جزییات تیراندازی در مرزن آباد تیر ۹۶ + تعداد کشته شدگان و مجروحین

اخبار ۰۷ تیر ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

جزییات تیراندازی در مرزن آباد تیر ۹۶ + تعداد کشته شدگان و مجروحین

در این مقاله از پورتال وهاران برای شما کاربران عزیز به سراغ اخبار حوادث رفته ایم و خبر تیراندازی هوایی در مرزن آباد را برای شما در نظر گرفته ایم. در این حادثه تیراندازی مرزن آباد تعدای زخمی شده اند که دعوت می کنیم با جزییات بیشتر همراه ما باشید.

ماجرای درگیری در مرزن آباد چه بود؟

به گزارش پورتال وهاران، درپی درگیری و چاقوکشی بین چند تن از اهالی بومی و مسافران در مرزن آباد در جمعه شب، چند نفر زخمی و مجروع شدند.

همچنین برخی شنیده ها حاکی از آن است که تعدادی از اهالی با تعدادی از مسافران و استفاده از چاقو و مجروح شدن چند نفر از اهالی مرزن آباد، برخی به خودروی پلیس هجوم آورده و به آن خسارت وارد کردند و ماموران برای متفرق کردن بر هم زنندگان نظم و امنیت مجبور به تیراندازی هوایی شده و یگان امداد کمکی از چالوس به مرزن آباد اعزام شدند.

یک مقام انتظامی در مازندران اظهار داشت: بزودی جزییات این حادثه اطلاع رسانی می شود.

خاتمی : اجازه تشریفاتی کردن ولایت فقیه را نمی دهیم / این آرزو را به گور خواهند برد!

اخبار تکمیلی در مورد شلیک هوایی در مرزن آباد

به دنبال درگیری تعدادی از اهالی مرزن آباد با تعدادی از مسافران به خاطر قیمت بلال و ایجاد زد و خورد در بین دستفروشان حاشیه جاده و برخی از مسافران بلافاصله موضوع در گیری به فرماندهی انتظامی استان مازنداران اعلام شد و ماموران پلیس در محل حادثه حاضر شدند. بر اساس این گزارش، با حضور ماموران پلیس در محل حادثه مشخص شد طرفین دعوا با استفاده از چاقو اقدام به مجروح کردن چند یکدیگر کرده اند. این درگیری که به خاطر قیمت بلال ایجاد شده بود باعث ترافیک شدید در این محدوده شد و کندی تردد خودروها را در پی داشت. مرکز اطلاع رسانی پلیس ناجا با رد ادعای برخی از سایت ها مبنی بر تیراندازی یگان امداد پلیس در این حادثه گفت: ماموران پلیس از همان دقایق اولیه حادثه در محل حضور داشتند و تنها برای کنترل وضعیت محل و همچنین متفرق کردن طرفین دعوا اقدام به شلیک دو تیر هوایی کردند. بر اساس این گزارش، در این درگیری ۴ تن دستگیر شده و برای طی مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

مرزن آباد کجاست؟

مَرزَن‌آباد از شهرهای استان مازندران در شمال ایران است. این شهر، در بخش مرزن آباد شهرستان چالوس قرار دارد.

شهر مرزن آباد که در کوهپایه‌های زیبای البرز در محل تلاقی دو رودخانه چالوس و براررود در دامنه تپه‌های کم ارتفاع منطقه بیرون بشم و کوهستان بخش مرزن آباد شهرستان چالوس قرار دارد به واسطه شرایط خاص اقلیمی و آب و هوایی از گذشته بسیار دور محل سکونت بوده است در کتاب البلدان در حدود ۱۲۰۰ سال قبل به شهر سعیدآباد مابین کلار ورویان اشاره شده است.

مرزن آباد با داشتن کوه‌هایی زیبا در اطراف خود یکی از جاذبه‌های گردشگری می‌باشد. مسجد مرزن آباد و نقاط کهن و باارزش دیگری مانند دریاچه ولشت و زمین‌های کشاورزی اطراف شهر در کنار امام زاده‌ها از نقاط عطف شهر می‌باشند. از امام زاده‌های دیگر در این بخش می‌توان به امام زاده شاه علمدار که در شمال غربی بخش مرزن آباد وجود دارد و هم‌مرز با روستای گلامره و روستای مجل شهرستان کلاردشت می‌باشد. شجره نامهٔ این امامزاده در ادارهٔ او قاف استان مازندران موجود نمی‌باشد. این امامزاده در ارتفاع ۲۵۰۰متری از سطح دریا قرار دارد؛ و همه روزه پذیرای کوهنوردان از مناطق مخلف استان و کشور می‌باشد که در همجواری با کوهای کیتو مله؛ و روستاهای مجل و گلامره بوده است.

گردآوری: پورتال وهاران www.vaharan.com

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of