارمونی و نزد استاد مصطفی کمال پورتراب
۱۳۸۲: فراگیری دوره سازشناسی زیر نظر دکتر هما افسری
۱۳۸۳–۱۳۸۷: ورود به دانشگاه و شروع تحصیل آکادمیک در رشتهٔ موسیقی
۱۳۸۴: فراگیری تلفیق شعر و موسیقی نزد استاد حسین دهلوی
۱۳۸۵: فراگیری دوره ارکستراسیون زیر نظر دکتر جعفرزاده
۱۳۸۶: فراگیری مبانی موسیقی الکترونیک نزد استاد محمد پژوتن
۱۳۸۶: فراگیری اصول صدابرداری و فیزیک صوت نزد استاد محمد پژوتن
۱۳۸۷: فراگیری دوره سلفژ و صدا سازی زیر نظر استاد سرژیک میرزائیان
۱۳۸۷: فراغت از تحصیل در رشتهٔ «موسیقی»
۱۳۸۷: شروع تحصیل در رشتهٔ «مدیریت فرهنگی»
۱۳۹۰: فراغت از تحصیل در رشتهٔ «مدیریت فرهنگی»
۱۳۹۰: شروع تحصیل در رشتهٔ «علوم ارتباطات اجتماعی» در مقطع کارشناسی ارشد
۱۳۹۳: فراغت از تحصیل در رشتهٔ «علوم ارتباطات اجتماعی»[۷]
۱۳۹۴: شروع تحصیل در رشتهٔ «زبان و ادبیات فارسی گرایش ادبیات غنایی» در مقطع دکترا

پیشینهٔ کاری سیامک عباسى

۱۳۸۰ – ۱۳۸۲: عضویت در گروه موسیقی تلفیقی «آدا» و اجرای کنسرت‌های متعدد در سالنهای معتبر تهران…[۷]
۱۳۸۲: سازماندهی و اجرای کنسرتهای ارگانی
۱۳۸۳: همکاری با نشریات تخصصی موسیقی به عنوان نویسنده سرویس هنری
۱۳۸۴ – ۱۳۸۶: همکاری با استودیوهای حرفه‌ای به عنوان صدابردار
۱۳۸۵ – تا کنون: آهنگسازی و تنظیم در زمینه موسیقی پاپ
۱۳۸۵ – تا کنون: همکاری با شرکت‌های فرهنگی هنری در زمینهٔ نشر آثار موسیقایی به عنوان مشاور و برنامه‌ریز هنری
۱۳۸۵: مشارکت در برگزاری کنسرتهای دانشجویی در زمینهٔ موسیقی کلاسیک و موسیقی اصیل ایرانی
۱۳۸۶: همکاری با مؤسسه آموزش عالی آزاد نهاوند در برگزاری دوره‌های آموزش عالی آزاد «تکنولوژی صدا و موسیقی»
۱۳۸۶: عضویت در گروه کر فرهنگسرای هنر (ارسباران) به رهبری سرژیک میرزائیان و اجرای کنسرت‌های متعدد
۱۳۸۷: ارائه پایان‌نامه با عنوان «صدا – آکوستیک – استودیو»
۱۳۸۷: تأسیس استودیو «مهرآهنگ» و حضور در این استودیو به عنوان مدیرعامل، صدابردار و آهنگساز
۱۳۸۷ – تا کنون: تهیه، تولید، تکثیر و انتشار آلبوم‌های متعدد موسیقی و حضور در این آلبوم‌ها به عنوان مدیر هنری و مدیر تولید
۱۳۸۸ – ۱۳۹۰: تدریس دروس موسیقی الکترونیک، تکنولوژی موسیقی، کاربرد کامـپیوتر در موسیقی۱ و ۲، در «دانشگاه جامع علمی-کاربردی» و «کنسرواتوار تهران»
۱۳۸۸: تأسیس شرکت فرهنگی هنری «مهرآفرین آهنگ» و حضور در این شرکت به عنوان مدیرعامل و کارشناس هنری
۱۳۸۹: تهیه، تولید و ارائهٔ نماهنگ «فرشته پاک» در قالب پویانمایی (انیمیشن)
۱۳۸۹: ارائه پایان‌نامه در مقطع کارشناسی، با موضوع «بررسی میزان تاثیر گذاری موسیقی پاپ، برروند تحصیل دانش آموزان دبیرستانی»
۱۳۸۹: تهیه، تولید و ارائهٔ نماهنگ «خوشبختیت آرزومه» در قالب پویانمایی (انیمیشن)
۱۳۹۰: شرکت در فستیوال بین‌المللی Festival de la Cité Lausanne در کشور سوئیس به عنوان مدیرگروه و برنامه‌ریز هنری
۱۳۹۰: تهیه، تولید و ارائهٔ نماهنگ «وقتی دلت شکست» در قالب پویانمایی (انیمیشن)
۱۳۹۰: شرکت در فستیوال بین‌المللی La Bâtie – Festival de Genève در کشور سوئیس به عنوان مدیرگروه و برنامه‌ریز هنری
۱۳۹۰: تهیه، تولید و ارائهٔ آهنگ «تو که نیستی»
۱۳۹۰: تهیه، تولید و ارائهٔ نماهنگ «جوون تر که بودم»
۱۳۹۱: انتشار مجموعه ترانه در قالب کتاب با نام «خوشبختیت آرزومه»
۱۳۹۱: شرکت در فستیوال بین‌المللی Paléo Festival de Nyon در کشور سوئیس به عنوان مدیرگروه و برنامه‌ریز هنری
۱۳۹۱: تهیه، تولید و ارائهٔ آهنگ پاپ – ارکسترال «دیوونگی»
۱۳۹۱: تهیه، تولید و ارائهٔ آهنگ «من انتخاب شدم»
۱۳۹۱: تهیه، تولید و ارائهٔ آهنگ «رویایی»
۱۳۹۲: تهیه، تولید و ارائه نماهنگ «عشق عمیق» در قالب پویانمایی (انیمیشن)
۱۳۹۲: شرکت در برنامه «از زیر زمین تا بام تهران»[۸]
۱۳۹۲: ارائهٔ آهنگ “من راهی ام”
۱۳۹۲: تهیه، تولید و ارائهٔ آهنگ “شبی خوش” در آستانهٔ آئین باستانی ایرانی (شب یلدا)
۱۳۹۲: تهیه، تولید و ارائهٔ آهنگ “شهر بارونی”
۱۳۹۳: تهیه، تولید و ارائهٔ نمآهنگ “روزهای خوب”
۱۳۹۳: تهیه، تولید و ارائهٔ آهنگ “باور”
۱۳۹۳: ارائه مقاله علمی – پژوهشی در “International Journal of Academic Research in Business and Social Sciences” با موضوع “بررسی عوامل تأثیرگذار بر دانلود موسیقی توسط دانشجویان، با استفاده از معادلات ساختاری”
۱۳۹۳: ارائه پایان‌نامه در مقطع کارشناسی ارشد، با موضوع “بررسی عوامل تأثیرگذار بر اشتراک گذاری موسیقی در شبکه‌های اجتماعی مجازی”[۷]
۱۳۹۳: تهیه، تولید و ارائهٔ آهنگ «تن سپرده به باد»
۱۳۹۴: انتشار مجموعه شعر سپید در قالب کتاب با نام «خاطرات متروک»
۱۳۹۵: تهیه، تولید و انتشارآلبوم «خوشبختیت آرزومه»[۹]
۱۳۹۵: تهیه، تولید و ارائه آهنگ «دلفریب» به همراه امیر عباس گلاب به عنوان تیتراژ برنامه خوشا شیراز[۱۰]

آلبوم‌های سیامک عباسى

خوشبختیت آرزومه

خوشبختیت آرزومه نخستین آلبوم سیامک عباسی است که در شهریور ماه سال۱۳۹۵منتشر شد. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد که بیشتر ترانه‌ها و ملودی‌ها آن اثر سیامک عباسی است. علاوه بر او، «حسین غیاثی» دو ترانه را سروده و «امیر عظیمی» دو ملودی ساخته است. تنظیم‌های این آلبوم توسط آرون حسینی، سیامک عباسی، کوشان حداد، امیر عظیمی، هادی سالاری، اشکان آبرون، نیما غفاری و مهیار رضوان انجام شده و «آرش پاکزاد» میکس و مسترینگ تمامی قطعات را بر عهده داشته است. این قطعات در استودیو شباهنگ و با نظارت «امیر عظیمی» -که رهبری ارکستر سیامک عباسی را نیز بر عهده دارد- ضبط شده‌اند. این آلبوم از سوی مؤسسه آوای هنر منتشر شد.

خوشبختیت آرزومه
نام ترانه سرا آهنگساز تنظیم کننده میکسینگ و مسسترینگ
سقوط سیامک عباسی سیامک عباسی آرون حسینی محمد فلاحی
عشق دور سیامک عباسی سیامک عباسی سیامک عباسی آرش پاکزاد
بارون سیامک عباسی سیامک عباسی کوشان حداد کوشان حداد
دریاچهٔ نمک سیامک عباسی سیامک عباسی امیر عظیمی آرش پاکزاد
خوبه حال من حسین غیاثی امیر عظیمی آرون حسینی و امیر عظیمی آرش پاکزاد
ترس سیامک عباسی سیامک عباسی هادی سالاری آرش پاکزاد
فلسفه‌های پوچ سیامک عباسی سیامک عباسی هادی سالاری آرش پاکزاد
بارون سیامک عباسی سیامک عباسی اشکان آبرون آرش پاکزاد
تن سپرده به باد سیامک عباسی سیامک عباسی نیما غفاری آرش پاکزاد
روزهای خوب سیامک عباسی سیامک عباسی مهیار رضوان آرش پاکزاد
من انتخاب شدم حسین غیاثی امیر عظیمی امیر عظیمی آرش پاکزاد
دچار سیامک عباسی سیامک عباسی امیر عظیمی آرش پاکزاد
خوشبختیت آرزومه سیامک عباسی سیامک عباسی آرش پاکزاد

تک آهنگ‌های سیامک عباسى

نام ترانه ترانه سرا آهنگساز تنظیم
فرشتهٔ پاک سیامک عباسی سیامک عباسی سیامک عباسی
خوشبختیت آرزومه سیامک عباسی سیامک عباسی
وقتی دلت شکست سیامک عباسی سیامک عباسی، هادی سالاری سیامک عباسی، هادی سالاری
تو که نیستی محمدعلی سلحشور سیامک عباسی نوید سپهر
جوون‌تر که بودم سیامک عباسی سیامک عباسی، محمدعلی سلحشور امیر اسید
دیوونگی سیامک عباسی سیامک عباسی امیر عظیمی
من انتخاب شدم حسین غیاثی امیر عظیمی امیر عظیمی
رؤیایی سیامک عباسی سیامک عباسی آرون حسینی
عشق عمیق سیامک عباسی سیامک عباسی سیامک عباسی
من راهی‌ام سیامک عباسی امیر عظیمی امیر عظیمی
شبی‌خوش حافظ سیامک عباسی هادی سالاری
شهر بارونی (با محمد راد) بابک صحرایی سیامک عباسی مهیار رضوان
روزهای خوب سیامک عباسی سیامک عباسی مهیار رضوان
باور سیامک عباسی سیامک عباسی احمد ذقاقی
تن سپرده به باد سیامک عباسی سیامک عباسی نیمان غفاری
دُچار سیامک عباسی سیامک عباسی امیر عظیمی
آشتی میثم یوسفی سعید رضایی
خوبه حال من حسین غیاثی امیر عظیمی آرون حسینی، امیر عظیمی
دلفریب (با امیر عباس گلاب) سیامک عباسی امین قباد مهیار رضوان
تورو دوست دارم احمد امیر خلیلی سیامک عباسی امیر عظیمی
اون منم سیامک عباسی سیامک عباسی مهران اسلامی
ترانه ای برای سال ها بعد میثم یوسفی سیامک عباسی، هادی سالاری کاوه یغمایی

 گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of